KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - 50 ТЕМА

  • 22 951
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 360


Независимо дали ще е добър или лош, краят ще бъде незабравим и красив   Peace Не зная каво са намислили аблите, но знам как твори Байрактаров и виждам как работят актьорите! Ще ни го изработят като за последно  bowuu



Хубав ще е финалът, хулиганчета! Не го мислете.  Grinning

И талантливо направен, както всичко останало през тези три години.

# 721
  • Мнения: 23 360

А това е нашето Айтенче, в ролята на Изабела не помня вече каква си...във ВВ



По ирония на съдбата единствената актриса от всички, изредили се в любовни сцени с Халит в този сериал, която ми хареса до него беше Мелике. Казвам ирония, защото тя беше абсолютна аматьорка тогава.

Има невероятен късмет. Два хитови сериала един след друг. Сигурно ще продължи да се занимава с актьорство.

# 722
  • Мнения: 12 152

А това е нашето Айтенче, в ролята на Изабела не помня вече каква си...във ВВ



По ирония на съдбата единствената актриса от всички, изредили се в любовни сцени с Халит в този сериал, която ми хареса до него беше Мелике. Казвам ирония, защото тя беше абсолютна аматьорка тогава.

Има невероятен късмет. Два хитови сериала един след друг. Сигурно ще продължи да се занимава с актьорство.
Въй, имала ли е любовна сцена със султана  ooooh! аз не съм го следила много внимателно, но за принцесата последно помня, че Хюрем и Сюмбюл ага я сгънаха в някакъв килер и после ѝ изгубих следите  Joy

За актрисата Мелике Ялова  злите езици говореха че била " момиче на татко си" Въпреки, че тя твърди , че е забелязана случайно от режисьора на ВВ  Grinning Сега задобря, пък и нали ходи на курс по актьрско майсторство в Италия  Wink сигурно е дала координатите на Нилайката ( Перихан) защото и тя била там сега. Но при нея на първо време  по- скоро има нужда от логопед  Crossing Arms

# 723
# 724
  • Мнения: 23 360


Въй, имала ли е любовна сцена със султана  ooooh! аз не съм го следила много внимателно, но за принцесата последно помня, че Хюрем и Сюмбюл ага я сгънаха в някакъв килер и после ѝ изгубих следите  Joy



С един замах си свали робата пред султана. Естествено ние видяхме само гърба й,  предницата беше само за очите на падишаха.  Joy

То и аз съм гледала оттук-оттам ВВ. По-скоро отделни клипове. Но нея я помня.

Аз Меликето я харесвам в КД. Мисля, че се справи много добре с ролята си. Когато видях името й в каста, доста се изненадах, но добре й се получи. Наистина баща й е бивш министър, но и момичето си има някакви качества. За Нилай не ми се говори. Да си търси друга работа по-добре.

# 725
  • Мнения: 11 116
И на мен Мелике ми е убедителна. Различна е точно с несъвършенствата си. На моменти и камерата я улавя доста сполучливо. Сълзите и, за разлика от големият актьор Еркан - МС са ми много убедителни.
Абе те накрая всички ще ни станат любими, щото това са три години, еййййййй, не е ден, не е два.
Цяла седмица ги нищим, в понеделник тръпнем, вечерта не можем да заспим до не знам колко си часа, колко ме ядосваха понякога каките не е истина, ама Махо и Фера си ги обичам много, не можах да се откажа, голяма тръпка са ми. 

# 726
  • Мнения: 12 152


С един замах си свали робата пред султана. Естествено ние видяхме само гърба й,  предницата беше само за очите на падишаха.  Joy


Ах, този падишах

Съпругата му има много да му връща  Wink Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 23 360


С един замах си свали робата пред султана. Естествено ние видяхме само гърба й,  предницата беше само за очите на падишаха.  Joy


Ах, този падишах

Съпругата му има много да му връща  Wink Joy Joy Joy



Върна си му тя.  Grinning Grinning

Между другото любовните сцени на Халит във ВВ  бяха много по-сдържани от тези на Берг в КД.

# 728
# 729
  • Мнения: 11 116
Върна му тя, шега няма. Много добре и се получи, ама и Кен явно ги предразполага, щото като гледам другите му подобни сцени, и на него добре му се получава. Темпераментно играе. Чак ушичките им пламтят.

Сега падишахът е наред  Joy Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 12 152


Между другото любовните сцени на Халит във ВВ  бяха много по-сдържани от тези на Берг в КД.

Е, ами той беше върховен глава на цяла империя и трябва да бъде по- обран откъм лични емоции  Peace

Докато на " храбрият обущар" всичко му е разрешено- страстно да люби и мрази  Joy

# 731
  • София
  • Мнения: 744
Цитат
И на мен Мелике ми е убедителна. Различна е точно с несъвършенствата си. На моменти и камерата я улавя доста сполучливо. Сълзите и, за разлика от големият актьор Еркан - МС са ми много убедителни.
Абе те накрая всички ще ни станат любими, щото това са три години, еййййййй, не е ден, не е два.
Цяла седмица ги нищим, в понеделник тръпнем, вечерта не можем да заспим до не знам колко си часа, колко ме ядосваха понякога каките не е истина, ама Махо и Фера си ги обичам много, не можах да се откажа, голяма тръпка са ми.  


Абсолютно съгласна съм с Майдрийм,МС много преиграва,много е театрален,може театъра да му е голяма сила,но за филм ми идва превзет.Мелике ми харесва понякога много в играта си,седи ми естествено и е един от най правдоподобните за мене образи в това дизи,не е нито прекалено добра,нито прекалено лоша,има баланс в нейната героиня.

# 732
  • Мнения: 11 116
Хулиганчета, заповядайте в другото домче, когато изпишем и последната страничка! Hug Hug
НОВАТА ТЕМА

# 733
  • Мнения: 11 116
Докато на " храбрият обущар" всичко му е разрешено- страстно да люби и мрази  Joy


Е, в началото сигурно си е имал едно наум човекът, ама Берг е душица. Взаимно са се предразположили и после вече са се веселили  Joy Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 11 116
Ох, не! Ще падна от смях! Вижте какво намерих и то на фона на песен, която Берг изпълнява... Joy Joy Joy
Берг е приказна с това изпълнение...

Общи условия

Активация на акаунт