Сладкарничка за книги - тема 36

  • 26 727
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Маришка,голяма си дяволица значи.... Grinning
До последно кодирано говориш  Wink
Хайде,жива и здрава да си   bouquet
Това от сърце желая  Hug
Другото ще си дойде на мястото!

Бъбли,пожелавам ти успех на новата работа,дано те удоволетворява изцяло  Hug
Лоренка,за теб стиснати палци  Peace

Точи,липсваш ми и на мен много,но те разбирам  Hug

Мариетка,Деси,благодаря за милите думи към моята премяна.Чувствам я така,както себе си.....дано сте ме разбрали  Sunglasses

Една вечер да реша да не сготвя като хората и домочадието да ревне гладно преди полунощ.... ooooh!
п.п Имах остатъчна храна и метнах една баница с надеждата да ги нахраня,обаче не.... Crossing Arms
До преди час дежурих на грил тостера за сандвичи,кой с каквото му душа иска..... Whistling
Тъй,ще ми е за поука..... Laughing

Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Маришка, честит ти празник, да си жива и здрава, щастлива, обичана, усмихната, успешна, удивителна и незаменима  Hug

ДевHug знаеш ли символиката на морското конче? Мисля, че си показала как се чувстваш достатъчно красноречиво със неговото присъствие  Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 4 903
Кали, а утре как си? Пак ли ще ставаш с кокошките?

Да бе, ужасТ  ooooh!! Ей ме нА!
Добро утро!

Както обещах на Слив вчера, ето:



Следобед ще ви пусна новата тема.
А ако тази много прехвърли 50-те страници, спокойно някой да я пуска без да ме чака.

Успешен ден на всички!

# 708
  • София
  • Мнения: 5 395
Първото за мен!
Благодаря, Кали   bouquet

# 709
  • Мнения: 1 831
Добро утро  Hug

Кали, бързам да си взема от кафето със зайче  Heart Eyes

Маришка, честит рожден ден на патерица   bouquet

Лоренка, дано успееш да го вземеш пустия изпит, ще стискам палци.

Точ, ти се завърнаааа  Hug

Снощи почти не спах от притеснение за днес, вече изглеждам като зелка  ooooh! Много ми идва напрежението дали ще се справя, защото много го искам. За капак няма почивка за мен, веднага след днес сядам да готвя защитата на магистърската теза, че другия четвъртък ще е защитата.  #2gunfire

# 710
  • Мнения: 1 198
ДУ!  smile3507

Кали, милата.  Hug Rolling Eyes Как може бе? Това е нечовешки час.
Аз сега като излизам рано, направо се учудвам колко много хора има навън ... кой болен мозък го е измислил това, да се почва работа в 8 часа  Shocked Rolling Eyes За убиване е!  #2gunfire

Лофче, колкото по-малко го мислиш, толкова повече ще се нареждат нещата! Успех днес  Peace Hug

Отивам да се оправям  #Silly

# 711
  • Мнения: 10 915
Добро утро.

Вземам едно кафе, ама зайчето го оставям за Слив  Hug ще те слушам Слив и още как, с огромно удоволствие, и телефонния указател да ми четеш пак ще ми е интересно  Hug

Я, Бъбли, виж как бързо влизаш в релси, вече втори ден успяваш да се разпишеш тук преди работа Simple Smile скоро и по 2-3 мнение ще има даже преди да тръгнеш  Simple Smile  Hug

Кали, сега го гледам Irish Cream какъв е, че аз само с алкохол го свързвам  и то се оказва, че си е почти това Simple Smile ще се оглеждам за него. А, според сайта им биопрограма имат.

Мариша, честит рожден ден. Освен много здраве ти пожелавам работата да ти носи много удовлетворение.

Тамифлу и на нас ни изписаха при последното разболяване, човек ако му прочете листовката, не косата, ами не знам какво ще му се изправи. Той даже лекарят като го изписваше, вика: ако решите да го давате. И аз учудено го питам, защо да не го давам, но после като прочетох ми стана ясно защо. Но в крайна сметка се оказа, че няма алтернатива.

Май пропускам нещо, пак сте се разписали като съм заспала  Mr. Green  Hug нищо, ще допълвам.

