Има ли филм, който да ви е повлиял емоционално извънредно много?

  • 13 200
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Пърл Харбър,Списъкът на Шиндлер и Дяволски сметки,повече няма да гледам такива филми

# 16
  • София
  • Мнения: 3 754
Титаник е за мен филма на всички времена...

# 17
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
"Сезонът на канарчетата"

# 18
  • Мнения: 108
Сигурно ще изглежда смешно, но аз много се повлиях от ХачикоBlush След като го гледах ми беше доста кофти цял ден..  Cry

# 19
  • Мнения: 99
Доста са филмите, които са ми повлияли силно емоционално... " Хачико" и за мен бе един от тях, но този, който буквално ме потресе е " Убийството на Сорая М." След него не можех да се съвзема със седмици, не мога нито да приема, нито да разбера отношението към жените като цяло в някои части на света, дори и в днешно време.

# 20
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
"Животът ми без мен"

"Всичко за майка ми"

"Дългият път към дома"

"Съдба на куртизанка"

"Август Ръш"  Heart Eyes

# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
We need to talk about Kevin

Mysterious skin

# 22
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 004
.......който буквално ме потресе е " Убийството на Сорая М." След него не можех да се съвзема със седмици, не мога нито да приема, нито да разбера отношението към жените като цяло в някои части на света, дори и в днешно време.
(
Филм, който може да те извади от строя за дълго време....И определено не е за хора със слаби нерви. Мен ме бяха предупредили, но аз, не, ще го гледам Thinking Е, разтресе ме яко ooooh!

# 23
  • Мнения: 600
.......който буквално ме потресе е " Убийството на Сорая М." След него не можех да се съвзема със седмици, не мога нито да приема, нито да разбера отношението към жените като цяло в някои части на света, дори и в днешно време.
(
Филм, който може да те извади от строя за дълго време....И определено не е за хора със слаби нерви. Мен ме бяха предупредили, но аз, не, ще го гледам Thinking Е, разтресе ме яко ooooh!

А откъде може да се изтегли?

# 24
  • Мнения: 1 765
Има такъв филм - "Сред дивата природа". Започнах да го гледам, защото пишеше ,че е приключенски, въобще не очаквах такъв финал и като се оказа, че е по истински случай, дни наред не бях на себе си.

# 25
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Снощи в 00 часа си пуснах да гледам Testament of Youth... голяма грешка. В 2 и нещо заспах яко разревана и разбита, все едно на мен ми се е случило всичко, което се случи на главната героиня...

# 26
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 004
Има още един филм, който дълго ме остави безмълвна и го препоръчвам.
"Пътят на промените" /http://www.imdb.com/title/tt0959337/?ref_=nv_sr_4/ с Кейт Уинслет и Леонардо Ди Каприо. Страхотна игра и много тежка история. Дълго го помня!

# 27
  • Мнения: 1 844
.......който буквално ме потресе е " Убийството на Сорая М." След него не можех да се съвзема със седмици, не мога нито да приема, нито да разбера отношението към жените като цяло в някои части на света, дори и в днешно време.
(
Филм, който може да те извади от строя за дълго време....И определено не е за хора със слаби нерви. Мен ме бяха предупредили, но аз, не, ще го гледам Thinking Е, разтресе ме яко ooooh!

А откъде може да се изтегли?
Има го в замунда. Тази вечер ще го гледам. Peace

# 28
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
"Изкуплението Шоушенк"-най-великият филм за мен, за силата на човешкия дух. Завиждам благородно на всеки, който ще го гледа за първи път.
"Предай нататък"-толкова елементрано, толкова просто-измислено от едно дете и същевременно напълно неприложимо в глобален мащаб.
И още:
"Не без дъщеря ми"
"Животът на Дейвид Гейл"
"Зеленият път"
"Водно конче"
"Джон Кю"
Все филми, които показват непреклонността на хората пред несправедливостите, които им сервира животът и борбата им да излязат от рамката на матрицата, водени от стремежа си в търсене на истината, спасението, справедливостта.

# 29
  • Мнения: 62
.......който буквално ме потресе е " Убийството на Сорая М." След него не можех да се съвзема със седмици, не мога нито да приема, нито да разбера отношението към жените като цяло в някои части на света, дори и в днешно време.
(
Филм, който може да те извади от строя за дълго време....И определено не е за хора със слаби нерви. Мен ме бяха предупредили, но аз, не, ще го гледам Thinking Е, разтресе ме яко ooooh!

След всичко, прочетено - няма да го гледам  Sad

Общи условия

Активация на акаунт