Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 12 012
Нефертари, ЧРД и от мен. Пожелавам ти винаги да имаш резултати като последните.

# 436
  • Мнения: 4 500
newsm59 nefertari винаги да си здрава и щастлива
Фатма, не се прави ей  Wink С теб сме на една дата. Да ти е честит празника и на теб с един ден закъснение   bouquet  bouquet
Дадос, Змия, и на вас благодаря  Hug

# 437
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Имам въпрос:
Април ми взеха влаг.секрет и излезе че имам бактериална вагиноза и гарднерела, липса на лактобацили и много левкоцити. Имах леко течение, без мирис и слабо неразположение долу.
Лекувах се с аугментин, флажил табл. и овули, вагизан, полижинакс, гинофлор...като всеки месец е добре да слагам вагизан, гинофлор или подобни на тях. Въпроса ми е след колко време е добре да се вземе отново секрет, за да се види как е положението?

# 438
  • Мнения: 11 402
Д и д и, Аз бих отишла месец след като е спряно всякакво лечение.  Peace
Приемаш ли пробиотик и през устата? Напоследък изследванията сочат, че спомага за вагиналната дисбактериоза.

# 439
  • Мнения: X
Момичета след колко време ви излизат резултатите от цитонамазката?...Моята взета днес ще излезе чак на 21ви...

# 440
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета след колко време ви излизат резултатите от цитонамазката?...

Същия ден.
Или след 2-3 дни най-много.
Как 20 дни ще чакаш за една цитонамазка?

# 441
  • Мнения: 11 402
10 работни дни чакаме ако ходи до София  Peace

# 442
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Дорис пия пробиотик. Лечението продължава с тези глобули с млечна киселина и лактобацили...незнам какво да направя Rolling Eyes

# 443
  • Мнения: 11 402
Д и д и, дисбактериоза се лекува продължително време. Сякаш да изчакаш няколко месеца с лечението и тогава да пуснеш изследване.  Peace

# 444
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Днес взех направление и към края на месеца ще отида...ако трябва след някой и друг месец пак ще пусна, въпреки че не ми е приятно да ходя на гинеколог, но щом се налага.

# 445
  • Мнения: 4 500
Момичета след колко време ви излизат резултатите от цитонамазката?...Моята взета днес ще излезе чак на 21ви...
14 дни при мен.

# 446
  • Мнения: 99
 Grinning да знам че сме на една дата и знам че знаеш  Hug

# 447
  • Мнения: X
Моята излиза на същия ден. Лекаря ми не работи със здравната каса явно и това има значение. Simple Smile
Момичета след колко време ви излизат резултатите от цитонамазката?...Моята взета днес ще излезе чак на 21ви...

# 448
  • Мнения: X
Моята излиза на същия ден. Лекаря ми не работи със здравната каса явно и това има значение. Simple Smile
Момичета след колко време ви излизат резултатите от цитонамазката?...Моята взета днес ще излезе чак на 21ви...

Не съм била по здравна каса, платих си прегледа и цитонамазката аз, но ми се струва доста чакане..

# 449
  • Мнения: 606
До 10 работни дни- платено, не по ЗК. Но са готови на 3-4 ден.

Общи условия

Активация на акаунт