Хубава мама

  • 7 845
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
....А само да кажа,че ми е било странно как разни специфично не симпатични жени имат по 3...4 гаджета,а красиви жени и един не намират. Обяснявам си го с това,че или нямат задръжки в секса,или мъжете се притесняват от по-хубавите да не им откажат и предпочитат по-лесните жени.... newsm78 Thinking

Абсолютно точно - мъжете избягват прекалено ярките , било като хубост или интелект жени. Плашат се. От отхвърляне или че са недостойни, или просто от конкуренцията.

# 46
  • Мнения: 19 026
....А само да кажа,че ми е било странно как разни специфично не симпатични жени имат по 3...4 гаджета,а красиви жени и един не намират. Обяснявам си го с това,че или нямат задръжки в секса,или мъжете се притесняват от по-хубавите да не им откажат и предпочитат по-лесните жени.... newsm78 Thinking

Абсолютно точно - мъжете избягват прекалено ярките , било като хубост или интелект жени. Плашат се. От отхвърляне или че са недостойни, или просто от конкуренцията.

Супер, имаме късмет тогава, че повечето жени не сме нито прекалено красиви, нито прекалено интелигентни.

# 47
  • Мнения: 7 171
Аз съм много грозна, а мъжът ми е красив, интелигентен и богат. Какво е намерил в мене, да му се чуди човек.

Иска да ти крадне учила та и пура та, на ти си мноу лоша!

# 48
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз съм много грозна, а мъжът ми е красив, интелигентен и богат. Какво е намерил в мене, да му се чуди човек.

Иска да ти крадне учила та и пура та, на ти си мноу лоша!
smile3532 ле ле несъмсе сетила  smile3532

# 49
  • Мнения: 866
....А само да кажа,че ми е било странно как разни специфично не симпатични жени имат по 3...4 гаджета,а красиви жени и един не намират. Обяснявам си го с това,че или нямат задръжки в секса,или мъжете се притесняват от по-хубавите да не им откажат и предпочитат по-лесните жени.... newsm78 Thinking

Абсолютно точно - мъжете избягват прекалено ярките , било като хубост или интелект жени. Плашат се. От отхвърляне или че са недостойни, или просто от конкуренцията.

Аз пък имам толкова примери за красиви и едновременно интелигентни момичета около себе си, които си имат също така хубави и умни мъже. Проблем имат тези, които са се взели много насериозно като красавици или невероятно успешни жени и претенциите им са в сферата на научната фантастика:)

# 50
  • Мнения: 12 666
- Мамо, тати защо е плешив?
- Защото има много ум в главата.
- А ти защо си с такава голяма коса?
- Млъквай и заспивай. 

# 51
  • Мнения: 2 237
Може би се стараят повече (в каквото се сетите) Simple Smile

ПП Нямам впечатления, че мъжете не искали красиви и ярки жени.
Дори напротив. Сграбчват винаги най-доброто, до което могат да се докопат.

# 52
  • Мнения: 12 666
Може би някои мъже имат маалко повече акъл  да разберат, че красивото и яркото не винаги е най-доброто.

# 53
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Може би някои мъже имат маалко повече акъл  да разберат, че красивото и яркото не винаги е най-доброто.

Не е, да. Повечето предпочитат просто " удобни" - сговорчиви и приятни жени. Големите красавици и умници не се котират добре за дългосрочна връзка. С тях просто мъжете не се чувстват сигурни и спокойни може би. Де да знам и аз....
 Иначе и двете ми приятелки - хубави, умни, образовани, с добра реализация и без фантастични претенции голям зор с мъжете видяха.

# 54
  • Мнения: 2 237
Може би някои мъже имат маалко повече акъл  да разберат, че красивото и яркото не винаги е най-доброто.

Ако му остане време да мисли, ще се сети.
Повечето загравят обаче бавно горе, заслепени от бюстове и устни.. Особено сега с тези големи усти  Joy

ПП. Съчувствам на мъжете, да не помислите, че ги виня.
Цяла индустрия разчита на това, че са първични.

# 55
  • Мнения: 2 457
Не съм забелязала такива двойки. Моите познати  бих казала, че си приличат като две капки вода.

# 56
  • Мнения: 10 547
Да, в света на куклата Барби и Кен.  Whistling

Толкова шарени двойки има, че може спокойно да се твърди, че типажите са хиляди. Класификация, разбира се, има, но като цяло всеки, предвид субективното си усещане, прави свои такива.
Често срещам хора, за мен абсолютно неподходящи един за друг, но, да речем, съпругът ми ги възприема за напълно подходящи.

# 57
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Може би някои мъже имат маалко повече акъл  да разберат, че красивото и яркото не винаги е най-доброто.

Ако му остане време да мисли, ще се сети.
Повечето загравят обаче бавно горе, заслепени от бюстове и устни.. Особено сега с тези големи усти  Joy

ПП. Съчувствам на мъжете, да не помислите, че ги виня.
Цяла индустрия разчита на това, че са първични.

Закъде бързат  Laughing ? А тези, "индустриалните" , повечето мъже, пък и жени, ги приемат като "лека промишленост".

# 58
  • Мнения: 2 237
Иначе и двете ми приятелки - хубави, умни, образовани, с добра реализация и без фантастични претенции голям зор с мъжете видяха.

Може да са имали претенции, да са изисквали много, да са били арогантни към мъжете...
Или пък са имали някакви неприятни навици- представям си Ръсел Кроу, гризещ нокти и започва да ми се повръща. Примерно. По същия начин други хора поставят принципите си над всичко друго- не биха се събрали с расист; не биха легнали с мърляч; не биха излязли с пушач; да не са с човек, който не иска деца... Хубав и умен звучи супер, но не е всичко. Затова е по-надеждно хората да си подхождат в очакванията си и представите си за бъдещето.

Иначе външно хората също харесват различни типове. Писклив и висок глас на мъж може да убие всичките ми мераци. Случвало ми се е, затова съм така категорична. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 12 666
Не съм забелязала такива двойки. Моите познати  бих казала, че си приличат като две капки вода.

Красиви, умни, богати.

Общи условия

Активация на акаунт