„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 701
  • 793
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 27 188
За пореден път се убеждавам, че публката не трябва да участва като жури в което и да е реалити.
с тези 10 точки всеки път за Азис е меко казано излагация голяма.

# 781
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Няма как да не участва публиката.От къде ще печелят.

# 782
  • Мнения: 780
Няма как да не участва публиката.От къде ще печелят.

Повярвай приходите от СМС-и са най-дребното перо в приходите. Парите в една телевизия идват главно от рекламите, а рекламите по време на нещо, което е с голям рейтинг, струват доста пари.

# 783
  • Мнения: 24 358
Скучно ми беше снощи и си легнах преди да видя Ненчо, а той е бил гвоздей на вечерта
Има ли линк да го гледам?
За каква кауза са дали парите, че сте доволни?

# 784
  • Sofia
  • Мнения: 26 393
Скучно ми беше снощи и си легнах преди да видя Ненчо, а той е бил гвоздей на вечерта
Има ли линк да го гледам?
За каква кауза са дали парите, че сте доволни?
http://vbox7.com/play:465930bf82
и оригинала hahaha https://www.youtube.com/watch?v=67qC71wLxgQ

даде парите за център по детска онкохематология

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 07:57 от Doli

# 785
  • Мнения: 1 050
Криско ми обра точките, а Ненчо ми е голям любимец. Справиха се много добре. Азис беше потресаващо зле, да не говорим за Нона и Джуджи. Маца ми е голяма любимка и много ме е яд, че не и се получават нещата. Само на първия концерт ми хареса, стискам и палци за напред да се изяви подобаващо. На гримьорите им пиша 2-, да ги уволняват и да намерят нови, докато още има време.

# 786
  • Мнения: 7 848
Иии на гвоздея на вечерта и на най - интресното - аз...съм отнесла на диванчето. Но сега видях, че Ненчо е обрал овациите. Браво! Сега някой ако сподели кой кого ще имитира следващия път ще съм благодарна.

# 787
  • София
  • Мнения: 8 120
Следващата седмица:

Нона Йотова- Мадона
Милена Маркова-Маца- Михаил Боярский
Филип Аврамов- 100 кила
Джуджи- Кайли Миноуг
Жана Бергендорф- Лили Иванова
Криско- Емил Димитров
Азис- Сабрина
Ненчо- Енрике Иглесиас

# 788
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Дразнещи са тези постоянни 10 точки от зрителите за Азис.
Ненчо и Криско са ми фаворити тази вечер.И Жана също ми хареса.

# 789
  • Мнения: 1 384
А вие имате ли си представа колко трудно е да се направи ...

Знаем, знаем, дядо Маги не спира да го натяква всяко предаване по десет пъти кое колко е трудно и какво коства на всички.

Моята оценка:
Маца се провали този път;
Дждуджи я следва по петите;
Нона и Жана - леко задоволително но не особено добре;
Азис - опита се, овладя малко гласа, но имаше издайнически моменти. И пак, понеже има характерна физиономия и телосложение, не подлежи на кой знае какви модификации, та на вид не го докара. Малко в устата, но повдигането на веждичките няма как да се получи, ако просто не го можеш.
Филип;
Криско;
Ненчо - ми харесаха.

# 790
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Азис все по противен ми става. Особено след 10-те точки от публиката. Има една престорена скромност в него...

# 791
  • Мнения: 1 384
Азис и скромност? hahaha
Хвалете ме Уста е той. Whistling

# 792
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Яд ме е,че изтървах Тату! ooooh! Доколкото разбирам си е заслужавало.

Относно оценките - не ме учудва зрителският вот за Азис, все пак чалготията е повсеместна. Пък и той е хитра лисица, едва ли ще се остави да зависи само от гласа на журито. Wink

Откъм грим - трудно им се получава този сезон, Коклин/лека му пръст на човека/ още не могат да го достигнат, той беше брилянтен.

За мен Джуджи отново си беше на същото ниво, не виждам кой знае какъв прогрес, то няма и откъде да дойде де. Laughing Но пък е позитивна и усмихната, което ми харесва.

Според мен Нона е по-зле от Джуджи традиционно. На нея освен,че не й се получава, ами демонстрира излишно самочувствие, което не виждам на какво отгоре е - слаба актриса, а явно и откъм глас не блести с нещо особено. Снощи й хареса,че й се падна Мадона. Тя осъзнава ли изобщо какво й предстои? Оприличавам я донякъде с Дияна от предния сезон, само че тук е по-трагично положението.

Маца и Жана - средна хубост бяха снощи според мен.

На Криско и Ненчо мисля,че най-добре им се получи. Hug

# 793
  • Мнения: 11 607
НОВА  ТЕМА


Поздрав от Ненчо:



И от Тату:

Общи условия

Активация на акаунт