Отговори
# 720
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 Heart EyesЗдравейте! Станах и аз по-рано днес да гледам клюкарските предавания по турските канали,то много сватби,много нещо. Crazy
Киво много готин,бре викам не е напълнял,добре си е.И леко чорлавичък така,много ми хареса.
Беренчето изби рибата с роклето,нейния пя,тя игра,прелестите и те се поздрусваха така,обективно погледнато Mr. Green Crazy Wink
Ама много важно,я фак оф РТЕ!Той ще нарежда как да ходят жените.
Госпожата,много се радвам,и за теб,дечицата,и за емоциите и успехите!  Hug
Фенче,и вие сте много хубави,първа група,душички! Hug
Мурка коя е?Нали Шура обича,ще гледам и аз с интерес,само първите серии гледах.

# 721
  • Мнения: 18 544
Краличке  Heart Eyes Миси  Heart EyesРедеми  Hug благодаря ви!   love001
Краличке,
Скрит текст:
твоя бонбон в ПГ ли беше ?
Киво беше умопомрачителен на сватбата, две мнения няма. Но, не ми приличаше на Бехлюл, а на Кузей в последния епизод  Laughing

# 722
  • Мнения: 3 371
Добро утро ! Хубава и слънчева неделя ви пожелавам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes






Фенче,  Heart Eyes големи сладури са мъниците ! Едно от нещата, които ми липсват на новото място, са именно децата в тази възраст. Peace

Аз още нямам много снимки от нашият празник, но ето няколко, които са ми пратили. Беше изключително вълнуващо и емоционално за всички !

Скрит текст:



# 723
  • Мнения: 432
Фенче,  Heart Eyes
Скрит текст:
да, беше в ПГ. Септември на училище.  Wink Как лети времето.
За послезния епизод на Кузей Гюней точно написах, че Кузей са го направили абсолютен Бехлюл.  Laughing Към днешна дата Кузей, или Бехлюл  Whistling

# 724
  • Мнения: 18 544
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Госпожата, Краличке  Heart Eyes Heart Eyes Hug wavey
И аз имам само тези снимки, още не са ми пратили другите родители. И твоите са много сладки дечица! Много е тъжно, когато се разделяме с тях ...
Кралице  Heart Eyes за мен Кузей няма нищо общо с Бехлюл, та дори и в последната серия  Laughing Беше си просто Киво за мен на финала, в пълния си блясък. Бехлюл беше по-пухкавичък през цялото време, да не говорим на финала.
Малии, наистина много бързо минава времето ... значи ще имаш емоции септември. Като си спомня как плаках на първия учебен ден на моя син  ooooh! тогава осъзнах, че вече не е моето малко момченце.
Да ви почерпя, ММ днес има РД
Скрит текст:




# 725
  • Мнения: 18 609
добрутроо Hug

Фенче Heart Eyes Hug и тук честит ти рожденик  bouquet
за мен също между Бехлюл и Кузей няма много общо Rolling Eyes
и  в момента Киво ми прилича на Кузей в посл серии Peace
направо от Секиз стана на Кузей за няколко дена hahaha hahaha

Госпожата Heart Eyes Hug много хубави снимки!!!

Редеми Hug wavey
Краличке Heart Eyes Hug

Светата троица отблизо Wink Grinning


  
и ЧРД на Кенан!!

# 726
# 727
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes Честит празник !   bouquet
Да ти е жив и здрав рожденика, още много щастливи споделени мигове заедно ви желая !   bouquet

Айрка,  Heart Eyes благодаря ти !   bouquet Радвам се, че ти харесаха ! Много са хубави децата ми - умни, добри, възпитани....Мислех, че като съм само една година с тях, а не четири, както досега, ще ми бъде по- лесно да се разделим, мислех си, че няма да се обвържа толкова силно емоционално за този кратък период, но съм се излъгала ! Толкова са мои, толкова са ми в сърцето, че чак физически ме боли от раздялата ми с тях ! Утеха ми е, че всички продължават първи клас в училище / справиха се блестящо на приема за 1 клас ! / и ще ги виждам всеки ден !

Редемче,  Hug благодаря ти, мила !  bouquet Дай Боже, така да е и занапред !  Praynig Praynig Praynig

Забравих да спомена, че много се радвам за Берен и новото и амплоа ! Мисля, че ще бъде страхотна Кьосем султан - една от най- влиятелните жени в историята на империята ! Между другото и тя, както и Валиде султан, са с български корени !  Wink

Мили дружки,  Heart Eyes Hug Heart Eyes дойде ред и на следващата, сто и десета по ред тема за нашите любимци ! Заповядайте !  Hug


Общи условия

Активация на акаунт