Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 902
Сестрата на Ганчева ми звънна да ми отложи часа за другия петък,и да ми каже,че нямам HPV Peace

# 421
  • Мнения: 4 500
Хохо, това е страхотна новина  Hug
На мен пък сестрата на Ганчева ми звънна, да ми каже, че цитото ми е PAP I без абсолютно никакви проблеми  Heart Eyes Преди 14 дни ми я взе, колпоскоп - чист, ехография - без забележки, МЦ - редовен  Heart Eyes
Чудесен подарък!
Сега си представете, че качвам снимка на Мохито да ви почерпя виртуално за 35-ият си рожден ден  Blush
Скрит текст:
Не се научих тук да качвам снимки и това е  Mr. Green
Неланушка, ние вече 17 години практикуваме прекъснат полов акт, проблеми и изненади е нямало. Синът ни е планиран. ММ ми казваше още тогава, че няма мъж, който да не може да предпази жената по този начин. Ако някой кажел "Еми, не можах да се дръпна навреме", значи че просто не е искал. Колко е вярно обаче аз не зная.
Нина, аз бих отишла на колпоскопия.

# 422
  • Мнения: 96
О, Nefertarri, благодаря за информацията и поздравления за резултата! Все такива резултати да имаш! И честит рожден ден!   bouquet Мохитото си го представяме достатъчно добре, сигурна съм Wink

ina80, the Дорис, момичета опитайте да не изпадате в излишни паники... допреди време и аз бях така, на моменти също имам такива "периоди", но просто наистина трябва да се радваме на настоящето си (доколкото можем) и да не се страхуваме, а да опитваме с положителни мисли и вяра да предизвикваме положителни събития и развръзки в живота си Hug

# 423
  • Мнения: 2 133

Наздраве за здравето на Nefertarri!

Nelanciuska, и аз като тебе... и с процедурата и със зацапването.Аз съм и с 16 тип.Чакам септември, да си дам новата цито...

# 424
  • Мнения: 2 534
Честито, Нефертарииии, само хубави новини оттук нататък Hug  bouquet

# 425
  • Мнения: 4 500
Да ви се връща, момичета  Hug

# 426
  • Мнения: 96
Nelanciuska, и аз като тебе... и с процедурата и със зацапването.Аз съм и с 16 тип.Чакам септември, да си дам новата цито...

Franceska, какво имаш предвид за зацапването? Аз от една страна се притесних здравословно да нямам някакъв проблем, от друга - четох за имплантационни зацапвания и т.н. и съвсем се ошашках... Sad При теб за какво зацапване става въпрос?

# 427
  • Мнения: 2 133
Nelanciuska, за зацапването два, три дни преди цикъла.Това ми е от март месец.Но не се надигам за лекар...Септември освен цитонамазка ще си пусна и за високорисковите типове.

# 428
  • Мнения: 96
Nelanciuska, за зацапването два, три дни преди цикъла.Това ми е от март месец.

Може да ни се е изменил цикълът временно, знам ли... Мен този път ме притесни това зацапване насред нищото - засега изчезна, имам още 5 дни до цикъла, та да видим  Confused

# 429
  • Мнения: X
На мен също се появи зацапване  преди цикъла последните два месеца. Само,че аз бях със скалпелна конизация. quote author=Nelanciuska link=topic=837360.msg31139128#msg31139128 date=1435749488]
Nelanciuska, за зацапването два, три дни преди цикъла.Това ми е от март месец.

Може да ни се е изменил цикълът временно, знам ли... Мен този път ме притесни това зацапване насред нищото - засега изчезна, имам още 5 дни до цикъла, та да видим  Confused
[/quote]

# 430
  • Мнения: X
Зацапването при мен продължава 2-3 дни и след цикъла. Аз обаче веднага се консултирах със лекаря си и той ми пусна изследване на прогестерон - беше в норма. Искам да ви попитам и тези от вас след конизазия,имали ли сте смущения във цикъла ,дълго закъснение на менструацията?
На мен също се появи зацапване  преди цикъла последните два месеца. Само,че аз бях със скалпелна конизация. quote author=Nelanciuska link=topic=837360.msg31139128#msg31139128 date=1435749488]
Nelanciuska, за зацапването два, три дни преди цикъла.Това ми е от март месец.

Може да ни се е изменил цикълът временно, знам ли... Мен този път ме притесни това зацапване насред нищото - засега изчезна, имам още 5 дни до цикъла, та да видим  Confused
[/quote]

# 431
  • София
  • Мнения: 11 989
Бях писала преди време, че има обяснение за зацапването преди цикъл при конизирани жени.

Оперативната рана не е била зараснала напълно, когато е започнала първата следоперативна менструация и отделни ендометриални клетки са се "загнездили" по шийката. Точно те започват да се лющят преди същинското начало на менструацията.

Извинявам се, ако не съм се изказала с правилните думи, не съм медицинско лице. Надявам се, че поне е разбираемо.

# 432
  • Мнения: 2 133
змия, благодаря, разбрах те чудесно!

# 433
  • Мнения: X


Nefertarri това е за теб!  bouquet

Нина, задължително направи колпоскопия, и микробиология също защото 3а е е страшен резултат , и вероятно групата е такава заради налично възпаление, което ако се лекува със сигурност и групата ще  се подобри, но след като са ти препоръчали колпоскопия направи я  Rolling Eyes

# 434
  • Мнения: 99
 newsm59 nefertari винаги да си здрава и щастлива

Общи условия

Активация на акаунт