Размяна на бяла и декоративна козметика- 7

  • 126 171
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Разменям:

Clinique Age Defense BB Cream Broad Spectrum SPF30, Shade 02 - води се "all skin types", но моята в момента е нормална към смесена и нормалните участъци ми ги пресушава, по-подходящ ще е според мен за смесена към мазна кожа. Годен до 08/2016, отворен е октомври, така че има още към половин година срок да стои отворен.

Estee Lauder Lash Primer - нов в кутия (пробвах с еднократен апликатор в магазина), довечера ще пиша и срока на годност. Купих го миналата неделя, но не ми е нужен.

Търся си мостра на Le Volume Chanel или Le 2 de Guerlain, нови цветни спирали, не-розови сенки/палитра или руж, може и някое интересно червило.
Здравей какво представлява мостра та на спиралата на Шанел

# 61
  • Мнения: 2 050
Мини-спирала е, ето това:
Скрит текст:

# 62
  • София
  • Мнения: 1 481
Подарявам , ползвана два пъти.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 114
Разменям база на Clarins, 15мл. Пробвана два пъти.

# 64
  • София
  • Мнения: 602
От мен скромно:

1/ четка на Zoeva 126, ползвана няколко пъти колкото да се уверя, че не ми върши добра работа
2/ пейнт пот на MAC - Delft, спрян от производство, ползван
3/ пигмент на Makeup Geek - Afterglow, пълен, ползван 5-6 пъти, може и отсипка
4/ пигмент на MAC - Silver, пълен, може и отсипка

Снимки: тук

Търся шампоан за чувствителен скалп, пяна за коса на някоя професионална марка, червила в розовата и лилавата гама от по-висш клас

Последна редакция: сб, 21 мар 2015, 17:24 от Scintillia

# 65
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Палитрата на Диор и олиото на Нюкс имат нови собственици  Peace

# 66
  • Мнения: 3 641

Чисто нова, пробвана веднъж Simple Smile
Приемам за друга спирала или сенки, или хидратиращ крем , може и фдт
Ще отговоря на всички предложения   bouquet

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Бях помолила приятел да ми вземе от Щатите тампончетата на First Aid Beauty, но той не ги намерил и ми купил тези по-долу вместо тях. Да, ама като ги чета не са подходящи за моята кожа и въобще не ги отворих. Нови са, непипвани Simple Smile В скрития текст са описанията на двата продукта.



Скрит текст:
Anti-Blemish Pads
For the treatment of acne, Noxzema Ultimate Clear Anti-Blemish Pads help clear pores, treat current pimple breakouts, and help prevent future ones, leaving you with smooth, soft, refreshed skin. Salicylic acid fights blemishes, while eucalyptus oil and menthol leave you with the signature Noxzema tingle. The dermatologist tested pads remove excess oil and other impurities to leave your skin clean, fresh, and less susceptible to blemishes.

Clean the skin thoroughly before applying this product. Cover the entire affected area with a thin layer one to three times daily. Because excessive drying of the skin may occur, start with one application daily, then gradually increase to two or three times daily if needed or as directed by a doctor. If bothersome dryness or peeling occurs, reduce application to once a day or every other day. Avoid contact with eyes. If contact occurs, rinse thoroughly with water.

Benefits:
1.Clears and protects leaving skin smooth and soft
2.With Salicylic Acid
3.Dermatologist tested

Directions For Use:
Cleanse the skin thoroughly before applying medication. Cover the entire affected area with a thin layer 1 to 3 times daily



Скрит текст:
Wash away the day with these Clearasil Daily Clear Hydra-Blast Pads. This quality product provides you with a simple, no-fuss solution for daily facial cleansing. Using a powerful oil-free formula with salicylic acid acne medication, these Clearasil pads gently exfoliate and help keep skin clear of breakouts.
Clearasil Daily Clear Hydra-Blast Pads:
Oil-free
Salicylic acid acne medication
Clearasil hydra blast, 90 count
Gently exfoliates and helps keep skin clean of breakouts
Won't over-dry skin

РАЗМЕНЕН

Ново, само пробвано на ръка

# 68
  • софия
  • Мнения: 134
Добро утро, красавици!
    Разменям:
- Macadamia Natural Oil Deep repair mask(оригиналната, от Златна рибка)
 -Оro Therapy 24k Oro Puro на Fanola-озаряващ флуид за коса с арганово масло и UV филтър
- BB creamза косана В10 с кератин и хиалурон, с 10 ефекта върху косата
  -Mousse uplifting volume from root to tip на Wella ProSeries ( мисля че го няма в БГ, донесен ми е от Белгия)
 -Еxtreme Defrizz  на Lorys 
    При интерес ще дам подробности

# 69
  • София
  • Мнения: 9 576
Swissline Cell Shock White White-Total Face & Eyes Essence 30ml
Скрит текст:
Избелваща есенция против стареене за лице и очи Спомага за забележително коригиране цвета и структурата на кожата Насочена към тъмните кръгове, петна с пигментация и уголемени пори Намалява наличието на фини линии и бръчки Разкрива по-прозрачна и подмладена на вид кожа.