Миж, Вени, казвайте, кога ще се разхождаме. Тази седмица няма за кога, но другата вече викам да почваме Simple Smile

# 712
  • Мнения: 1 198
Ули, ето ти го второто мнение - аз след като мога и грим да си сложа, за да не изглеждам като плашило и хората да не влязат в книжарницата, значи съм супер направо  Mr. Green
Стига с тези чайове, ще ме научите да пия, аз дето не обичам таз субстанция  Shocked

Много трудно ставам, в интерес на истината. Аларма си трябва задължително, трудно заспивам, въртя се, нищо че съм изморена, не става веднага. А ако се прибера след работа и легна, заспивам като пън. Нещо има в осъзнаването, че и утре трябва да ставаш и да вършиш същите неща, вълнение и едно такова .. притеснително стягане в корема, което те кара да не можеш място да си намериш.  Shocked
Вълненията на дългогодишния безработник  Mr. Green hahaha bowuu bowuu

# 713
  • София
  • Мнения: 4 903
Когато стана министър ще направя така, че всички сутрешни блокове да започват не по-рано от 12 на обяд  Naughty Crossing Arms

Ули, в Ирландския крем няма и намек от алкохол. Аз не пия и няма как да харесам нещо с алкохол. Поне този чай, за който говоря и помня, беше нещо фантастично хубаво, без нищо спиртно.

# 714
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Съвсем нищо ли не пиеш, Кали Shocked?
И аз с кокошките днес, добро утро Tired

# 715
  • Мнения: 10 915
Ули, в Ирландския крем няма и намек от алкохол. Аз не пия и няма как да харесам нещо с алкохол. Поне този чай, за който говоря и помня, беше нещо фантастично хубаво, без нищо спиртно.
Да, да, в чая няма, но Irish Cream е ликьор с алкохол Simple Smile това имах предвид.
А чаят предполагам е с аромат на Виски Mr. Green и сметана, каквото е ликьорът. 

# 716
  • Мнения: 456
Добро утро !
Разписвам се и аз:)
Ние също готвим тържеството за буквите . Утре ще е ! По този повод творя корона с буква Simple Smile .
Няма да ви казвам колко съм потресена от образователната ни система! Като  ми казваха едно време приятелки, че е нещо ужасно, не подозирах, че е чак толкова.  Препускане през материала, дописване у дома, въпреки занималнята, защото и от там имат , милион и едно помагала в кавички, и много излишен стрес за децата , а и за нас. Учителски манталитет, при това учителката ни е сравнително млада,  а детето ми се справя с материала............
Бъбли, щади си крачетата колкото можеш- удобни обувки и присядвай когато се отвори възможност. В младите си години също съм работила в книжарница Simple Smile
Слив и аз обичам да я слушам , много е сладкодумна:)
Успех на Лофчето и на Лоренка !
Пожелавам  ви  чудесен ден !

# 717
  • София
  • Мнения: 4 903
Съвсем нищо ли не пиеш, Кали Shocked?
Почти, тъй като не слизам от колата. В много редки случаи пия мартини или вино. А през лятото - бира със Спрайт 50:50  Mr. Green

Лоти, разбирам те в училищните ти размисли. Аз имам особено (негативно) отношение към държавните училища  Confused Да са живи и здрави децата, най-важното е това, пък училището ще го избутат.

# 718
  • София
  • Мнения: 5 571
Добро утро, момичета! Hug

Маришкаnewsm59! Да си жива и здрава, и не толкова завоалирана!  Mr. Green Прекрасна почерпка си сложила, благодаря!   bouquet

Мижжж, значи дотук  може да се каже, че само си мисля, че разбирам...  Joy  "Маришкин"... Но няма да падам духом и ще се опитвам отново, когато има повод!  Grinning

Бъбълче, приятна работа! Hug

Кали, във вашия случай според мен си беше чиста проба късмет, че не ти се наложи да имаш по-нататъшно взимане-даване с държавното образование...  Wink Имаме няколко прекрасни учителки в темата и затова не бих искала да пиша за образованието... Понеже те може да го приемат лично и да се разсърдят, а не бих искала, много ги харесвам! Да са живи и здрави децата ни, и да се справят!  Hug

Вивианче, аз съм ползвала противогрипния препарат Ремантадин. Мисля, че той е някакъв вид аналог на Тамифлуто. Пие се по схема, в началото по-ударно, след това по по-малко. Няма такива страшни странични ефекти като при Тамифлу и върши работа. Това за друг път евентуално.  Wink

Незинка, представям си какъв кеф е да нагушкаш бебка! Hug Hug Hug

Венка, много готин подарък си измислила! Hug


На всички - хубав ден! Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 10 716
О, искам и аз да пия кафе в компанията на дългоушко  Heart Eyes
ДУ  Hug

Ули, за разходките по-добре на ЛС да се разберем или на скайп  Wink

Пете, ти си ми надеждата за преводач  Hug
Няма да ти е лесно да усвоиш Маришкин език - той е сложен, с богата символика и  много нюанси, изисква задълбоченост и вникване в детайлите  bowuu  Hug

Хубав ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт