Хубава мама

  • 7 848
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 633
Оплачи се в Съвета за сигурност.


Чудя се БХК защо спи при тази вопиюща несправедливост! Недопустимо е да се дискриминират така красивите мъже! Crossing Arms

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 305
От целия ш#!бан свят, авторката баш в това съзря несправедливост, супер просто Grinning

Много точно  Peace
Грозен, дебел и стар милионер ( е в случая богат) няма  Crazy

# 32
  • Мнения: 19 027
Аз красива жена с грозен мъж съм виждала, но грозна жена с хубав мъж никъде.

Аз не съм много грозна, но приятелят ми определено е по-красив от мен.

# 33
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз съм много грозна, а мъжът ми е красив, интелигентен и богат. Какво е намерил в мене, да му се чуди човек.

# 34
  • Мнения: 10 993
Кукумицинка, Ензе, според мен не сте грозни, защото ако наистина беше така, нямаше да си намерите мъже. Дори и да не сте мис свят, то приятния характер, общите интереси и сходния интелект правят една връзка.
Една жена с малко усилия от сорта на фризьор, козметик, модерни дрехи и малко макиаж придобива съвсем нормална външност.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В днешно време сред толкова тъпи кифли и мамини мунчовци, последното нещо, което бих гледала е мъжа да е красив.

Кукумицинка, Ензе, според мен не сте грозни, защото ако наистина беше така, нямаше да си намерите мъже.

Да бе. Имам една позната, която е истинско женско Квазимодо, а на всичкото отгоре е и пълна откачалка и всички във Фейсбука се надпреварват да я блокират. Жената си има мъж от доста време, който чисто визуално изглежда в пъти по-добре от нея.

# 36
  • Мнения: 8 888
Всеки намира това, което търси  Peace
Понеже съм повърхностна си падам по хубави мъже с атлетична физика  Mr. Green

Пък една жена трудно може да се сложи в графа грозна - да живее козметиката  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 1 484
Ако мъжът, макар и грозноват, кара една жена да се чувства специална, обичана, кара я да се смее, може да й предложи сигурност, сексът е хубав и т.н. - защо не? Проблем обаче често става ревността на мъжа...

# 38
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
"Нека оставим красивите жени на хората без въображение“
Марсел Пруст

# 39
  • София
  • Мнения: 925
При една двойка за хората отстрани може единият партньор да е грозен, но за другия да е най-красивият/красивата на света! И само външната красота ли е важна? Не забравяйте, че тя е до време! Никой не гледа вече  сърцето на човека!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
При една двойка за хората отстрани може единият партньор да е грозен, но за другия да е най-красивият/красивата на света! И само външната красота ли е важна? Не забравяйте, че тя е до време! Никой не гледа вече  сърцето на човека!

Не само, че е до време, но и хората в един момент просто се насищат на красотата на партньора си и тя вече спира да им прави /същото/ впечатление.

# 41
  • Мнения: 29 390
Какви са критериите за "хубост"....ча малко не съм наясно! Всеки гледа света с различни очи!

# 42
  • Мнения: 4 569
Хубава мама и грозен баща. Или обратното. Все по често забелязвам и ми е много странно. Защо красивите жени избират невзрачни мъже?
Защото противоположностите се привличат!

Авторке, при теб с половинката ти кой е грозен - ти или той?

# 43
  • Мнения: 558
Аз лично,никога не съм се влюбвала във външният вид на мъжа,а в характера...колкото и невероятно да звучи.Даже като се сетя какви съм харесвала чак ме хваща срам.В началото моят мъж когато се запознахме беше на 22г и дори мои приятели го смятаха за грозен,но с годините възмъжа и се разхубави и дори започна да се облича по-хубаво.Аз сега съм с 15кг отгоре ,но  пак не ми липсва мъжко внимание.Незнам защо,но все ги впечатлявам с приказки и никога не им е скучно с мен.Така,че външният вид не е най-важното,за хора които търсят нещо смислено.А само да кажа,че ми е било странно как разни специфично не симпатични жени имат по 3...4 гаджета,а красиви жени и един не намират. Обяснявам си го с това,че или нямат задръжки в секса,или мъжете се притесняват от по-хубавите да не им откажат и предпочитат по-лесните жени....същото важи и за жените newsm78 Thinking

# 44
  • Мнения: 3 784
Аз изобщо не разбирам какво означава грозна жена и грозен мъж.

С непривлекателна (макар че тук пак критериите много се различават, според личния вкус и текущата мода) фигура - ясно, с лоша кожа - ясно. И май ясното се изчерпва дотук. Но как изглежда грозен човек не знам. Никого от хората, които съм срещала през живота си, не мога да определя като такъв. Всеки е красив по свой уникален начин. Не го казвам като модно клише, така го виждам.

Общи условия

Активация на акаунт