Козметика за тяло – душ гелове, лосиони, масла, скрабове, соли и т.н.

  • 38 700
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Алена,много идейна тема,благодаря! Hug
 Моята кожа предпочита бутерите и маслата и от доста време не съм купувала лосиони. Наскоро се заредих със няколко вида бутери на Боди шоп и съм доволна. Най-голямата ми любов обаче е маслото на Нукс Flutter
Рефан са ми фаворити за скраб.
Днес ще взема душ гела на Ив Роше щом е толкова харесван Peace

# 16
  • Мнения: 82
Любителите на ванилия може да харесат Алдо Вандини - Комфорт

Душ-гелът не изсушава кожата, а лосионът попива много бързо. Друг мой фаворит е Victoria's secret angel gold. Попива моментално и има силен, траен аромат.
Ще следя с интерес, обичам да изпробвам нови продукти за тяло и рядко повтарям. Изключение правят горепосочените и някои от душ-геловете на Ив Роше.

# 17
  • Мнения: 57
Някой ще ми препоръча ли хубав скраб за тяло,че не намирам  Blush

# 18
  • Мнения: 144
Много хубава тема!  bouquet
Харесвам душ геловете на Cottage и Ив роше и ги ползвам с радост.
Скраб - само Рефан! Heart Eyes
А лосиони и масла имам доста - Боди шоп, Cottage, Bodyfarm, Palmers - тези са ми фаворити! Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
На мен в подобни теми ми прави силно впечатление това, че се ползват предимно разни напарфюмирани масълца и лосиончета. А анти-ейдж ефект не се преследва... То и на пазара няма кой знае какъв избор на анти ейдж продукти за тяло... Италианските - Колистар, Пупа и т.н. имат разни анти ейдж продукти. Някак си щом един крем за лице с хубав анти ейдж състав е 100 и повече лева за 50 мл... Тогава 400 лв ли да струва един лосион за тяло...

# 20
  • SF
  • Мнения: 21 167
Моля, споделете какво мислите за тези лосиони и душ-гелове.


 

Bettina Barty. Ако някой ги ползва, може ли да ми каже кои са предпочитаните цветове, аромати. Както и дали лосионът за тяло е мазничък.

# 21
  • Мнения: 163
На мен пък тази зима любима ми стана лимитката на Ив Роше с карамелизирана круша
Heart Eyes

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Понеже виждам, че душ-кремът на Ив Роше с кафе има и други фенове - да попитам кои други на марката бихте ми препоръчали?

Записвам си крушата  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
Допреди година ползвах обикновени душ-гелове. Но една съфорумка ми изпрати пробички на душ-гелове Korres. И ми станаха любими. Вкъщи имам вече само от тях. Страшно ми харесват и като аромат, и като ефект. По принцип не харесвам тези душ-гелове, които оставят кожата ми мазна. Korres измиват добре, кожата скърца направо и изобщо не е лигава  Simple Smile

_______________________________________________________________________________

От кремовете за тяло най-много харесвам Rituals Magic Touch Ultra Rich Whipped Body Cream Organic Cherry and Rice milk - много хубав крем, ароматът е силен и се задържа цял ден. Това е единственият крем, на който мога да издържа да мириша през целия ден.





___________________________________________________________________

Скрабове използвам само за лице и то не много често.


Също много харесвам и продуктите на L" Erbolario.

# 24
  • Мнения: 3 096
Понеже виждам, че душ-кремът на Ив Роше с кафе има и други фенове - да попитам кои други на марката бихте ми препоръчали?

Записвам си крушата  Peace
Една друга серия, Les plaisirs nature. Особено този с овес заради аромата на бели цветя:http://www.yves-rocher.fr/control/bains-et-douches/gourmandise/b … o/?cmSrc=Category


# 25
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз съм много непостоянна с лосионите и продуктите за тяло. Трябва много да ми харесва продукта, за да го ползвам често. Покрай това и вече почти не правя импулсивни покупки, а купувам само конкретни марки и гледам да се оттърва от това, което съм натрупала досега и вече да го купувам разумно и да поддържам макс. по два продукта от вид. Това с душ геловете ми е трудно, но напредвам.
Сегашните ми любимци са сериите смокиня на Коррес - душ гел и мляко за твло; Л'ерболарио с круша и цветни дръвчета- душ гел, крем за тяло и парфюмна вода. Душ гела на Коррес дава доста траен аромат.
Ползвам и олиото на Нюкс.
Харесвам много и душ гела на Сефора със зелен чай, който много ми напомня и на Dior Escale a Pondicherry, който лятото ползвам почти всеки ден.
Преди ползвах много Боди Шоп, нещо напоследък ми идват химични и тежки и нямам търпение да ги приключа.
От душ геловете обичам много и lierac. Лятото ползвам и душ гелове на Ескада заради плодовия аромат, който в парфюмите им обаче ме дразни.
Ексфолиант любим ми е от захарните на Рефан и на Гарние miracle oil. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 9 474
Моля, споделете какво мислите за тези лосиони и душ-гелове.


 

Bettina Barty. Ако някой ги ползва, може ли да ми каже кои са предпочитаните цветове, аромати. Както и дали лосионът за тяло е мазничък.
В къщи винаги има поне по два душ гела от марката. Simple Smile
Аз си харесвам червеният, а мъжете ми (и аз) "умират" за миризмата на черният душ гел за мъже. Черният е мъст хев, просто! Няма такъв траен аромат! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
От душ геловете им обаче харесвам цитрусовата им серия. Ето тази:

Лосионите са леки, течни, но овлажняват добре. Но ванилията, примерно ми е химическа.
Харесвам най-много маслата им в бурканите. Peace
Ето такива:

# 27
  • SF
  • Мнения: 21 167
Значи да купувам?? Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
О,да! Бутера на ББ е жесток! Изхабила съм минимум 10 бр с черешата Flutter Спрях го защото просто ми омръзна. Мъжът ми обожава тяхната черна серия,ползва и лосиона и душ гела им Hug

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 918
Душ-гелове ползвам най-често на Бодишоп, също и маслата за тяло, но някои вече ми идват твърде тежки и не ми харесват да се мацам с тях всекидневно. Препоръчвам един лосион за тяло на Neutrogena. Фен съм и на L'erbolario, особено на душ-гела и крема за тяло с круша.

Най-хубавият продукт за душ, който съм ползвала обаче (и не знам защо не съм си го купувала отново), е на олиото на Eucerin

Общи условия

Активация на акаунт