Сладкарничка за книги - тема 36

  • 26 712
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 893
Вени   bouquet ще пробвам твоята, каквото стане...ако е много зле имаме куче  Mr. Green
Деска, абе ти за баница с праз и месо ли питаш или за манджа? Да не стане инфекция някаква, въпреки че и кученцето душа носи  Mr. Green.
И аз това се чудех, ама реших, че за манджа става дума Simple Smile

# 751
  • Мнения: 1 729
Хайде снегът от София дойде и при мен. Така хубаво си вали, макар че вече чак се плаша от този сняг. Дано не натрупва повече. Че и за щъркелите ми става жал. Милите нямаше какво да ядат като дойдоха в големия сняг.

Говорите си за Деня на буквите в първи клас. За мен това е най-яркият ми спомен от началното училище. Имахме корони, червени, със златни букви, много бяха хубави. Но май си бяха оборотни на училището, не сме ги правили ние със сигурност. Аз бях много щастлива, че носих моята си буквичка „Е”. Помня, че като част от програмата трябваше да прочетем някакъв непознат текст, беше си доста страшничко.

Скарамуш, лек път до Русе. Никога не съм ходила там, а ми се ходи. Красив град е.

Зори
, честит ти рожденик! Много здраве, късмет и успехи на сестричката ти!

Мариша, скрита лимонка си ти! Честит празник и на теб! От здраве и успехи да не се отървеш!

Деси, не мога да помогна със съвети за праз. Никога не съм правила, но майка ми прави следното нещо: както ти е написала и Вени, първо запържва свински хапки и след това добавя много праз, нарязан на не много дребно, защото той много намалява обема си и го пече във фурна.  Казват му кебап на това ядене, тук при нас.

И един въпрос имам:
Скрит текст:
Някой през годините да е посещавал Спирит ъф Бургас? Тази година ще идва Роби Уилямс и много ми се ходи. Ама и билетът е 150 лв.

 Hug за всички

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
За манджа става въпрос...баница правя само класическа /иска ми се някой път да пробвам и такава с кайма/  Embarassed

Правя тема Peace

# 753
  • София
  • Мнения: 6 210
За манджа става въпрос...баница правя само класическа /иска ми се някой път да пробвам и такава с кайма/  Embarassed

Правя тема Peace
Е, тема! Ние за мръвки с праз те освободихме, ти тема  hahaha Hug?

# 754
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Я да ви питам нещо: виждам Елтън Джон насреща си, моята слабост е. обаче заглавието на темата нещо не ми харесва, явно не  е за него. Дали да чета. Май не съм за там. Някой да знае?

 Ели, за скрития текст съм пас.  Peace

# 755
  • Мнения: 10 694
Я да ви питам нещо: виждам Елтън Джон насреща си, моята слабост е. обаче заглавието на темата нещо не ми харесва, явно не  е за него. Дали да чета. Май не съм за там. Някой да знае?

Да не нещо е за "скандала" с Долче и Габана?  newsm78

# 756
  • Мнения: 10 893
Я да ви питам нещо: виждам Елтън Джон насреща си, моята слабост е. обаче заглавието на темата нещо не ми харесва, явно не  е за него. Дали да чета. Май не съм за там. Някой да знае?

 Ели, за скрития текст съм пас.  Peace
Не се занимавай, Нели. Не е за Елтън Джон темата.

# 757
  • Мнения: 10 694
Коя е темата? Линк?  Praynig

# 758
# 759
  • Мнения: 10 694
Мерси, Ули  Hug
Хъм, май познах, че ще е за скендъла на седмицата  Joy

# 760
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Благодаря ви! Отворих я, видях я, но нещо от първия пост не ми хареса. Не  е за мен, не е за Елтън, к`во ми пука тогава. Както казах, днес си свиркам.  Whistling

# 761
  • Мнения: 10 893
Мерси, Ули  Hug
Хъм, май познах, че ще е за скендъла на седмицата  Joy
А, да, от там почна, Миж.

# 762
  • София
  • Мнения: 4 899
Тук съм  Hug
Деска, ти ли я правиш темата или за мръвките отиде?
Да знам, да не дублираме пускането.

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
И вече отивам да готвя  Mr. Green

Новата ни тема

Общи условия

Активация на акаунт