Лидл ::60::

  • 85 621
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19 485
Не знам какви ги вършат, но един такъв служител си заряза подреждането на млека, за да ми донесе 7up от склада. Беше любезен, на всичкото отгоре. Взех си свински стекове- миришат на хубаво, чисто месо. Подправени са с коледна подправка за дивеч и чакат в хладилника...Взех си и спанак. Вие сте виновни. Много съм благодарна за тази тема и всичко, което споделяте.
Ох, и аз се взех свински стекове от Лидл, ама имаха някакъв много силен дъх на прасешко - точно на прясно свинско месо, но аз не обичам такава  миризма.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 535
И аз чакам хлебопекарната, но едва ли ще я пуснат скоро. Май през септември я бяха пускали.
Последните години (поне 2 назад ако не и 3 и ако не ме лъже паметта) май все около началото на септември я пускат. Някой по-напред писа, че в момента е в брошурата в гръцкия Лидл, но дали и тук ще я пуснат в близките седмици  newsm78

Понапълнихме количката с дребния тази вечер и сега се сетих, че щях да гледам за орхидеи  ooooh! Поне при цветята около нехранителните ги нямаше, дали сте ги видели - на друго място ли са сложени, колко са високи, че от снимката някак не си личи  Rolling Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 13 149
Понапълнихме количката с дребния тази вечер и сега се сетих, че щях да гледам за орхидеи  ooooh! Поне при цветята около нехранителните ги нямаше, дали сте ги видели - на друго място ли са сложени, колко са високи, че от снимката някак не си личи  Rolling Eyes

При нас орхидеи нямаше. Имаше различни видове кактуси и още 5-6 други саксии, но орхидеи - не.

# 708
  • Мнения: 888
Ограничението до 5 броя е валидно и касиерите предлагат да се раздели сметката на 2 транзакции.

И аз си взех от потниците и жълтото горнище (не мога да го нарека яке).

Шоколадът с кафе е разкошен - любимият ми.  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 27 532
Благодаря за отговорите за розовите донъти!  bouquet Моята дъщеричка също доста ги заглеждаа, но не и бях купувала, защото не бях сигурна на 3г. дали ще може да ги яде без да се омаже с пълнежа. Но ще и купя като си поиска пак и аз ще опитам. Sunglasses
Орхидеите в нашия Лидъл бяха сложени така, че много не си личеше какво има вътре- нали за тези в стъклената ваза става въпрос? Flutter Мисля, че вазата беше сложена в някаква картонена кутия /черна или нещо тъмно, доколкото помня/ и това също ги правеше някак си незабележими. Laughing Хубави бяха орхидеите, но като че ли мини....
При нас също всеки прави всичко в Лидл- управителите също подреждат стока. И на мен ми се е случвало да си зарежат подреждането, за да ми донесат нещо.
Някой може ли да ме ориентира за размерите на силиконовата форма с яйцата? Интересува ме колко голямо горе-долу става едно яйце. Тази година ми се иска да си направя сама шоколадови яйца. Twisted Evil

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 580
Днес ,на Резбарска имаше орхидеи.Много хубави ми се видяха ,височки си бяха
 и различни цветове.Но,нарочно ги подминах набързо,че ми е слаб ангела за всякакви саксийки и красотички Simple Smile.

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
И на Скобелев имаше орхидеи, но само бели. Нормално големи си бяха, но така опаковани в картон, че почти нищо не се вижда.

# 712
  • Мнения: 27 532
И на Скобелев имаше орхидеи, но само бели. Нормално големи си бяха, но така опаковани в картон, че почти нищо не се вижда.

Може и от опаковката да е /вазата, картона/, че ми са се сторили леко по-малки от другите които са предлагали, но иначе орхидеите си бяха много хубави. Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 1 535
Много благодаря на всички за орхидеите   bouquet
Точно през Резбарска минахме снощи, но сигурно заради кутията не съм ги забелязала   ooooh!
Сутринта отиваме за тротинетка и ще гледаме по-внимателно  Peace

За коя бира говорите, че нещо от Лидл не мога да намеря още моята  Thinking

# 714
  • София
  • Мнения: 2 104
Здравейте, искам да попитам имате ли отзиви за контактния крил, който ще е на промоция от понеделник?

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Аз моля за мнение за кексовата форма http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=19728

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518

Аз я имам. (поне на картинката ми изглежда същата). Аз си я харесвам, нищо не залепва, не се е обелила. Не, че всеки ден правя кекс.
Но по едно време бяха пуснали едни други, които на картинка изглеждаха големи, а в магазина - дребосъци.
Моята е горе - долу нормална. Е, не може да събере кекс от 6 яйца, ама и аз отдавна не правя такива. Simple Smile

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Лалка, благодаря  Hug
Това за залепването и покритието ми е по-важно. Мисля, че няма да е малка, защото е ф 22, но доста дълбока - 12 см.  Thinking

# 718
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Момичета, купих си орхидеята от Лидл и е в нещо като ваза. Досега не съм имала орхидея и не знам в тази ли ваза трябва да я държа. Моля, някой който е запознат да сподели, може и на лични.

# 719
  • Мнения: 47 982
Орхидеята е добре да е в прозрачна саксия  Peace В Хоби има тема за орхидеите
Иначе ние си купихме прецъфтяла намалена, сега изкара пъпки  Peace и пак ще цъфти, та похвалвам

Общи условия

Активация на акаунт