Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 29

  • 77 854
  • 776
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 131
даа и аз така си мислех,благодаря  bouquet наистина малко остана по-добре да почакам.

# 751
  • Мнения: 408
здравейте,искам да попитам дали мога да отида на басейн,бременна съм в 9 месец?
Аз ходих и се къпах,но беше басейн в хотел и нямаше много хора.

# 752
  • Мнения: X
здравейте,искам да попитам дали мога да отида на басейн,бременна съм в 9 месец?

Не.

# 753
  • Мнения: 58
здравейте,искам да попитам дали мога да отида на басейн,бременна съм в 9 месец?

Не знаеш с какви химии го чистят и колко често го чистят. Аз не бих рискувала точно накрая да си лепна гъби(аз и от въздуха ги хващам де  Joy ), но всеки сам си преценява. Леко раждане!

# 754
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Съгласна съм с останалите. На басейн (обществен) бременна, особено пък в 9 месец - твърдо не.

# 755
  • Мнения: 31 261
Съгласна съм с останалите. На басейн (обществен) бременна, особено пък в 9 месец - твърдо не.
Да и аз не бих отишла, нито да се къпя, нито да се пека, нито да правя каквото и да било бременна в големите месеци. Peace

# 756
  • Мнения: 381
Не! Не рискувай точно сега,желая ти леко раждане!

# 757
  • Мнения: 144
Здравейте.Преди няколко дни ми взеха вагинален секрет,резултата беше Candida alb. Лекарката ми предписа Полижинакс свещички.Та въпроса ми е не са ли опасни за бременна и то в 9 месец като мен????

# 758
  • Мнения: 216
Ако са опасни мислиш ли,че ще ти ги предпише? Защо не вярваш на нея ,след като си я избрала.за лекар?  Не се заяждам,просто питам...

# 759
  • Мнения: 408
Здравейте.Преди няколко дни ми взеха вагинален секрет,резултата беше Candida alb. Лекарката ми предписа Полижинакс свещички.Та въпроса ми е не са ли опасни за бременна и то в 9 месец като мен????
Спокойно,точно в 9 месец няма опасност от повечето лекарства . Вагинални свещички или таблетки предписват дори профилактично за прочистване на родовите пътища.По-добре да ги ползваш,защото точно бактериите са вредни за бебо,ако раждаш нормално,де.

# 760
  • Germany
  • Мнения: 919
uBu, смятам, че е нормално да се притесняваме и да сме мнителни особено пък, имайки в предвид една голяма част от лекарите в България.  Peace

Bubolinka_ , стискам палци да се оправиш навреме и раждането да мине леко.  Hug

# 761
  • Мнения: 144
Благодаря Simple Smile

# 762
  • Мнения: 216
Аз един спокоен ден нямах...Не упреквам никой.Първо чаках да чуя сърцето...после да вляза в 3ти висец.После феталната морфология,после да стигна поне до началото на 7мия...Сега съм почти в 8мия и всики ден съм на тръни...Но вярвайте ми,не си слушаме лекарите,четем понякога неща,които са много крайни,изпатили майки от нещо,което не е било конкретната причина за  дадена загуба и така..Аз така се наплаших-откриха ми стрептококи преди 2 месеца,такива ужасии изчетох,че мсеки ден се моля хайванчето да мръдне да се успокоя и мисля,че ако бях послушала лекаря и не бях чела чак толкова щеше да ми е по-спокойно сега

# 763
  • Мнения: 93
Здравейте, момичета Simple Smile
В първа бременност съм и имам един въпрос. Първият ден на последната ми менструация беше на 05.05.2015, вчера бях на гинеколог и той определи, че съм в 5г.с. Въпросът ми е, аз ли не съм разбрала как се изчислява това, или има някаква грешка?   Grinning

# 764
  • Мнения: 2 726
По моите сметки вчера си била в 5 г.с.+ 6 дни, което е 6 г.с.  newsm78, а днес си в 6 г.с + 0 дни.
Ако греша, дано някой да ме поправи.  Blush Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт