Име за момиче с хубаво значение

  • 24 516
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 569
До тук в списъка се очертава да влязат :Тамара,Михаела,Елвира,София и Дамяна. Heart Eyes Ще помисля дали да добавя друго,но вие ми предлагайте!Не спирайте!Може да чуя някое,което така да ме грабне,че изобщо да не обсъждам с мм Twisted Evil
Според мен:
- Тамара е грубо и руско
- Михаела е нормално, типични българско име, със симпатично галено - Мише, има имен ден
- Елвира ми е странно
- София - същите доводи като за Михаела
- Дамяна - малко ми е мъжко


Алиса
Адриана
Александра
Анелия

Беатрис
Белослава
Биляна

Лора
Лаура
Елиза
Луиза

# 76
  • Мнения: X
Алиса, Лора и Елиза много ми харесват.  Heart Eyes

Дамяна не бих го избрала също, повече ми допадат Михаела, София и Тамара, но от Елвира го предпочитам.

# 77
# 78
  • Мнения: 212
Сега се сетих за още едно име което много харесвам - Сорая - означава "скъпоценен камък." Арабско е но се исползва и в Европа.

Зафира също ми харесва - пак е Арабско и означава "сапфир"

# 79
  • Някъде там
  • Мнения: 16 284
Матея, Елия, Малена.Магдалина. Биляна, Венелина, още няколко от мен.

# 80
  • Мнения: 4 303
Диляна    Мирела      Сияна       Елица

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
До тук в списъка се очертава да влязат :Тамара,Михаела,Елвира,София и Дамяна. Heart Eyes Ще помисля дали да добавя друго,но вие ми предлагайте!Не спирайте!Може да чуя някое,което така да ме грабне,че изобщо да не обсъждам с мм Twisted Evil

Гифтче, Тамара хич не ми харесва, нанява ми представи за някоя възрастна изписана рускиня блах...
Михаела не е лошо, а и това дето им викат Мише, Миша и т.н. не е чак толкова ужасно, мен ме кефи.
лвира е просто ужасно, като Касандра все едно от някой сериал си я измислила....лично мое мнение
София не е лошо, стига да не й викат Софка, ама то е както си го направите и при нас ММ се притесняваше да не й казват Сашка, ама никой не й казва така, ние винаги казваме Алекс като я представяме на някой.
Дамяна, ми е малко грубо и мъжко.

Това което аз харесвам въпреки че завършва на -ина е Катерина, или Катина, харесвам и Емма, Александра, Кристина, Дея, Адриана (въпреки че е с А отново), Мариета също не е лошо наистина, харесвам и Радост.

# 82
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
 Допълвам още с Мария Луиза или само Луиза, Тереза.

# 83
  • Мнения: 2 760
София  Peace

Ева - означава "живот", но прочетох, че не искаш кратко име. 

# 84
  • Мнения: 505
От списъка фаворит ми е Дамяна. Михаела го следва. Останалите не ми допадат. На мен все ми идват имена завършващи на -ина  Grinning явно са ми слабост. Мила или Милица?

И на мен Тамара не ми харесва , по - добре Тереза, но пак е някакъв компромис.
Лора предложено ли е?
Наталия, Емилия, Зорница

Последна редакция: ср, 25 фев 2015, 11:42 от mi_ivanova

# 85
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Мила и Зорница много ми харесват!

Това Дамяна ми е ужасно, недоумявам как го харесват толкова хора...

# 86
  • Мнения: 725
Аз също не разбирам защо Дамяна се харесва толкова много  Tired

# 87
  • Мнения: 4 255
Днес дадох списък с имена на мм.-Дамяна,Магдалена,Михаела,Тамара,Елиза,Мариета,Тереза,Мериан,Каролина,Лариса.Първото,което огради беше Тамара.Ми не знам защо пък и на мен много ми харесва.Други,които  му харесват са Елиза,Тереза и Каролина.Последното знам,че му е фаворит,но аз нещо не си падам по идеята да се римуват имената ба децата.Той добави и Калия.

# 88
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
знае ли вече, че ще си има още една мома?  Laughing
Калия е много хубаво и ще има имен ден на Цветница  Peace
Каролина изобщо не ми харесва  Sad

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 535
+1 за Зорница /и в подписа ми се вижда че го харесвам  Wink/
Елица и Белослава също много хубави и не много често срещани.

обаче аз си падам определено по български имена  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт