Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 693
  • 492
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 805
Дали има някой в София, който ще пуска поръчка от К6?

# 451
  • София
  • Мнения: 4 178
Дали има някой в София, който ще пуска поръчка от К6?

Аз - най-късно на 5-ти вечерта.

# 452
  • Мнения: 805
Дали има някой в София, който ще пуска поръчка от К6?

Аз - най-късно на 5-ти вечерта.

Благодаря - писах ЛС.

# 453
  • Мнения: 351
Някой може ли да ме сложи на първа страничка, то ефект дали ще има, ама да съм там  1swing

# 454
# 455
  • Мнения: 1 472
Всичко, което няма мостри, може да бъде върнато, съответно трябва да е в оригинална опаковка, да не е ползвано/носено, да няма следи от употреба, също така има срок до 14 дни

# 456
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Всичко, което няма мостри, може да бъде върнато, съответно трябва да е в оригинална опаковка, да не е ползвано/носено, да няма следи от употреба, също така има срок до 14 дни
Тук не съм съгласна, как ще връщам нещо, визирам да речем ФДТ от серията лукс, който няма мостри, без да съм го пробвала? Как ще разбера дали цвета или консистенцията не ми пасва? Няма вариант това условие да е спазено!

Някой може ли да ме сложи на първа страничка, то ефект дали ще има, ама да съм там  1swing
А може ли да ми драснеш към края на темата едно напомнящо ЛС с града ти?

# 457
  • Мнения: 5 388
 Simple SmileЧестит ви празник и честита ви нова кампания!
 За мен 7-ма е по-интересна в сравнение с 5-та и 6-та кампании, в тях нямаше кой знае какво да се поръчва.
Относно мотивационната с трите нива....Нали сега , с изпълнено условие за ниво 1 и за ниво 2, може да се пуснат двата кода ?

# 458
  • Мнения: 351
Ха честити да са Simple Smile И аз с нетърпение очаквам да обновят профила и да я пускам. Да, можете да поръчате и двете нива, които условия сте изпълнили Simple Smile

# 459
  • Мнения: 70
Да ни е честита новата кампания. на мен ми се обнови сайта, само каталогът не ми се отваря. Наистина е по-интересен този каталог. Вече съм си набелязала от 3-то ниво какво искам и чакам с нетърпение

# 460
  • Русе
  • Мнения: 23
Някой друг освен мен има ли проблем с поръчката - след като я нанеса ми изписва, че имам 25% отстъпка, но не я калкулира изобщо?(предния път отстъпката беше 30 и мисля че и сега трябва да е толкова) ?

# 461
  • София
  • Мнения: 4 178
Някой друг освен мен има ли проблем с поръчката - след като я нанеса ми изписва, че имам 25% отстъпка, но не я калкулира изобщо?(предния път отстъпката беше 30 и мисля че и сега трябва да е толкова) ?

Ако си на този процент, той важи за целия куотър. Провери фактурата за всеки продукт каква отстъпка са дали. Естествено, за продуктите с фиксиран % това не важи.

# 462
  • Мнения: 351
И на мене ми излезе максимална отстъпка, а не съм я достигнала и се панирах да няма някой гаф, ама май е от тяхна страна. Утре ще си видим фактурите, дали ще имаме пяна, уж минах обучението, ама така и никъде нямаше инфо дали ще получа?

# 463
  • Мнения: 5 388
Първия ден е така- не се отразява реалната отстъпка на продуктите. По-нататък системата си показва вярно кое на каква цена ще дойде. Набирам първия ден, а пускам на втория ден/ освен ако нямам нещо спешно, което е застрашено от изчерпване/

# 464
  • Русе
  • Мнения: 633
Започнах новата кампания и аз, но имам питанка от клиентка.  ooooh!  Моля, когато можете да споделите ( като ви пристигнат поръчките ), ако сте си или са ви поръчали от лосиона за тяло 7в1 на SSS от стр.167. Има ли нещо общо с лосиона MAXI TAN на стр.188? И какво ви е впечатлението за него Wink

Общи условия

Активация на акаунт