Лидл ::60::

  • 85 613
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 910
Вчера напълних количката отново. Останах доволна от цената на пиле Дюк 5,99 за кг, шкембето и свинското за готвене. Туристическите обувки са супер.Взех за мен и ММ,даже ги пробвахме вече .  Grinning

# 736
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
досега само ви чета,ама да се похваля и аз.
купих си тениски и клинове  за фитнес-имаше черен, сив и цикламен (спестих си цикламения Simple Smile ). тениските много ми харесаха, защото са с мрежести участъци за отвеждане на влагата и са от специална, бързо съхнеща материя. най-важното е, че ще мога да ги ползвам през лятото за походи.
взех и раница 40 литра с олекотена конструкция.

моля, ако някой има такава и е разочарован или доволен от нея да сподели мнение, за да я връщам, ако трябва, докато е време.

# 737
  • София
  • Мнения: 12 006
Боята за яйца пускали ли са я преди, читава ли е?

# 738
  • София
  • Мнения: 219
взехме тротинетката, стабилна и здрава ми се вижда, но мисля, че 4 годишния ми син трудно ще я кара на този етап, но за ме е перфектна Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 438
Боята за яйца я пускат от няколко години. Миналата година взех от металическата и станаха много красиви. Тази година смятам да взема с друг ефект, но не съм решила с какъв. И аз ще чакам за мнения  Peace

# 740
  • Мнения: 27 520
Моля за мнение за гофретника,от доста време се каня да си купя,но все се двоумя дали да е този или от другите които са по две.Как ви се струва като мощност дали е достатъчно мощен?Ще се радвам някой да сподели отзиви.

Върни се малко по-назад в темата, писах доста подробно за гофретниците. Grinning За мен 1200 вата за единичен гофретник е доста добре. Този конкретно го нямам, имам двойния /1500 вата/ и 2 за гофрети с форми на животинки /малки, но ако излееш сместта и извън животинките си става цяла кръгла гофрета и е добре опечена- 800-100 вата е мощността/. Вече си прецени дали имаш нужда от единичен или от двоен гофретник. Wink
cveta3 , при нас топчетата имат много добър ефект за гърнето. Grinning Дано и при вас проработи!
От боята за яйца ще купя няколко вида- да си имам. Mr. Green Изглежда ми готина, надявам се и качествена.
Памперси 4+ ми се стори, че има на Пешерско шосе, но да не съм се объркала с 4..? newsm78 Аз щото търсех 3 и забелязах, че от по-големите имаше. Защо не попиташ някой от служителите в магазина- в склада може и да имат номера който търсиш? Grinning На мен така са ми вадили стока от склада. Laughing

# 741
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Моля за мнение за гофретника,от доста време се каня да си купя,но все се двоумя дали да е този или от другите които са по две.Как ви се струва като мощност дали е достатъчно мощен?Ще се радвам някой да сподели отзиви.

Върни се малко по-назад в темата, писах доста подробно за гофретниците. Grinning За мен 1200 вата за единичен гофретник е доста добре. Този конкретно го нямам, имам двойния /1500 вата/ и 2 за гофрети с форми на животинки /малки, но ако излееш сместта и извън животинките си става цяла кръгла гофрета и е добре опечена- 800-100 вата е мощността/. Вече си прецени дали имаш нужда от единичен или от двоен гофретник. Wink
cveta3 , при нас топчетата имат много добър ефект за гърнето. Grinning Дано и при вас проработи!
От боята за яйца ще купя няколко вида- да си имам. Mr. Green Изглежда ми готина, надявам се и качествена.
Памперси 4+ ми се стори, че има на Пешерско шосе, но да не съм се объркала с 4..? newsm78 Аз щото търсех 3 и забелязах, че от по-големите имаше. Защо не попиташ някой от служителите в магазина- в склада може и да имат номера който търсиш? Grinning На мен така са ми вадили стока от склада. Laughing
нищо не ми говори двоен и единичен. дали има снимки на твоя някъде .а сандвичи може ли да се слепват

# 742
  • Мнения: 27 520
Адреналинка, има снимки на гофретниците- на сайта на Лидъл, там откъдето се свалят упътванията на уредите. Двоен гофретник е гофретник който пече едновременно 2 гофрети. "Единичен" аз наричам кръглите гофретници които са за по 1 гофрета. Моите с животните са с по 3 малки фигурки на животни вътре, но аз си ги наричам единични, защото външният им размер е колкото на единичните гофретници /незалепващата плоча също е колкото на единичен гофретник/. За сандвичи няма как да стане в гофретник, то нали затова си има тостери, сандвич мейкъри и т.н. Grinning Аз поне не съм пробвала. Laughing

# 743
  • Мнения: X
 В гофретник се правят някакви пици гофрети . Това може би наподобява сандвич .

# 744
  • York
  • Мнения: 826
Имам тротитетка от миналата година и я карам често. Доста дрънчи, но за тази цена толкова  Laughing

# 745
  • Мнения: 27 520
В гофретник се правят някакви пици гофрети . Това може би наподобява сандвич .

Аз си забърквам нещо като хлебни питки, на вкус наподобяват хляб или солена гофрета, но си става с форма на гофрета. Grinning

# 746
  • Мнения: X
Тези тротинетки не са ли детски или се лъжа ? То аз не ги и погледнах де Grinning

# 747
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, миксерът от понеделник читав ли е? 300 вата ми с струва слабичък...

# 748
  • Мнения: X
Имам го ,идеален е и не прегрява .
  За тези пари си е страхотен .
Имам забележки ,но базата ми за сравнение беше висока и още си жаля изгорелия Браун /който предаде богу дух на преклонна възраст близо 14г  /
 Този го взехме преди 3г  за около 30 лв и си здрав и работи без грешка.

# 749
  • Мнения: 27 520
Нашият немски миксер /незнайна марка/ е 150 вата и си работи добре близо 30 години. Grinning 300 вата за тези пари и с въртяща купа е добре.

Общи условия

Активация на акаунт