ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 58 тема

  • 43 858
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 636
Tedi_Ati Адвокейт сложихме (пипета) ако за нея става на въпрос  ( надявам се , че ДА ако не моля кажи за кой адвокейт говориш)още миналата седмица като видях петното беше първото нещо което сложих, вътрешно също е обезпаразитен с хапче против паразити , но аз адвокейта го нямам за лекартсво , че ние и без това на 2 месеца задължително се обезпаразитяваме просто друг път слагам фронт лайн или друга пипета , този път сложих адвокейт . Имам още една пипета адвокейт която ще сложа 2 седмици след първата  на опакковката пише , че може и 4 да се сложат по 1 на седмица (това ако демодекозата е силно развита поне аз така го разбрах) .
А за отровните препарати говорех за къпане с тактик ( амитраз) който е с доказах ефект , но е отровен както за мен така и за кучето имаше и още 1-2 но в момента имената не ги помня . А и къпането беше с някакъва схема от рода на 7 пъти да се изкъпе кучето (по 1 път на седмица) а с тази козина  Crazy  изобщо не си го представям  , но щем си вет. доктор ти е ясна историята Simple Smile  Мерси за съветите сега съм една идея по-спокойна , че вървим на прав път Simple Smile
katrinkoleva децата ще са много щастливи от новата Ви придобивка   с 2 деца сигурно трудно ще го обучите  на много голямо послушание . Чакаме те утре да споделиш как е новият член на семейството .Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 221
Адвокейта си е лекарство!
Амитраз вече едва ли някой използва.

# 47
  • Мнения: 1 156
tedi8811 имах предвид , че стопанката му е с две деца Simple Smile и живее сама и е постоянно на работа и й е трудно да го гледа Simple Smile ние сме си само двама за сега; ) няма бебковци, но то това не пречи Simple Smile Винаги съм мечтала за бебече и куче Simple Smile Сега куче , догодина бебче Simple Smile  Hug Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 636
 katrinkoleva ще ме извиниш ама аз съм бременна  и съм малко разсеяна Simple Smile явно пак нещо не съм прочела Simple Smile Отидете се запознайте утре с кученцето и да не забравиш да му вземеш храна и ако си има негова купичка и играчки вземи и тях . Така ще се чувства малко по у дома си  поне първите дни докато свикне и докато се опознаете . Дано да е от по-кротичките чихуа-хуа ,  че аз все се сещам аз една реклама  мисля беше на Сизър Милън на предаването  с едим такъв малък дзвер Simple Smile  Да си кажа и мнението за кастрирането - ако е наистина родословно ще е грехота да го кастрирате . Но вие вижте първо да свикне с вас и вие  с него а по-натам го кастрирайте , че съвсем ще се шашне животинката.
Ще има да купувате кучешки дрешки Simple Smile аз много ги харесвам , но при мойте маймуни няма нужда от такива
Tedi_Ati  да те питам смяташ ли , че мога да ползвам фурминатор на козината която имаме или не е редно . За сега се справям и с 4 вида различни четки и гребени , но нали казват , че фурминатора сваля много добре излишната козина , но аз съм още в чуденка дали става за чау-чау или по добре да си карам с мойте си четки и къпането с основния ни грумин  на около 3-4 месеца

Последна редакция: пт, 20 мар 2015, 15:48 от tedi8811

# 49
  • Мнения: 1 156
Няма проблем Simple Smile А ти извини мен, ако съм прозвучла груба ,Теди Simple Smile
Да, ще му вземем всичко Simple Smile А с кастрирането няма да бързаме, ще го кастрирам ако много пишка, защото сме в ново жилище от няколко месеца и ще ми е кофти , ако опикае всичко ! Sad нз как ще го гледам да не препикава .Казаха ми ,че ако се кастрира това намаляло шанса да препикава

# 50
  • Мнения: 2 856
tedi8811 тези две пухени топки са само за мачкане и мачкане и мачкане и мачкане  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ох какви са красиви, пу-пу.  Hug

katrinkoleva кастрирането няма да повлияе на пишкането вътре. Това се гради с възпитание на кучето.

# 51
  • София
  • Мнения: 221
Теди аз не съм спец по груминг. Знам че вашата козина си е трудна за поддръжка. По скоро се посъветвай със спец по този въпрос.

# 52
  • Мнения: 1 156
ами дано успея Simple Smile Все пак е живяло на друго място, и дори да е пишкало там където трябва, не се знае у нас как ще е !

# 53
  • София
  • Мнения: 3 833
Тадаааа най-после и аз да се включа Wink

Аша благодаря за темичката Wink

Катрин не си ли ги питала дали е научен/а да пишка навън? Иначе с малко следене и корекция е поправимо пишкането вкъщи Wink

Ние сега сме кисели. Дзвера пак се е опитал да хапе ooooh! ooooh! Чак сега се сетихме, че й е време да се разгонва и може затова да е кисела като лимонтозу Laughing Laughing Явно кучетата наистина приличат на стопаните си Laughing Laughing Laughing Само ми е бедна фантазията как ще я заведем за реваксинация като е толкова крива

# 54
  • Мнения: X
Simple Smile мерси. дано няма поразий :Д

Поразии се пише с И.

Какво значение има дали е чистокръвно кученцето или не? Хем не ви се дават пари за породисто, ами и ако не е, какво ще го върнеш ли?

Бяхме на ветеринар днес с Руфъс, оказа се, че това е плаващо ребро и можело понякога да се усеща, не е притеснително щом не го боли.

Ати и Матей са страхотни! Hug Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 11 116
Малко данък:

# 56
  • Мнения: 636
жгмъц страхотни са

# 57
  • Мнения: 622
Цунки гунки на Аша за новата тема! Hug
Видях разкошни снимки, колко е пораснал Матей!
Катрин виждам че си решила да вземеш чихито, пожелавам ти много да тр слуша и обича. Смятам че щом е на година и отгоре не би трябвало да прави белички в къщи и да има вече изградени хигиенни навици. А кастрирането ще ти помогне да не маркира в къщи.    bouquet
Е добре де като вдигат крак дамите докато пишкат не си ли опишват бутчетата newsm78 Джак, моите са дългокраки ама си клякат  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 786
Машке, моята никога не се опикаваше, за разлика от този господин, който след всяка разходка се подмива и той знае като влезем в бяната като кажа "дай пишката " седи мирен да я измия , после и за дупето ако е акал и така ...мъжка му работа и космата .... Mr. Green

# 59
  • Мнения: 597
Машке, много добър въпрос, но не Тери не си опикава.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт