„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 716
  • 793
  •   1
Отговори
# 765
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
Естествено, че интервютата са на запис. Всички са гримирани и си чакат реда. А Рачков и Зуека може и да са ги гримирали по време на тях. После се постигна този ефект с разгримирането пък по време на предаването.

# 766
  • Мнения: 4 606
Криско като Емил Димитров ще ми бъде най-интересен

И на мен. Grinning

На мен също започват да ми стават досадни 10-те точки от публиката за Азис, независимо как се справя. Tired

# 767
  • Мнения: 591
Охааа Ненчо като Енрике... Heart Eyes
 Нона ще е трагична отново като Мадона. Джуджи като Кайли също не я виждам.  Grinning На Азо най-накрая нещо на Инглийски да му се падне...

# 768
  • Мнения: 780
Не циганската мафия гласува за Азис, а етнически българи и най-вече българки. Погледнете във Фейсбук - там 80 на 100 са за Азис и смятат, че той е божествено добър всеки път. Няма нищо нелогично. Когато зрителите не гласуват по симпатия, защото мислят, че всеки път всичко е нагласено, тези с твърдия електорат като фолк краля Азис винаги ще печелят. Същото е като с ДПС и техния електорат. Когато отвратените не гласуват, отвратителните управляват.

# 769
  • Мнения: 3 403
Скрит текст:
Криско като Емил Димитров ще ми бъде най-интересен

И на мен. Grinning
На мен също започват да ми стават досадни 10-те точки от публиката за Азис, независимо как се справя. Tired

Обаче пък какъв солиден и гарантиран приход за продуцента са тези смс-и за Азис  Mr. Green

# 770
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:
Нещо не ми е ясно, предаването се излъчва на живо, но как за толкова кратко време успяват да гримират участниците, след като ги интервюират водещите преди асансьорчето? Направи ми впечатление, че Рачков и Зуека бяха с недоизтрит грим от изпълнението си на "Тату", задаваха си въпросите, после участникът слиза по асансьора и след една минута е в пълно бойно снаряжение на сцената?

Някой може ли да ми обясни?
Нарочно е направено, визитките се снимат по-рано  Laughing

Много се радвам за Неноч  hahaha и Икебаната как се включи накрая, дебилче  Whistling

А "Гуменото пате" преди това? Joy

# 771
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря на всички отговорили!

# 772
  • Мнения: 6 544
Най-смислено дарените пари  досега  Peace

Писна ми с Лили Иванова  ooooh!

# 773
  • София
  • Мнения: 7 945
Сашка Васева няма ли да я пуснат за имитация ?  smile3521

# 774
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Скрит текст:
Нещо не ми е ясно, предаването се излъчва на живо, но как за толкова кратко време успяват да гримират участниците, след като ги интервюират водещите преди асансьорчето? Направи ми впечатление, че Рачков и Зуека бяха с недоизтрит грим от изпълнението си на "Тату", задаваха си въпросите, после участникът слиза по асансьора и след една минута е в пълно бойно снаряжение на сцената?

Някой може ли да ми обясни?
Нарочно е направено, визитките се снимат по-рано  Laughing

Много се радвам за Неноч  hahaha и Икебаната как се включи накрая, дебилче  Whistling

А "Гуменото пате" преди това? Joy
Чакам с нетърпение април и новата песен  hahaha

# 775
  • Мнения: 2 009
Каква Нона,каква Мадона... Мадона е сексапил,еротика,чувственост,страст. Как едно дърво може да превъплати вдичко това. Аз съм от малкото,на които Азис хареса тази вечер,но не за 10 точки. В моята класация е 3ти днес

# 776
  • Мнения: 1 211
Сега гледах Криско от днес със закъснение. Ей, ама много добре... Пък и пеее. Определено след Ненчо ми е той. Браво ще вземе ме изненада в това предаване. Има градация.

# 777
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ненчо и Криско се справиха! И ТаТу!
Гримьорите този сезон са гола вода...Участниците не докарват пеенето, а и визуално като не наподобяват оргинала...а и защо на всички са лепнали флуоресцентни зьби?!?

# 778
  • Мнения: 843
и все смотани песни на Лили. Да сложат някоя по-живичка, да стане купон. има Детелини, има други  ooooh!

# 779
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Дайте линк да го гледам това Тату,че го изтървах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт