„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 758
  • 793
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 607
Маца не ми хареса, обаче има страхотно тяло.

# 616
  • Мнения: 4 607
Не ми хареса Маца. То за имитация нямаше кой знае какво, като пеене хич я нямаше, енергия нямаше. Rolling Eyes

# 617
  • DE
  • Мнения: 9 068
На Маца е бе ниска гамата  ooooh!

# 618
  • гр. София
  • Мнения: 395
Визуално много прилича на Кейти Пери, но нещо не се справи добре с пеенето Confused Очаквах повече от нея.

# 619
  • Мнения: 2 009
Криско е от музикално семейство. Родителите му имат вокална школа в Габрово,а той от малък се изявяваше в Като лъвовете и по различни конкурси. Не казвам,че е велик певец,но фалшивото му пеене е до някъде част от образа на рапър,който се опитва да изгради. Навремето Кристиян Талев пееше песни на Енрике Иглесиас и Рики Мартин по какви ли не форуми. Днес ми е фаворит,поне до момента

# 620
  • Мнения: 9 865
Миленка много зле нещо, не ми изглежда да се вживява много. Ей сега Фицата се надявам да им покаже как се прави... Wink

# 621
  • Мнения: 1 227
Маца ми е любима, но не ми хареса днес като Кейти

# 622
  • Мнения: 11 607
Боядисан Данчо Караджов..... hahaha hahaha hahaha

# 623
  • Мнения: 2 009
Гримът е пълна скръб,не мисля,че жестовете наподобяват оригинала,за сметка на това гласът е 1:1

# 624
  • Мнения: 3 405
Фицата докарва много добре само първоначалнив ...вик.

Иначе ми е малко пренавит. Липсва ми и секси поведението на Том Джоунс - той флиртува с публиката, с очи, танци, поведение..... Това някак си Фицата не успя да го докара.

# 625
  • Мнения: 4 607
Много добре се справи Фицата, отново! Браво! Heart Eyes

# 626
  • гр. София
  • Мнения: 395
Гримът на Фицата е ужасен! Изобщо не прилича на Том Джоунс Naughty Иначе добре се справи, но по-слабо от предните пъти, нямаше толкова силно присъствие.

# 627
  • Мнения: 6 566
Грима на Фицата - голям провал

# 628
  • Мнения: 7 849
Не ми хареса Фицата.

# 629
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Грима на Фицата - голям провал
Панайот Панайотов Joy Joy
Нещо май наистима не им е вечер, много слабо представяне до сег, като изключа Криско.

Общи условия

Активация на акаунт