Продукт против стареене на кожата, който съчетава в себе си избелваща сила и грижа против бръчки. Звезда в борбата със стареенето на серия CELL SHOCK WHITE. Нанася се върху лице и околоочна зона. Офталмологично и дерматологично тестван. Дава комфорт и на най-деликатнатакожа, постигайки едновременно с това лифтинг-ефект и намаляване на бръчките.Прониква в дълбочина, осигурявайки на кожата 24-часов ефект. Работи в синергия с White-Total Lift Day & Night Emulsion. Може радикално да подобри тена и текстурата на кожата, като въздейства върху тъмни кръгове, пигментни петна, разширени пори, фини и по-дълбоки бръчки. Помага на кожата да  получи равен тен и младежка визия.Cellactel 2 White комплекс използва същите клетъчни био-нутриенти, както  оригиналният Cellactel 2 комплекс, комбинирани
http://www.ecosmetics.bg/серум-против-стареене-за-околоочния-кон … ss-line/i2207.htm



Lily Lolo - Mineral Eye Shadow Parma Violet

Скрит текст:
Description:
Parma Violet: a creamy, matte grey / lilac colour.
Highly pigmented mineral Eye Shadow Lily Lolo for a long lasting and durable finish. Create sheer or intense washes of colour, with shades which work both wet and dry. A vast shade range available in pure loose powder, which are very gentle on the eyelids.
Lily Lolo Mineral Eye Shadow Parma Violet. 1,5g.

Последна редакция: нд, 22 мар 2015, 09:08 от kopche

# 70
  • София
  • Мнения: 1 114
Разменям база на Clarins, 15мл. Пробвана два пъти.




Добавям:

-  Kepaclub Maxi Lip Tint Glow 3.5g, цвят 02 Pure Pink


Скрит текст:



- N.S.M. Soft Moose Waterproof Liquid Line, номер на цвета - 125. От Memebox

Скрит текст:

- Моно сенки Rimmel - 410 Plum Romance, в лилаво (цветът е доста изяден от камерата)

# 71
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Отговарям винаги, но се случва да пропусна неволно, в случай, че не отговоря, а видимо съм във форума, моля пишете ми отново  Heart Eyes

Бих се зарадвала на някои продукти на Филорга и други подобни Simple Smile



Lime Crime Velvetines Suedeberry





SEPHORA COLLECTION Velvet Eyeshadow N 11 Turquoise Waves 0.17 oz - нова и с целофан





SEPHORA COLLECTION Kiss Me Balm SEPHORA COLLECTION Kiss Me Balm in 06 Soda Pop - нов с целофан - балсам за устни





Кафяв молив за очи на H&M



GUERLAIN Crazy Paris Eye Palette Neon Lookg - нова, с кадифен пауч у кутия  Peace





SEPHORA COLLECTION Teint Infusion Ethereal Natural Finish Foundation - цвят 30 Sand - нов





Lancôme Rouge In Love , 383N Midnight Crush - пробвано; На моя монитор - цветът е лилавеещ, а аз виждам продукта по-вишнево-черешов  Blush





Nuxe Huile Prodigieuse OR Multi-Usage Dry Oil Golden Shimmer - олиото със златните частици  Peace ново  Blush





With Love Hilary Duff for women - продукт с кутия - 20/30 мл





Bourjois Volume 1 Seconde Mascara





Водоустойчива кафява очна линия - Wet n Wild H2O Proof Liquid Eyeliner





MAC Superglass in Tunnel of Love, нов


# 72
  • Мнения: 277
Revlon Colorstay 150 Buff за смесена и мазна кожа, ползван 2 пъти, но ми е светъл

# 73
  • София
  • Мнения: 1 079
Здравейте дами,

Актуални са:

1. EL - Rose tea Pure Color  - ново
2. EL - Candy Shimmer Pure Color lipstick- ново
Търся спирала - черна или кафява (само неразпечатана), база за грим, почистваща пяна, възможни са комбинации.
Слагам и следните лакове OPI
1. I have a herring problem, почти нов
2. William tell me about opi, почти нов

Търся OPI/Essie в светли цветове, без сини, зелени,лилави и розови.
Може и нещо друго като козметика, просто не се сещам какво.

# 74
  • Австрия
  • Мнения: 2 321
Актуални за размяна:

Фон дьо тен Revlon ColorStay за суха до нормална кожа в цветове 110 ivory и 150 buff - не са нови, отваряни са и ползвани по веднъж, като количество - пълни.

Скрит текст:

BB крем на La roche-posay hydreane BB cream цвят light, пробван 2 пъти.

Скрит текст:

Четка за очна линия на zoeva 315 нова, неизползвана, с пластмасов предпазител.

Четка на zoeva 128, нова.

Четка кабуки с капаче на brushart (нова):

Скрит текст:

Спирала за мигли PupaVamp! цвят лилав (amethyst violet), слагана на долни мигли 5 пъти:

Скрит текст:

Двустранна спирала за мигли на maXfactor masterpiece beyond length brown/bronzе по-скоро кафяво/златно (кафявата половина не съм доближавала до очите си  Laughing а златната - 3 пъти на долни мигли съм слагала:

Скрит текст:



Моливи за очи:
- clinique cream shaper for eyes - 01 black diamond
Скрит текст:
- alverde kajal eyeliner 04 grün
Скрит текст:
- manhattan khol kajal eyeliner - plummy 66Q
и още един в цвят GO GREEN 87Z
Скрит текст:

База за сенки на Art Deko, нова, в кутийка:

Скрит текст:

При желание, разбира се, ще направя снимки.

Отговарям винаги  Simple Smile В момента от нищо конкретно не се вълнувам, ще обмисля всяко предложение за бяла и декоративна козметика (с изключение на червила, глосове, моливи и спирали за очи), лакове за нокти, парфюми, пинсети тип 'човка', BB-крем на Биотен..  бих се зарадвала на нещо, което тук не се намира. Например брандове като Nars, Too faced, Naked, Golden rose и Perfect, Sephora.., знам ли  Crazy

Тъй като живея в чужбина, но ми предстои път към БГ, съществува опцията за лична размяна  Grinning или пощенски разходи с такса 'в страната'  Peace
[/quote]

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 19:16 от DimS.

Общи условия

Активация на акаунт