На пазар във Варна - 38

  • 53 054
  • 727
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 2 576
missNoir мога да ти дам алое да си засадиш, но не е вера. Имам два вида алое.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Индийския магазин е точно от страната на Годзила, но е по посока ДНФ и центъра. Виждала съм чували с ориз за суши  Mr. Green

Не знам какво е ДНФ, но Индийския магазин не е от страната на Годзила, а на отсрещния тротоар, т.е. срещу Годзила. Точно на бул. "Мария Луиза" 20.

# 317
  • Мнения: X
Индийския магазин е точно от страната на Годзила, но е по посока ДНФ и центъра. Виждала съм чували с ориз за суши  Mr. Green

Не знам какво е ДНФ, но Индийския магазин не е от страната на Годзила, а на отсрещния тротоар, т.е. срещу Годзила. Точно на бул. "Мария Луиза" 20.

 newsm10 newsm10 newsm10 Точно така,срещу Годзила е .

ДНФ е голямата синя сграда на ъгъла срещу катедралата на кръстовището на Мария Луиза с Владислав.

# 318
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Намерих го!  Има индийско орехче  в опаковки по 25 грама за 3,75 лв.  В моето пакетче са 4 малки, 1 средно и 2 по-големи.

# 319
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Алое в саксия съм виждала да продават бабите до подлеза на Зимно Тракия
Благодаря!

missNoir мога да ти дам алое да си засадиш, но не е вера. Имам два вида алое.
Не знаех, че има само алое. Благодаря! Трябва ми алое вера.

# 320
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Намерих го!  Има индийско орехче  в опаковки по 25 грама за 3,75 лв.  В моето пакетче са 4 малки, 1 средно и 2 по-големи.
Браво Grinning Grinning Grinning Grinning
Къде го намери? В Сокони ли?

# 321
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Намерих го!  Има индийско орехче  в опаковки по 25 грама за 3,75 лв.  В моето пакетче са 4 малки, 1 средно и 2 по-големи.
Браво Grinning Grinning Grinning Grinning
Къде го намери? В Сокони ли?


Да! Благодаря !

# 322
  • Варна
  • Мнения: 2 576
.....

missNoir мога да ти дам алое да си засадиш, но не е вера. Имам два вида алое.
Не знаех, че има само алое. Благодаря! Трябва ми алое вера.
Te и тези, които ти предлагам са някакви разновидности, но не знам как се казват  Mr. Green . Вера ми се стори, че видях в м-нче за цветя залепено за Пикадили Дейли точно зад общината, по Сливница.

# 323
  • Варна
  • Мнения: 160
Знаете ли дали някъде във Варна продават марката Denny Rose?

# 324
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Solar Wind, ще проверя и там.
Четохме статия за ползите от растението и как да се ползва и там го пишат алое вера.
И аз не съм много наясно в разновидностите.

Ще пиша пак, ако не открием нищо.

# 325
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Jasmin tea, благодаря!   bouquet

# 326
  • Мнения: 456
Знаете ли дали някъде във Варна продават марката Denny Rose?


Преди имаше магазин, до х-л"Черно Море",но отдавна го затвориха!Не съм среща от тогава Peace

# 327
  • Мнения: 145
Здравейте:) Търся детски спални комплекти с макуин, костенурките нинджа и мини маус. Ако може да ме насочите къде има най-голяма разнообразие?

# 328
  • Мнения: 237
Здравейте:) Търся детски спални комплекти с макуин, костенурките нинджа и мини маус. Ако може да ме насочите къде има най-голяма разнообразие?
Здр, край колхозния има на 3-4 места. Конкретно от едното магазинче съм взимала- пият ги наблизко  Peace Каествени платове на достъпни цени. Намира се на Жолио Кюри.

# 329
  • Мнения: 456
Къде мога да намеря детски еспадрили за момче-25 номер? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт