Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 680
  • 492
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 141
Здравейте! Искам за поръчам 20 мостри - въпросът ми е може ли да са комбинирани - например фон дьо тен и червила или трябва да са от един вид. Също и за цената им - може ли такива от 0.49 и такива от 0.80?
Засега съм набрала в поръчката си различни мостри 20 на брой, но на междинна сума ми ги изписва със стандартната им цена, а не с таци посочена във фокуса. Аз ли някъде бъркам....?

# 466
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Здравейте! Искам за поръчам 20 мостри - въпросът ми е може ли да са комбинирани - например фон дьо тен и червила или трябва да са от един вид. Също и за цената им - може ли такива от 0.49 и такива от 0.80?
Засега съм набрала в поръчката си различни мостри 20 на брой, но на междинна сума ми ги изписва със стандартната им цена, а не с таци посочена във фокуса. Аз ли някъде бъркам....?

Мисля, че могат да се комбинират. За 5 броя помня, че бяха 1,90 лв. За 20 ми се върти нещо от сорта на 4,90. newsm78 Говоря наизуст, че в момента не мога да погледна панорамата. Но не съм сигурна дали на новите продукти, които са винаги първи и най-отгоре на страницата, влизат в тези 5/20 бройки. Rolling Eyes

# 467
  • Мнения: 70
В офертата за 20бр мостри влизат тези от стр.11 и 12 (без лявата колонка на стр.12 там където са спрей мострите)

# 468
  • Мнения: 537
Здравейте,
Не виждам пяната за бръснене в каталога, няма ли я вече? Става въпрос за новия каталог от 07.05.2015г.

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 824
Здравейте,
Не виждам пяната за бръснене в каталога, няма ли я вече? Става въпрос за новия каталог от 07.05.2015г.

стр.57

# 470
  • Мнения: 537
Мерси много, Инка 13

# 471
  • Мнения: 5 386
В офертата за 20бр мостри влизат тези от стр.11 и 12 (без лявата колонка на стр.12 там където са спрей мострите)

И мен това ме интересува- СПРЕЙ- мострите, дето са по-луксозни, с картонена картичка за основа... сложени са в страницата, а отдолу пише 5 за 1,90..... подвеждат се хората и си мислят, че офертата е валидна и за спрейовете, но не е логично да е така. Поне мен логиката ме спря да поръчам 5 по 1,29 и да ги чакам да дойдат на 1,90.

ПП Какви кодове набрахте? Моите са за ББ крем § спирала , лосион § душ-гел макадамия- и двата сета светят в жълто.

# 472
  • Мнения: 13 812
Започнах новата кампания и аз, но имам питанка от клиентка.  ooooh!  Моля, когато можете да споделите ( като ви пристигнат поръчките ), ако сте си или са ви поръчали от лосиона за тяло 7в1 на SSS от стр.167. Има ли нещо общо с лосиона MAXI TAN на стр.188? И какво ви е впечатлението за него Wink

tuk

http://irecommend.ru/content/loson-dlya-tela-avon-7-v-1-siyanie- … mertsaniya-spf-15

# 473
  • Русе
  • Мнения: 633
Започнах новата кампания и аз, но имам питанка от клиентка.  ooooh!  Моля, когато можете да споделите ( като ви пристигнат поръчките ), ако сте си или са ви поръчали от лосиона за тяло 7в1 на SSS от стр.167. Има ли нещо общо с лосиона MAXI TAN на стр.188? И какво ви е впечатлението за него Wink

tuk

http://irecommend.ru/content/loson-dlya-tela-avon-7-v-1-siyanie- … mertsaniya-spf-15

 Hug

# 474
  • Мнения: 70
В офертата за 20бр мостри влизат тези от стр.11 и 12 (без лявата колонка на стр.12 там където са спрей мострите)

И мен това ме интересува- СПРЕЙ- мострите, дето са по-луксозни, с картонена картичка за основа... сложени са в страницата, а отдолу пише 5 за 1,90..... подвеждат се хората и си мислят, че офертата е валидна и за спрейовете, но не е логично да е така. Поне мен логиката ме спря да поръчам 5 по 1,29 и да ги чакам да дойдат на 1,90.

Ако погледнеш по-добре ще забележиш, че лентата в която е написана промоционалната цена , необхваща колонката на спрей-мострите т.е. неважи тази промоция за тях.

# 475
  • Мнения: 351
Тъкмо ей сега си видях фактурата и нямам пяна за почистване, завърших обучението още първите дни, но явно        не всеки ще получи.

# 476
  • Мнения: 361
И аз минах обучението първите дни и ми изписа, че до К8 ще я получа.
Иначе аз си я поръчах, страхотна е. Както и новите кремчета Нутри ефект

# 477
  • Мнения: 13 812
Тъкмо ей сега си видях фактурата и нямам пяна за почистване, завърших обучението още първите дни, но явно        не всеки ще получи.

Аз не получих а го минах още първия ден!
интересно кой ще получи!

# 478
  • Мнения: 68
Тъкмо ей сега си видях фактурата и нямам пяна за почистване, завърших обучението още първите дни, но явно        не всеки ще получи.

Аз не получих а го минах още първия ден!
интересно кой ще получи!
Вчера от кол центъра казаха, че с поръчката в кампания 7 ще дойдат

# 479
  • Мнения: 17
и аз това се чудех кога ще ме добавите,но уви-глас в пустиня...

а как ви вървят новите кремове?аз като бях на проспекъинг продадохме 7за половин час,а сега от 2 седмици ги мъча 5 крема и се чудя на кой да ги пробутам...единствено баба ми се нави и аз си взех 2 и ми останаха 5..скъпи ли им са,или какво?

Общи условия

Активация на акаунт