Име за момиче с буквата "Е"!

  • 12 207
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 441
За мен Елина е едно най-красивите и нежни имена  Heart Eyes
Други две любими са Елица и Елия.
Елеонора ми е  Sick

# 46
  • Мнения: 621
.....Четох обаче една статия на Дънов за имената, буквите и т.н. и според него Елеонора е по-добро от Елена. Пак има имен ден, макар и не толкова известен  Rolling Eyes и ми е много нежно...
На Елеонора именият ден същият ли е като на Елена или е различен?

# 47
  • София
  • Мнения: 689
BlyaSSSachka същият е. Просто малко хора го знаят...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 224
При вас с каката много еднакви ще станат имената Simple Smile Но и бабата, ако помня правилно, е Елена...
Малко ще са като близначки Laughing

# 49
  • Мнения: 621
wave, мерси за отговора, който всъщност потвърди това, което си мислех. Аз пуснах своя глас - "Елеонора", но смятам, че по-важното в случая е не гласът, а ей такива въпросчета около имената. Защото за някои родители е от огромно значение ако едното дете има имен ден, и другото да има, други родители искат имената да са със сходен брой букви или звучене, или пък със съвсем различно звучене, за трети водещо е наличието на хубаво умалително, и т.н., и т.н...... И в тези теми е хубаво да се нахвърлят ей такива нещица за имената (за някои от които бъдещата мама може да не се е сетила) и вече бъдещите родители да си преценят кое им е важно и как чувстват нещата.
Ето например Yana Pencheva ще си има две дъщерички, всяка от които с малкоизвестен майски имен ден (Ирена празнува с Ирините, което беше някъде в началото на май; Елена, Елеонора - което и да избере, пък е в края на май) - една предпоставка за някакъв вид равенство между децата  Grinning

# 50
  • Мнения: 4 569
Да, много е гадно едното дете да има имен ден, а друтото не.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Да,точно за това искам да е Елена.Тя ще има в края на месеца имен ден,а каката Ирена в началото на май на 5-ти със свекито празнуват заедно.

# 52
  • Мнения: 196
Ема или Ева. Иначе Елеонора

# 53
  • Мнения: 6 769
Елеонора от мен  Peace
Иначе с Е много харесвам Евелина.

# 54
  • Мнения: 86
Елеонора  Heart Eyes, но има и други интересни предложения в нета: Еленор, Елинор, Елеанор, Елинор-Грейс , Елиана, Елеан, Елени   Flutter

# 55
  • Мнения: 4 696
Елена или Елина! Елеонора на мен лично, хич не ми харесва!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Ох,че много предложения!  bouquet

# 57
  • Мнения: 364
една позната се казва Елеонора, но всички и викат Ленче, което е тъпо newsm78

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 224
една позната се казва Елеонора, но всички и викат Ленче, което е тъпо newsm78
Защо Ленче?Би трябвало Ели! Grinning

# 59
  • Мнения: 364
Аз и казвам Ели и тя се пули едно такова неочаквано....

Както аз родих кръстихме го Александър , една приятелка роди кръстиха го Александър.. На моето му вика Алекс на нейното Сашо... мисълта ми е, че всичко идва от родителите , които се притесняват за дадено име от неговото съкращение .. Лично аз, ако харесам някое име няма да ме разколебае съкратеното, а ще измисля съкратено, което ме устройва и хората ще свикнат с него   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт