Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 33

  • 53 642
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 010
   Пина, всички тук сме луди  Heart Eyes Мен ме вдъхновяват стари фотьойли, френски прозорци; стаи-библиотеки и старинни бюра... или много изчистени и модерни интериори  newsm78  Ама определено май Европа е моето място   bouquet

# 736
  • Мнения: 2 674
Браво, Рали! Честито! Бързо да завъртиш една баница там!
Не съм коментирала списанието с жилището на Гадамер, защото така и не се организирах да го потърся и купя, но често си преглеждам снимките, които тя е правила. Камъче беше снимала и качила снимки... Заинтригувах се от детската стая. Гадамер, червено и лилаво ли е комбинацията там?

 Може ли линк към тези снимки. Ама рустик си е готино определение за апартамента.  Joy

# 737
  • Мнения: 1 597
Ех, Пина, всички си имаме поне по едно такова изживяване, че нещо си е точно нашето, познатото, уютното, което ни привлича.  Аз така се чувствам в Лондон и в Мюнхен. И все ме тегли към кринолин и стари дантели Joy

# 738
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Браво, Рали! Честито! Бързо да завъртиш една баница там!
Не съм коментирала списанието с жилището на Гадамер, защото така и не се организирах да го потърся и купя, но често си преглеждам снимките, които тя е правила. Камъче беше снимала и качила снимки... Заинтригувах се от детската стая. Гадамер, червено и лилаво ли е комбинацията там?

Детските стаи са жълто, лилаво в топъл и студен нюанс и някои аксесоари в циганско цикламено, т.нар fuscia. Всичко е плод на случаен подбор, в смисъл, че нямах идея за цветовете, докато не отидох в магазина. Нито аз, нито ММ сме фенове на лилавото  hahaha

Цонна, ще ти пусна линк на ЛС по-късно.

# 739
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Хубаво се е получило! Снимай реалните цветове някой път! Харесват ми такива смели комбинации (аз си ги позволявам само на шалчета вече де Blush).

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Раличка, прекрасно кътче! Много слънчево, въобще този цвят носи топлина! Приятно баницоправене! Или поне пиене на вино. Плота масив ли е?

# 741
  • Мнения: 677
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug

Общи условия

Активация на акаунт