Лидл ::60::

  • 85 615
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 457
Има ли завърнали се с тротинетка? В тоя сняг трябва да оставя малката вкъщи и да  разривам сняг  за да ида ooooh!

# 721
  • София
  • Мнения: 1 535
Има ли завърнали се с тротинетка? В тоя сняг трябва да оставя малката вкъщи и да  разривам сняг  за да ида ooooh!
Дааа, свършихме я тая работа в 8 още  Crazy
Дребния ме измъкна преди и кафето да си изпия, ама пусти мерак  hahaha
Толкова празен не съм виждала май паркинг на Лидл... и пак един чичка спрял точно до входа - ще му стане нещо ако направи 2 крачки повече  ooooh! (добре си беше физически човека)

# 722
  • София
  • Мнения: 388
И аз току- що се прибрах с една тротинетка  Heart Eyes. Хареса ми, ама не съм спец ( досега дъщеря ми имаше една много смотана с три колелета, която се счупи).
И съм голяма овца  ooooh!, от толкова време пазарувам там , чак днес откривам, че прясното мляко не е само УХТ. Понеже и двете кутии са еднакви почти и са на съвсем различни места и кой да види, че надписа е различен...
Та, така - тротинетка, шоколадови топчета  Mr. Green (много благодаря за идеята за гърнето и шоколадовите топчета, че моя син е много зле на тема гърне), прясно и кисело мляко, шоколад (вече не признавам друг, освен Bellarom), сапун Dove - 2бр., моцарела и за друго нямах ръце  Mr. Green.

За понеделник съм хвърлила око на гофретника, а за четвъртък  - на бикините.
 
Имаме от детските слипчета и потниците - много съм доволна, но потниците вече му умаляха (86/92), а съответния размер слипове още са му доста големи ,а и тепърва почва да ги носи.

Забравих - от тротинетките имаше заредени 6-7 броя по равно от двата цвята. Те са в доста обемни кашони и повече не се събират в кош, надявам се, че ще зареждат още, че малко ми се видяха.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 457
И аз се завърнах с тротинетка след обикаляне,.В Овча купел в 9. 45 бяха свършили Shocked Заредили били един кашон и  бързо ги разграбили.Отидох до вагон-ресторанта и там имаше по 1 бр от цвят.Взех червената и се прибрах доволна

# 724
  • Мнения: 1 210
Кой спанак бихте ми препоръчали? Никога не съм купувала замразен...

# 725
  • Мнения: 847
Аз предпочитам този който е от 0.99 когато правя супа,тъй като е пасиран и за детето става страхотна крем супа.Когато е за баница или др.ястия взимам от този на отделните топки/на листа е с дръжките даже,и си взимам толкова топки,колкото ми трябват в момента,др.част пак си я слагам във фризера/Този със сметаната не съм го пробвала още☺️

# 726
  • Мнения: 1 210
Аз предпочитам този който е от 0.99 когато правя супа,тъй като е пасиран и за детето става страхотна крем супа.Когато е за баница или др.ястия взимам от този на отделните топки/на листа е с дръжките даже,и си взимам толкова топки,колкото ми трябват в момента,др.част пак си я слагам във фризера/Този със сметаната не съм го пробвала още☺️
Благодаря, Dkoki   bouquet значи този на топките е моя спанак  Peace  Laughing

# 727
  • Мнения: 199
Здравейте момичета!
Искам да попитам Пловдивските мами,някоя виждала ли е останали памперси на Памперс големите опаковки,трябва ми размер 4+ ?Видях в Смирненески,но бяха само 4-ка! Sad В Тракийския няма никакви изложени!Ще съм Благодарна ако някоя маминка даде малко инфо!

# 728
  • Мнения: 319
Момичета, имаше ли останали рози и лалета, как изглеждаха, че миналата година бяха едни миниатюрни, не изглеждаха особено добре( може да съм улучила от последните бройки)

Взех си юфка, то от тия разговори за нея... Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing

# 729
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Мале голяма лудница днес. взех доста неща и този продукт като извара да видим.

# 730
  • Мнения: 162
Здравейте, възможно ли е да върна обувки, но не да ми сменят номера, а просто да ми върнат парите?

# 731
  • Мнения: 1 522
да разбирасе, връщай ги

# 732
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте, възможно ли е да върна обувки, но не да ми сменят номера, а просто да ми върнат парите?
Възможно е в рамките на 1 месец.

# 733
  • Мнения: 162
Благодаря Simple Smile)

# 734
  • Мнения: 156
Моля за мнение за гофретника,от доста време се каня да си купя,но все се двоумя дали да е този или от другите които са по две.Как ви се струва като мощност дали е достатъчно мощен?Ще се радвам някой да сподели отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт