Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 159 969
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 149

По-скоро не. Ползвам го върху рол-он, не става за самостоятелно ползване като антиперспирант.

В dm виждам дезодоранти Balea, 24-часови, без алуминий. Пише, че са нови в асортимента и осигуряват свежест. Но дали са подходящи вместо антиперспиранти? Не мога да намеря снимка да ви ги покажа.

За кой точно става на въпрос? Спрей и рол-он и аромат?  newsm78
Предполагам става въпрос за тези - https://www.dm.de/dm-marken/balea/kompaktdeos/

Точно за тези става въпрос. Благодаря  bouquet

# 721
  • София
  • Мнения: 1 461
Влизам да похваля този препарат за измиване на съдове - Denk Mit Nature:
Скрит текст:
Много е икономичен, измива много хубаво и мирише приятно (различно от масовите препарати).

# 722
  • Мнения: 545
Влизам да похваля този препарат за измиване на съдове - Denk Mit Nature:
Скрит текст:
Много е икономичен, измива много хубаво и мирише приятно (различно от масовите препарати).
+  за препарата! Икономичен е и мие много хубаво!

# 723
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
И аз бях си взела веднъж, като беше на промоция. Доволна съм.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз да похваля препарата за съдове. Мия и бебешките с него.
От кристала против миризма при изпотяване също съм много доволна.
Лосионът за тяло ми действа много добре на мен.
Доволна съм и от мокрите кърпи за сваляне на грим.
Айде, нахвалих ги  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 5 149
И аз да похваля препарата за съдове. Мия и бебешките с него.
От кристала против миризма при изпотяване също съм много доволна.
Лосионът за тяло ми действа много добре на мен.
Доволна съм и от мокрите кърпи за сваляне на грим.
Айде, нахвалих ги  Heart Eyes

Кристалът го ползвам от известно време. В началото имаше ефект. Доволна бях. Но след няколко дни ползване кожата ми се зачервяваше и се налагаше да спра. Сега реших пак да се върна към него. Но сякаш не съм си сложила нищо. Изобщо не променя изпотяването  Cry  Защо така?

# 726
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Както писах и преди време, когато имаше въпрос за кристала, той не променя изптяването, а предотвратява появата на неприятна миризма. Аз го ползвам от май месец и съм  много доволна. Ползвала съм го и непосредствено след обезкосмяване с епилатор и съм нямала проблеми. Но... при всеки е различно.

# 727
  • Мнения: 5 149
Както писах и преди време, когато имаше въпрос за кристала, той не променя изптяването, а предотвратява появата на неприятна миризма. Аз го ползвам от май месец и съм  много доволна. Ползвала съм го и непосредствено след обезкосмяване с епилатор и съм нямала проблеми. Но... при всеки е различно.

Може би не се изразих правилно, не очаквам да променя, но да предотвратява миризмата. И това ми е странно, как ще ми действа добре известно време, а след това все едно не съм го нанасяла?  newsm78

# 728
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Да не би да имаш някакви хормонални промени? Знам ли?

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
За кристала аз открих следната разлика. Ефектът е много по-голям, ако го намажа на мокра кожа, например веднага след баня. Ако обаче кожата е суха и се намокри самия кристал и се намажа, после не е същото.
А при нас действа както на моите хормини, така и на кандидат тинейджърката, която се сдоби с уникална миризма от известно време.   Mr. Green Пък знам ли, кожа всякаква, може и не на всеки да има ефект.

# 730
  • Мнения: 5 149
Незнам за хормонални проблеми, може и да имам, надявам се да не е това причината.
Иначе кристала го слагам и аз в банята още докато ми е изцяло мокра кожата, толкова че се стича вода надолу.

# 731
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Незнам за хормонални проблеми...
Момичето е писало не за проблеми, а за промени. Различно е. Промени настъпват например при бременност, кърмене, менопауза..., но не водят непременно до здравословни проблеми.

# 732
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Незнам за хормонални проблеми...
Момичето е писало не за проблеми, а за промени. Различно е. Промени настъпват например при бременност, кърмене, менопауза..., но не водят непременно до здравословни проблеми.
Да, и аз мислех да доуточня.
Действа си при мен кристала. Дори понякога забравям непосредствено след баня и го нанасям след 2-3 часа. А и се е случвало и сутрин преди да тръгна за работа да се сетя, че не съм го полвала.

# 733
  • Мнения: 59
Момичета ползвали ли сте  серума за стягане на бюст на Balea и доволни ли сте?

# 734
  • Мнения: 5 149
Незнам за хормонални проблеми...
Момичето е писало не за проблеми, а за промени. Различно е. Промени настъпват например при бременност, кърмене, менопауза..., но не водят непременно до здравословни проблеми.
Да, и аз мислех да доуточня.
Действа си при мен кристала. Дори понякога забравям непосредствено след баня и го нанасям след 2-3 часа. А и се е случвало и сутрин преди да тръгна за работа да се сетя, че не съм го полвала.

"Промени" разбирам в посока "проблеми" и затова и така писах. Четох и други отзиви на недоволни и това ме успокоява  Peace

Има ли околоочен крем Balea?

Общи условия

Активация на акаунт