AVON - обсъждане на продукти - тема 18

  • 54 134
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 872
Само че цапа и понякога не се изпира  Confused

Изпира се без проблем. Ползваме този тюркоазения от поне 6-7 години- минали сме през всевъзможни опаковки. Цапа но се изпира без проблем от всякакви тъкани и бански.  Много е хубав но лееееко по-течен от това, което ми харесва. На мен повече ми допадна крема с мултивитамини и фактор 50. Беше чудесен, макар и в по-малка опаковка.

# 61
  • Мнения: 13 872
Бижута и шал



# 62
  • Мнения: 200
Благодаря момичета. А кога пускат слънцезащитните продукти? Да ми ги покажете.

# 63
  • Мнения: 2 822
Като заговорихте за слънцезащитните продукти да попитам, има ли от серията крем за лице с 50 фактор?

# 64
  • Мнения: 13 872
Като заговорихте за слънцезащитните продукти да попитам, има ли от серията крем за лице с 50 фактор?

има да, даже една година отгоре имаше нещо като стик за деликатните места- уши нос.
но всяка година сменят серията та не се знае какво ще има тази година.

# 65
  • Мнения: 2 822
Благодаря ти _re_ge   bouquet Като излезе серията ще потърся и ако имам проблем с откриването му ще попитам пак.

# 66
  • Мнения: 185
Благодаря момичета. А кога пускат слънцезащитните продукти? Да ми ги покажете.

Слънцезащитните продукти ще могат да се поръчват от каталог 6 /валиден в периода 16.04 - 06.05/  bouquet

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Indulgence Purple Hyacinth - пепелява фуксия или така да го кажа фуксия, примесена със сиво. Ако не можете да носите тъмнолилаво червило или ярка циклама, търсите нещо по притъпено, това мисля че ще ви допадне. Текстурата е маслена, мазничко е, но не се разтича или събира и ми издържа 4-5 часа като избледня равномерно и отново не изсуши устните. За ранна пролет, есен или зима е екстра. Peace

Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 13 872
Благодаря ти _re_ge   bouquet Като излезе серията ще потърся и ако имам проблем с откриването му ще попитам пак.

Само да спомена че техните продукти от тази серия са като за плажно ползване и едва ли биха могли да бъдат изпозлвани като бяла козметика за през деня на работа или в други условия.
аз си поръчвам от няколко години този с фак-р 50 за лице. той е доста мазен, дори миналата година беше с минерали като естствен филтър срещу слънцето. Аз съм с алергични очи и на мен ми беше чудесен за плажа, но след къпане в морето на лицето се появяваше една белезникава маска от крема. която след излагане на слънце изчезваше и така в цикъл. На мен не ми пречеше и лицето ми не изгоря нито ми се възпалиха очите но има дами, които държат да са неотразими дори на плажа а не д изглеждат мако като папуаси намазани с бяло - на тях този крем никак не би им допаднал.

# 69
  • Мнения: 364
Аз съм многоо доволна от спрея за  3 дена права коса , не очаквах такъв ефект защото косата ми е доста чуплива . newsm44

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Здравейте,
може ли да ми дадете отзиви за терапията за коса
с копринени протеини?

   Благодаря предварително!

# 71
  • Мнения: 364
   Здравейте,
може ли да ми дадете отзиви за терапията за коса
с копринени протеини?

   Благодаря предварително!

добра е .. заглажда доста стърчащата коса  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 822
Благодаря ти _re_ge   bouquet Като излезе серията ще потърся и ако имам проблем с откриването му ще попитам пак.

Само да спомена че техните продукти от тази серия са като за плажно ползване и едва ли биха могли да бъдат изпозлвани като бяла козметика за през деня на работа или в други условия.
аз си поръчвам от няколко години този с фак-р 50 за лице. той е доста мазен, дори миналата година беше с минерали като естствен филтър срещу слънцето. Аз съм с алергични очи и на мен ми беше чудесен за плажа, но след къпане в морето на лицето се появяваше една белезникава маска от крема. която след излагане на слънце изчезваше и така в цикъл. На мен не ми пречеше и лицето ми не изгоря нито ми се възпалиха очите но има дами, които държат да са неотразими дори на плажа а не д изглеждат мако като папуаси намазани с бяло - на тях този крем никак не би им допаднал.
Да, точно за плажа ми е нужен. Ако наистина го има в каталог 6 ще помоля за снимка, за да знам какво да поръчам.

# 73
  • Мнения: 78
Ивче, от Ейвън трябва да ти плащат за реклама Joy Чудесно ти стои червилото, но аз имам въпросче-  това бронзовото сенки или молив е на очите ти?

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ивче, от Ейвън трябва да ти плащат за реклама Joy Чудесно ти стои червилото, но аз имам въпросче-  това бронзовото сенки или молив е на очите ти?

Сенки са, от Too Faced Chocolate Bar - Hazelnut ползвах мисля

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт