На пазар във Варна - 38

  • 53 040
  • 727
  •   1
Отговори
# 300
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Знам че е коментирано преди, но не мога да се сетя какво е писано  Confused.
Та - къде мога да намеря балони с хелий в центъра.

По центъра не знам, но в Невеляшка има. С цена обаче не мога да помогна.  Rolling Eyes

# 301
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Аз  се надявам на идея къде да открия индийско орехче -плод. Без "Дрога" - няма. По магазините има смляно и счукано, плод не откривам вече 2ра седмица, а ми трябва за лЮкарство.

# 302
  • Мнения: 4 596
От къде да купя детски найлонов дъждобран в центъра?

# 303
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
От къде да купя детски найлонов дъждобран в центъра?


всичко за 1 лв

# 304
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз  се надявам на идея къде да открия индийско орехче -плод. Без "Дрога" - няма. По магазините има смляно и счукано, плод не откривам вече 2ра седмица, а ми трябва за лЮкарство.

Може би в Nature comfort да пробваш?  Thinking Там съм купувала "екзотични" билки, които на други места трудно съм намирала. Rolling Eyes
Иначе индийско орехче цяло съм купувала в хранителни магазини, но много рядко се намира.  Tired

# 305
  • Варна
  • Мнения: 320
имаше един спортен магазин срещу кръглата банка, продаваха кростренажори, велоергометри и т.н....вчера ходих да го търся, но не го намерих. някой да знае къде са го преместили?

Затворили са. Не зная какво търсиш, но има и др. спортни магазини в града
преди години си купих от тях една ел. пътека, но гумата се скъса и исках да ги питам дали могат да ми доставят нова гума и да я сменят
в някой от тия големите вериги спортни магазини дали имат "сервиз"?  newsm78

# 306
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 080
Аз  се надявам на идея къде да открия индийско орехче -плод. Без "Дрога" - няма. По магазините има смляно и счукано, плод не откривам вече 2ра седмица, а ми трябва за лЮкарство.

Може би в Nature comfort да пробваш?  Thinking Там съм купувала "екзотични" билки, които на други места трудно съм намирала. Rolling Eyes
Иначе индийско орехче цяло съм купувала в хранителни магазини, но много рядко се намира.  Tired
Ако откриеш, пиши, аз на този етап се сещам и за индийския магазин Сокони, не знам дали има, но не пречи да им звъннеш по телефона. Арабският магазин на колхозния също нямаше преди 3-4 месеца когато и аз усилено търсих инд. орехче, всички супермаркети обиколих и нямаше. Накрая си купих от Пловдив като се прибирах. Simple Smile

# 307
  • Мнения: 600
Момичета къде има избор на дамски дънки летни,ходих в мола на там цените са  Sick

# 308
  • Мнения: 425
Здравейте, търся пердета за детска стая с морски мотиви- корабчета, платноходки, фар. Не знам дори къде има разнообразие от пердета, отдавна не съм купувала. С такива мотиви съм виждала роло щори Гершман на витрината им преди време, но ни трябват пердета. Къде въобще има разнообразие от пердета? Благодаря   bouquet

бях на вълна предета тези седмици,питах тук са съвет,сега мога и аз да те упътя-точно такива пердета с детски мотиви има в Гершман където си гледала,там са на мостри,малки парчета плат,за съжаление не може да се добие цялостна предствава,но имаше точно сини,морски мотиви,но плътен плат,това което аз видях,може да има и тънки пердета.Това конкретно за там.Иначе тръгваш по цялата улица бенковска мисля че беше-от Образцов дом,посока Окръжна болн.,и влизаш наред във всичките магазини за пердета.Като свърши улицата,завиваш надясно също има 1-2 магазина за пердета от двете старни на улицата.Има уличка с магазини за пердета от Съда,тръгваш за колхозния пазар.Там са май по масови,там скоро не съм ходила.И един магазин с по скъпи пердета-от Осми примосрки,влизаш в ули4ката която води до у4.Кирил и Методий,вляво по нея има магазин за пердета,аз щях да поръчвам от там,но са много бавни,три седмици не могат да дойдат д ами вземат размери,и се отказах.Поръчах от Сони М,и в петък ще ми ги монтират.А от първия магазин чакам да ми звъннат за ден за вземане на размери Crazy Crazy

# 309
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Благодаря за идеите, момичета!

Ще сляза пак към пазара да огледам.

--
Така, редактирам се- след бърз телефонен сърч на посочените от вас магазини, индийско орехче плод има в индийския магазин на Мария Луиза 20. На лош български  ми обясниха,че са някъде около Годзила на Общината.


-------------------
Относно скъсаната гума на тренажора- сервиз имат в Декатлон със сигурност , на място.

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 12:01 от TopsyG

# 310
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Не ми работи МР3 плеъра Thompson,къде мога да го дам за ремонт?

# 311
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хич не съм се сещала за индийския и арабския магазин за подобни неща. Simple Smile Мерси за идеите! Simple Smile

TopsyG, на лесно е индийския магазин, ще го намериш. Ама е по-скоро на отсрещната страна на Годзила и Общината. Thinking

# 312
  • Варна
  • Мнения: 1 416
Благодаря за идеите, момичета!

Ще сляза пак към пазара да огледам.

--
Така, редактирам се- след бърз телефонен сърч на посочените от вас магазини, индийско орехче плод има в индийския магазин на Мария Луиза 20. На лош български  ми обясниха,че са някъде около Годзила на Общината.


-------------------
Относно скъсаната гума на тренажора- сервиз имат в Декатлон със сигурност , на място.

Индийския магазин е точно от страната на Годзила, но е по посока ДНФ и центъра. Виждала съм чували с ориз за суши  Mr. Green

# 313
  • Варна
  • Мнения: 10 584
Виждали ли сте къде продават алое вера в саксия?

Конкретен цветарски магазин или да търся в разсадниците и цветарските борзи?

# 314
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Алое в саксия съм виждала да продават бабите до подлеза на Зимно Тракия

Общи условия

Активация на акаунт