Име за момиче с М

  • 5 637
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  Не се обиждай, това е мое мнение, но Мелани ми звучи много американско и неестествено за Бг. На едни съседи децата се казват Мелани и Божидар, е изобщо имената не си приличат. Иначе не е чак толкова срещано като Никол примерно.  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: X
Според мен не е много популярно в България.

# 92
  • Мнения: 2 732
Наскоро  едно момиченце  беше кръстено Матея

# 93
  • Мнения: 6 833
Мелани не мисля, че е от най-популярните имена. Самото име ми харесва много, но не бих го използвала с българско презиме и фамилия  Peace

# 94
  • Мнения: 5 259
Мелани ми се струва остаряло и демоде дори в Щатите, а тук звучи просто нелепо.
Било е много популярно през 70-те и 80-те и после вече не толкова. Навява ми асоциации с модата във външния вид, типична за онези времена  Laughing
Освен това значи "тъмна, черна" от гръцки, а това значение не ми харесва.

# 95
  • Мнения: 147
А какво мислите за Марита?
На мен ми звучи по-красиво от Маргарита, от която може да се приме като съкратена версия. И ще се избегне рискът да я наричат с противното Марга. Достатъчно модерно, но не и изчанчено, нито звучщо твърде чуждоземно. Лесно за произнасяне.

# 96
  • Мнения: 212
А какво мислите за Марита?
На мен ми звучи по-красиво от Маргарита, от която може да се приме като съкратена версия. И ще се избегне рискът да я наричат с противното Марга. Достатъчно модерно, но не и изчанчено, нито звучщо твърде чуждоземно. Лесно за произнасяне.

Марита не ми звучи благозвучно, по добре Мариса или Марица

# 97
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
А какво мислите за Марита?
  На мен ми звучи като Мара, на галено Марита Simple Smile

# 98
  • Мнения: 147
Марина е хубаво.

# 99
  • Мнения: 505
Дъщерята на една колежка е Марика. От всички изброени , които се въртят около това ми харесват Марина и Мария. Марита не ми звучи като име. Ако искате по - кратко на Маргарита по - добре Маргита.

# 100
  • Мнения: 30
Маргарита, Марина, Мария

# 101
  • Мнения: 725
Мика, Микаела  Rolling Eyes

# 102
# 103
  • Мнения: 158
Моите предложения са : Магдалена, Милена и Мартина.

# 104
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  Sisi, ти разбра ли пола на бебето вече???

Общи условия

Активация на акаунт