KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - 50 ТЕМА

  • 22 955
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15 391
Привееет. Hug

Те според тази таблица само погребения и гробища предстоят.    Mr. Green  Те за това предвидливите фенове вече взеха да си правят снимки от гробищата.

# 691
  • Мнения: 5 691
Привееет. Hug

Те според тази таблица само погребения и гробища предстоят.    Mr. Green  Те за това предвидливите фенове вече взеха да си правят снимки от гробищата.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 692
  • Мнения: 12 152
Привет и от мен!   Hug Grinning Heart Eyes





Видях, че сте обсъждали " таблицата'' ... Thinking не знам какво да мисля, гледам и във фейса феновете се въздържат от коментари. Просто трябва да изчакаме...Актрисата, която трябвало да играе севгили на Ясин не съм виждала, но интересно тази  Фарах Абдулах  не е ли  звезда ,тя няма ли си проекти ...за какво ѝ е да влиза в 12 без 15 в сериала  newsm78

# 693
  • Мнения: 12 152
Благодаря на Майдрийми за анкетата!   bouquet



Надявам се Изаура и Леонсио  Joy  да останат живи, за да свидетелстват , затова избрах, че стреля за самозащита, т.е. по някой от подземният свят  #2gunfire

# 694
  • Мнения: 11 116
Привет и от мен!   Hug Grinning Heart Eyes



Видях, че сте обсъждали " таблицата'' ... Thinking не знам какво да мисля, гледам и във фейса феновете се въздържат от коментари. Просто трябва да изчакаме...Актрисата, която трябвало да играе севгили на Ясин не съм виждала, но интересно тази  Фарах Абдулах  не е ли  звезда ,тя няма ли си проекти ...за какво ѝ е да влиза в 12 без 15 в сериала  newsm78
Фарах има един успешен сериал, в който приключи участието си в края на втори сезон, в трети вече не участваше. Беше много любим образ.
Следващият и проект е с Къванч, но сериалът беше спрян поради нисък рейтинг. Между другото е на същата прод. фирма AY.
Взела е участие и в няколко филма, в два от тях съм я гледала - Сънят на пеперудата и Малък септемврийски проблем - лично на мен много ми хареса играта и.
Да, млада, успяваща актриса е, но чак звезда, в онзи смисъл, който влагам аз, мисля, че още трябва да поиграе.
Между другото, ако някой има свободно време за кино - ето линк за МСП

http://vbox7.com/play:7481782cdb 1 част
http://vbox7.com/play:2b27d94100 2 част

# 695
  • Мнения: 12 152
Да де, аз само там съм я гледала, но много ми хареса и я причислих към звездната категория  Laughing Сега прочетох Wiki-то ѝ  Peace интересно- дъщеря на иранец и босненка , наскоро усъвършенствала турският си...Има преведен и филма с нейно участие " Ако забравя , прошепни ми" , с който откриха турският кино фестивал в Рим . Ето линк, ако имате свободно време ...аз нямам  ooooh!
http://vbox7.com/play:159c8976c9

Поздравче със страхотната песен " Душата ми има криле"  Hug Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 23 360

Ами то се очертава една кървава баня до финала. За какво ще се хабят Махир и Фериде да търсят доказателства като всички ще бъдат отстреляни.

Тургут и МС ги дават да умрат в последния епизод. Половин час за единия, половин за другия и то за друго няма да остане време на финала.

Фарах може да не е много голяма звезда, но натрупа популярност и не вярвам да влезе за три-четири серии.

А любовна история с Ясин тепърва да се разгръща не вярвам. Той също ще е ангажиран с плановете на Махир.

# 697
  • Мнения: 12 152




today at set

айде, някой ще бяга по вода  Laughing

# 698
  • Мнения: 23 360
Али казал на Бергита: "Мамо, не хвърляй дъвка на земята. Птиченцата ще се задавят. "  Grinning

Голяма душица е това дете.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 


Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 12:31 от varna_2

# 699
  • Мнения: 23 360


айде, някой ще бяга по вода  Laughing

 Joy

Тая лодка пък отде се взе сега.

# 700
  • Мнения: 12 152


Berguzar Korel at set yesterday

Само Берг и Суна  виждам  Heart Eyes... адам минаре гиби не стърчи отникъде  Joy

# 701
  • Мнения: 23 360


Berguzar Korel at set yesterday

Само Берг и Суна  виждам  Heart Eyes... адам минаре гиби не стърчи отникъде  Joy

Това ми прилича на онази банка, в която търсеха сейфа на Сехра.

# 702
# 703
  • Мнения: 1 596
Хубава вечер на всички хулиганчета! Heart Eyes


няма такава любов като тяхната  Heart Eyes както беше писал някой преди от нея чак боли  Cry Hug Hug

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 13:31 от Berguzar_Kenan

# 704
  • Мнения: 5 691
Цитат
Тургут и МС ги дават да умрат в последния епизод. Половин час за единия, половин за другия и то за друго няма да остане време на финала.
Хич не ми се иска за финалната развръзка да оставят десетина минути.
Така беше и в 1001 нощи.
Толкова зор видяхме с техните измишльотини, дано направят края на филма
красив, да зарадват феновете си. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт