Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 159 900
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 135
 а помниш ли каква е редовната цена на техните си масла?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 355
Angel_Dust, откъде ги купи тези топки за сушилнята и забелязваш ли ефект от тях?

# 17
  • Мнения: X
Eтеричните масла отблъскват насекомите, говоря за ментата специално. Нещо беше полазило сина ми миналото лято, в чудо се видях, а не ми се искаше да пръскам с отровни препарати. Напръсках из цялата къща с мента+вода, поставих из ъглите и около леглото му памучета напоени с маслото и повече пъпки не видях.
Иначе, ако някой се интересува от продуктите на Веледа, намалени са в момента в ДМ.

# 18
  • Мнения: 5 207
а помниш ли каква е редовната цена на техните си масла?
Марката помня със сигурност - Profissimo, а цената с не толкова голяма сигурност, но някъде 6-7 лева беше.

# 19
# 20
  • Мнения: 960
Маслата на профисимо са за съвсем др чел нямат нищо общо с др взимат се за ароматизиране.А колкото да ароматизаторите с пръчичите те са леки и приятни и да трайни са след като свърши може дори да ползваш точно от маслата на профисимо Simple Smile дано да съм помогнала лек нощ от мен Hug Hug Hug .

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
Имайте предвид, че някои масла са с натрапчива и дразнеща миризма, да не останете неприятно изненадани  Peace

# 22
  • Мнения: 960
Имайте предвид, че някои масла са с натрапчива и дразнеща миризма, да не останете неприятно изненадани  Peace
Да евкалипта е адски силен  чак те задушава ако прекалиш  Tired

# 23
  • Мнения: 5 207
Сега бях в DM и съжалявам за подвеждането, но цената на маслата е 2,99 лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Да се запиша в новата тема,че покрай бебето станах редовна клиентка на ДМ.Доволна съм много  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 656
да попитам тук има ли някой, който е купувал от бульоните за готвене? търся ми нещо максимално изчистено от химии  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 44 135
Сега бях в DM и съжалявам за подвеждането, но цената на маслата е 2,99 лв.

Еха... мерси... те без пари тези. (Току що една дама в  аптеката ми показваше цени от 10 до 200 лв според зависи от маслото за 5мл)...

# 27
  • Мнения: 5 207
Тези от DM са 10 мл.
Пропуснах да пиша разновидностите: във филиала, който посетих, имаше лавандула, портокал, лимонена трева и някакво коледно с канела.
Тези масла явно стават за ароматизиране, но не и за нанасяне на тялото, въпреки че го няма изрично написано поне на български.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
да попитам тук има ли някой, който е купувал от бульоните за готвене? търся ми нещо максимално изчистено от химии  newsm78
Аз ги харесвам, ползвам всичките Peace

# 29
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
да попитам тук има ли някой, който е купувал от бульоните за готвене? търся ми нещо максимално изчистено от химии  newsm78
Аз ги харесвам, ползвам всичките Peace
 
И аз съм много доволна, и да попитам за мнение за подправката в буркан тип вегета.

Общи условия

Активация на акаунт