Хубава мама

  • 7 844
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 878
За мен грозен мъж е неприятно, но нищо ново под слънцето. Докато обратното, грозна жена и красив мъж си е самоубийство Grinning Ей така се получава. Несправедливости в природата.
Аз живея извън България и тука обратният вариант е много по- често срещан.Обяснението според мен е,че в България като цяло жените са по-хубави от мъжете,а тука е обратното.
Случвало ми се е да видя хубав мъж и като си отвори устата, и каже някоя тъпотия и моментално погрознява в моите очи.В крайна сметка за какво ми е хубавец,ако примерно изневерява, или пък те поступва.Ако е само за съвкупление физическото привличане е главен критерий, обаче за дълготрайна връзка трябва да си отваряш(затваряш) очите  Crazy

# 76
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не изчетох подробно темата, може някой да е споменал влака и пътниците  Peace Дали някой изглежда грозен в очите на човека до него? Сигурно и аз съм грозна за много хора, но в очите на ММ съм най- прекрасна! Другото е суета. Не можеш да се харесаш на всички, нито пък трябва да харесваш всички около себе си.

# 77
  • Мнения: 12 666
Аз живея извън България и тука обратният вариант е много по- често срещан.Обяснението според мен е,че в България като цяло жените са по-хубави от мъжете,а тука е обратното.

В България жените много се поддържат и контят. Не е рядкост да видиш жена с грим , прическа и в коприни, а сульото по анцуг. 

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
С мъжа ми преди малко гледахме снимки от първенство по културизъм. Е, не мога да се начудя как е възможно да има жени, които не само искат, а правят нечовешки усилия, за да изглеждат по мъжки мускулести. Факт е, че се харесват и има мъже, които си падат точно по такива нацепени каки.

# 79
  • София
  • Мнения: 19 249
Първо давам мнение и после се връщам да чета.
Аз също съм се чудила на този въпрос и съм измислила следното:

От 1 страна - рядко двама души са еднакво красиви. Все единият ще ти се стори по-грозноват. А  съм забелязала, че за мъжете никога една жена не е "чак толкова грозна". Съответно за жените е обратното.
От друга страна - красивите хора си го приемат като даденост и не го ценят чак толкова. Дори да са с грозник, те си знаят, че могат да имат всекиго и това си е ТЯХНОТО решение. Аз самата не се считам за хубава и сигурно затова залитам към хубави мъже, но там обикновено конкуренцията е голяма.

# 80
  • Мнения: 1 793
Хубава мама и грозен баща. Или обратното. Все по често забелязвам и ми е много странно. Защо красивите жени избират невзрачни мъже?



Щото наистина красивите мъже или са гейове, или самовлюбени женкари, които не стават за семейство.  Laughing

# 81
  • Мнения: 2 124
При една двойка за хората отстрани може единият партньор да е грозен, но за другия да е най-красивият/красивата на света! И само външната красота ли е важна? Не забравяйте, че тя е до време! Никой не гледа вече  сърцето на човека!

Не само, че е до време, но и хората в един момент просто се насищат на красотата на партньора си и тя вече спира да им прави /същото/ впечатление.

Първо, красотата е много субективно понятие, както се казва - "Красотата е в очите на гледащия". Напр. 98% от световните красавици и красавци и секс символи, аз не бих класифицирала като красиви по моите критерии.

Отделно, ако красотата като такава се изразява в симетрия на чертите на лицето, не просто става насищане, ами за мен това е банална красота. Даже е по-добре да има някои неидеални черти.

Не харесвам красиви мъже, нито жени с изписани лица, т.нар. кукленска красота. Често се случва да кажа примерно за някоя жена - Красива е, но не ми харесва.

Красотата е енергия, не външен вид.

# 82
  • Мнения: 14 654
Каква е целта на темата всъщност? Авторката е много красива с грозен мъж или е грозна с грозен мъж и завижда на красивите, или и двамата са красиви, но тя не разбира тази огромна несправедливост красива жена да....прави квото прави с грозен мъж?

Аз залагам, че няма гадже и иска поне да я изкараме хубава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт