KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - 50 ТЕМА

  • 22 951
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 596
Обичам ги бе винаги могат да ме усмихнат независимо в какво настроение съм  Laughing Hug Hug

  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001 hug txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

# 706
  • Мнения: 2 399

Ето и от мен една красотЪ hahaha

# 707
  • Мнения: 2 399

хихихиииии две в едно-хем точиш лижки по деколтето ,хем си почистваш  и монитора hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 14:10 от vichom

# 708
  • Мнения: 11 116


айде, някой ще бяга по вода  Laughing

 Joy

Тая лодка пък отде се взе сега.

Лошите идат! Joy Joy Joy Joy

А по повод краткотрайното влизане на Фарах, в тази дизи индустрия, заради рейтинг са готови на всичко.
Още ми стои горчивата хапка от влизането на Берг във ВВ като Моника еди каква си, за един епизод, но колко време след това се писа, да не говорим, че навсякъде, във всички нейни представяния го пишат.
Не твърдя, че Фарах ще влезе, но не се учудвам, ако го направят. Що да не се поддържа огъня докрай.
А и за мен лично би било интересно да я видя и в тази светлина, като мръсница от подземния свят, която убива наред жени и мъже.

# 709
  • Мнения: 11 116
Обичам ги бе винаги могат да ме усмихнат независимо в какво настроение съм  Laughing Hug Hug

  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001 hug txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

Ейййййй, махнаха възрастната женица, нямат насищане тези фенове! Joy Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 11 116
Али казал на Бергита: "Мамо, не хвърляй дъвка на земята. Птиченцата ще се задавят. "  Grinning

Голяма душица е това дете.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 




Ами на кого да прилича? Heart Eyes Hug
Котенцата, пиленцата, кученцата, това е! Joy Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 12 152
Големият малък Еркан Авджъ  smile3501

http://www.youtube.com/watch?v=hdFCWluV9QM

# 712
  • Мнения: 12 152
Ей, какви красоти сте наредили  Hug Heart Eyes
Хайде по едно следобедно кафенце с Батю  Laughing колаж от Karadayi Greek fan club   bouquet



п.п. дано някой да направи колажче със  снимките  на Кен с червените панталони от Рим и Берг от онази вечер , която е със същият ансамбъл- синя риза и червена пола  Peace Grinning

# 713
  • Мнения: 1 596


айде, някой ще бяга по вода  Laughing

 Joy

Тая лодка пък отде се взе сега.

Лошите идат! Joy Joy Joy Joy

А по повод краткотрайното влизане на Фарах, в тази дизи индустрия, заради рейтинг са готови на всичко.
Още ми стои горчивата хапка от влизането на Берг във ВВ като Моника еди каква си, за един епизод, но колко време след това се писа, да не говорим, че навсякъде, във всички нейни представяния го пишат.
Не твърдя, че Фарах ще влезе, но не се учудвам, ако го направят. Що да не се поддържа огъня докрай.
А и за мен лично би било интересно да я видя и в тази светлина, като мръсница от подземния свят, която убива наред жени и мъже.
може ли да разкажеш повече за това нейно влизане в ВВ аз не го гледах тоя сериал заради Халит  Laughing иначе оня ме кефеше Бурак Озчевик заради него хвърлях по едно око  по тв 7 и то защото беше преди Кара докато чаках за почне  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 12 152


set court today
 


пише, че е от съда  newsm78 но не ми е познато

# 715
# 716
  • Мнения: 1 596


set court today
 


пише, че е от съда  newsm78 но не ми е познато
там ее  ooooh! охх сега пак ме стегна сърцето като гледам това офф яяя не успях да вляза вътре  Sick  Sick  Sick  Sick

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 15:01 от Berguzar_Kenan

# 717
  • Мнения: 11 116

може ли да разкажеш повече за това нейно влизане в ВВ аз не го гледах тоя сериал заради Халит  Laughing иначе оня ме кефеше Бурак Озчевик заради него хвърлях по едно око  по тв 7 и то защото беше преди Кара докато чаках за почне  Mr. Green

Влизането беше епизодично, в първи сезон, аз и само него съм гледала от...до.
Вмъкнат образ, за който доколкото знам после изобщо не се спомена.
Самата Берг е съобщавала в интервю, че покойната Мерал О. на едно от партитата на екипа и е казала, че ще има роля и за нея и после се е появило предложението да влезе като гостуваща актриса. Бяха няколко сцени, в които и двамата, по мое усещане - и Берг, и Халит се напрегнаха леко.
Нямам приятен спомен от идеята за влизането на Берг, макар, че в този сериал за 4 сезона се изреди цялото актьорско войнство на дизи сектора. Joy Joy Joy Joy

https://vk.com/video195650027_166198265?list=fe13217f21fee010b2

И някои снимчици от този епизод









А това е нашето Айтенче, в ролята на Изабела не помня вече каква си...във ВВ

# 718
  • Мнения: 12 152

Толкова зор видяхме с техните измишльотини, дано направят края на филма
красив, да зарадват феновете си. Praynig

Независимо дали ще е добър или лош, краят ще бъде незабравим и красив   Peace Не зная каво са намислили аблите, но знам как твори Байрактаров и виждам как работят актьорите! Ще ни го изработят като за последно  bowuu

# 719
  • Мнения: 23 360


Еркан го питат какъв финал на КД би написал той. И отговорът му е: "Неждет е единственият персонаж, който знае истината за всичко, от самото начало.  Бих направил така, че да извади на бял свят цялото мръсно бельо, да признае всичко."  Wink

Общи условия

Активация на акаунт