Кои са най-хубавите памперси според вас?

  • 17 262
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 722
Има защо да се притеснявам, но памперса е последното в редицата  Wink.
Племенникът ти с нощно напикаване ли е бил? В чудо се бях видяла с каката...

# 16
  • София
  • Мнения: 8 652
Първо ползвахме Памперс Премиум и на ден сменях по 3-4 комплекта дрехи  Tired После взех Пуфис и беше по-добре, само ако не съм сменила през нощта пропускаше и то отгоре, на коремчето.
Но поради някои причини купихме страшно много памперси Актив Бейби Памперс и 1 пакет пак Премиум и ще трябва да ги използвам.И тези пропускат покрай крачолите.
След това мисля да си взема пак Пуфис.

# 17
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Да само вечер слагаше пампер

# 18
  • Мнения: 4 771
Мама Звярка, би ли споделила (на лични) за проблемите с контрола върху мускулатурата? Струва ми се, че може и при нас това да оказва влияние, защото по принцип моето дете в момента ходи на психомоторна кинезитерапия именно заради контрола върху мускулатурата и тялото като цяло и трудности при концентрацията.

Мерси много предварително!

# 19
  • Мнения: 722
Нашето е "друга бира". Проблемите идват от мозъка. Що е това "психомоторна кинезитерапия"? Живо се интересувам и бих го опитала. Досега сме минали само двигателна рехабилитация. Проблемите при нас са от липса на изградени връзки или нещо такова, вследствие на основното заболяване. При добра работа и недопускане на инфекции, инциденти и неприятни преживявания, детето ми може да се възстанови напълно или почти. Но много лесно може да се обърне пътя... На лични какво да се крия, сякаш мога да скрия детето...

# 20
  • Мнения: 4 771
Нашето е "друга бира". Проблемите идват от мозъка. Що е това "психомоторна кинезитерапия"? Живо се интересувам и бих го опитала. Досега сме минали само двигателна рехабилитация. Проблемите при нас са от липса на изградени връзки или нещо такова, вследствие на основното заболяване. При добра работа и недопускане на инфекции, инциденти и неприятни преживявания, детето ми може да се възстанови напълно или почти. Но много лесно може да се обърне пътя... На лични какво да се крия, сякаш мога да скрия детето...

Ще ти пиша за психомоторната кинезитерапия на лични, за да не разводняваме темата. Иначе и аз мисля, че няма нищо за криене, но не всички хора са склонни да говорят за проблемите си, особено когато става въпрос за деца.

# 21
  • Мнения: 39
Пробвала съм няколко вида и само Pampers не са ми били дървени... така да го нарека. Пропускали са няколко пъти... ама аз си бях виновна. Най-важно е как ги понася бебчето.... Просто трябва да се опитат различни марки и да се открие най-добрата за вашето бебче.

# 22
  • Мнения: 1 401
А има ли аналог на нашия пазар на Памперс Премиум (белите пакети) -  не задължително да са по-евтини, но като качество и материя (нещо като памук са). Ще ми се да пробвам...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Не нямат аналог.

Общи условия

Активация на акаунт