Професионални серии за коса - тема 76

  • 70 880
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 202
Любим финиш - олиото Орофлуидо. Косопада боря само с продуктите на Дюкре. Само те действат при мен. Ползвала съм почти всичко налично в рибата за косопад, но без ефект при мен.

# 46
  • Мнения: 1 111
Благодаря за новата тема   bouquet
Финиш не използвам, но се замислям да започна. И в тази връзка предложете моля нещо за повече блясък.
Стилизиращи продукти преди използвах предимно на Тафт и Сери.
За косопада съм изключително доволна от продуктите на Дюкре.

# 47
  • Мнения: 1 304
Днес пробвах от тестер ,изпратен от Арлен ето то на този продукт на Кюн, прекрасен аромат, толкова мека, и гладка коса Simple SmileНякой ползвал ли го е Simple Smile
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … j6p7ixEizlqwDY6uw

# 48
  • Мнения: 992
Кои са любимите ви ”финиш” продукти? Любими стилизиращи продукти?
-олио Макадамия, него даже си го поднових. много е икономично, но понякога прекалявам с к-вото и на другия ден естествено не си харесвам косата. Малко аромата ми е силен, мирише ми на малко на един парфюм Ейнджъл. Но като цяло си го харесвам и си го ползвам редовно.

-и аз съм фен на коприната с червената капачка. скоро не съм я ползвала, просто съм я забравила
Линда, вземи си я малка-15 мл са 6лв. аз така направих. И нейния аромат ми е един такъв, тя пък ми мирише на мъжки парфюм. Laughing

-митик ойл за всеки тип коса

-и днес получих от размяна олиото на Вела. То пък ухае невероятно и ми се стори много хубаво. Веднага го изпробвах, но от мерак пак май прекалих с к-вото. В момента косата ми е страхотна. Heart Eyes Струва ми се, че това олио е новият ми фаворит.

- Л2 ползвам понякога, но чак любим финиш не ми е. И след него задължително слагам нещо друго.

-харесвам и силкера на Уна. Едни кристалки в зелено шише. Много рядко ги ползвам, но ми харесват и те.

Стилизиращи продукти почти не ползвам. Имам само една гел пяна на Сери за къдрици, със силна фиксация. И активатора за къдрици на алфапарф.

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 219
Кои са любимите ви ”финиш” продукти? Любими стилизиращи продукти?
-Хидратираща пяна за супер обем в корена с арганово масло и морски колаген Nashi Style Root
-Термозащитен спрей за изглаждане Kerastase Discipline -нищо друго няма такъв прекрасен аромат 
-Спрей за изключителна термозащита Alterna Caviar Perfect Iron Spray
-NAPURA NXT Infinity S Еко лак за коса нон-аерозол ултра силна фиксация

За сега не съм ползвала нищо за косопад и дай бог да не ми се налага.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 271
Magnollia

Под неувредена коса за моите n- на брой години разбирам,че не цъфти,не е суха (освен леко в краищата,защото е дълга),има чудесен блясък,не се заплита...Знам,че въпреки това околната среда си оказва влияние,а също и начина на живот,затова продължавам да си я обгрижвам с любов.
Просто ми се струва излишно,да се уточнява това,защото мисля,че всички тук пишещи са наясно какво е увредена и неувредена коса,но пък знам ли вече....

Аз на това му викам здрава коса. Синоними.  Simple Smile Въпреки всичко неувредената коса не винаги значи, че е здрава и добре изглеждаща, защото съм виждала такива неувредени коси, които са под всякаква критика.

И не всички тук пишещи са наясно какво е увредена коса. Иначе нямаше да задават толкова въпроси, които постоянно се повтарят.

Освен всичко друго трябва и отвътре да има грижа.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet
Любимите ми финиши са Реконструктурът със зелен чай на Афоджи и Анти снап на Редкен.
За косопад най-ефективни за мен са ампулите Аминексил.  Peace

# 52
  • Мнения: X
Аз забравих да се включа с въпросите вместо запис  Grinning Hug

1.Любимият ми финиш е олиото на Вела Лукс Ойл. Стилизиращи продукти не използвам.
2.Косопадът ми е бил два пъти, сезонен, и двата пъти го преборих бързо с ампулите на Лореал - Аминексил.

# 53
  • Мнения: 2 255
За любими финиши още не мога да кажа конкретно, тъй като съм използвала само коприната с червената капачка на Чи, термокрема на Митик Ойл и олиото на макадамия- не бих казала, че съм супер очарована от тях, все още търся своя финиш Heart 
Относно косопада - не съм ползвала нищо, но миналата година ме беше налегнал ужасен косопад - на кичури ми падаше косата от юли от ноември, наистина не знам как имам още коса по главата. Но това, което ме радва е, че имам страшно много новорастяща коса Simple Smile
Бях разговаряла със фризьорката ми относно косопада и тя ми обясни, че около 4 години се случва много засилен косопад, тъй като косата си има свой живот и трябва да се поднови.
Това, което искам да ви питам е, тъй като косата ми е третирана и скоро мисля, че ще ми приключи серията на керастаз архитект ( който много добре си свърши работата!) смятам да си взема шампоан против косопад и стимулиране на растежа и дали мога да го комбинирам с някаква въстанивяваща или поддържаща резултата от архитекта?

# 54
  • Мнения: 9 193
Във ФЮ има мноооого добри намаления Mr. Green

BONUS TREAT
 
20% off ELEMIS, TIGI & bareMinerals**
 
 
 



 
 
 

Последна редакция: чт, 26 фев 2015, 21:37 от pinko

# 55
  • Мнения: X
Забравих да кажа нещо по повод казуса "здрава коса". Ето два примера, и двете коси са здрави, но разликата между тях смятам е очевидна.
Скрит текст:
Косата може да е здрава, но само с помощта на подходяща козметика може да изглежда перфектно. Под перфектно визирам косите от рекламите, падащи водопади от коса коприна, блестяща, гъвкава и еднаква по цялата си дължина.

# 56
  • Мнения: X
Еех, Freyaaa откъде я плесна тая снимка сега Mr. Green горе долу при мен е подобен случая (като съм доста назад с дължината де) и търся точно такъв ефект. Чудя се напоследък дали да не взема някоя серия от тези silky за приглаждане на косата. Пробвали ли сте някоя?

# 57
  • Мнения: 261
Преди доста време бях пробвала финиш продукта на TIGI Bed Head Styling днес попаднах на него в промоциите на ензо и отново си го поръчах,страхотен е.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 621
Кажете нещо хубаво за обем в корена на TIGI, че да не пропусна промото случайно  Rolling Eyes

# 59

Общи условия

Активация на акаунт