Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 468
  • 710
  •   1
Отговори
# 75
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Хайде да се включа за последно и да пожелая лека нощ и началото на седмицата да е успешно за всички.  Hug

 Ама, Сливче, ти накъде поемаш?  Rolling Eyes Заминаваш?

# 76
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Мариетко, хайде, идвай с подскоци.  Party

 animal037 newsm57 kyllmg  Hands Clap newsm19  girluu nuts ukliam1  jumpuu #Milti newsm81 moresmile dancing newsm44  bigdance2 newsm18  - и най-важното -  family

Благодаря ви за огромната подкрепа  bouquet! Вярвам, че вече много скоро всичко ще е наред!

# 77
  • Мнения: 1 198
Нелко, благодаря! Да ти се връщат хубавите помисли  Hug  Аз не обичам ходенето пеша, не обичам никакви физически активности. Мързеливо детенце съм, обичам с книжка, юрганче и фотьойлче  Crazy
А и ме болят краката от висенето и ходенето само ги товари допълнително. Сутрин като стана от леглото, не мога да стъпя  Tired

Ули, Нези прекрасни сте!  Hug

Слив, надявам се на хубаво място отиваш!  Hug

# 78
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

Мариетко, хайде, идвай с подскоци.  Party

 animal037 newsm57 kyllmg  Hands Clap newsm19  girluu nuts ukliam1  jumpuu #Milti newsm81 moresmile dancing newsm44  bigdance2 newsm18  - и най-важното -  family

Благодаря ви за огромната подкрепа  bouquet! Вярвам, че вече много скоро всичко ще е наред!
Ей този цитат е в състояние да ми оправи настроението  Hug

Мариет,силни  прегръдки   Hug

п.п Не ми е добре..... Confused Хремата ми се завърна с нова сила,нещо ме събаря,вдигам Т и съм сякаш с издънена глава.... Tired
Ама няма да хленча.Отивам да се напаря хубаво в банята.

И за всички други  Hug
Дано утре съм по-добре и се включа адекватно.
Спокойна нощ!

# 79
  • София
  • Мнения: 3 313
Дев, оправяй се бързо  Hug
Мариетко  Hug
Слив, приятно пътуване, където ще ходиш   bouquet
Точ, красота  Flutter Дай още снимки  Party
Бъбълче, почивай си сега добре  Hug
Ули, благодаря ти за предложението за затворника на рая...  Hug ще помисля newsm78
Гигич, красотница ти е орхидеята  Heart Eyes Гледам в Лидъл са пуснали големи двуцветни орхидеи ... много им се чудя... по 15 лева едната  Thinking а за пижамките е ясно вече  Joy  Hug
Лека, момичета  Flutter  Hug

# 80
  • Мнения: 1 198
Дев, оправяй се, стига с тези вируси, грипове и чудесии. Нещо ми се струва, че ти се е сринала имунната система, подсилвай я с нещо!  Hug Hug
С едно торнадо, например  Heart Eyes Heart Eyes

Мариш, каква ти почивка, тамън приключих с по-належащите неща.  ooooh! Сега ще ходя да се къпя и ще спя, най-накрая. Ще ставам в 6.30  Rolling Eyes

Лека нощ и успешна нова седмица на всички!  Hug Peace  bouquet

# 81
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Отчитам края на днешния ден - книгата почити прочетена, хубаво е като кара някой друг.  Laughing
Отразихме днес един аквариум и изложба на мамути...детето очакваше и динозаври, майка му не беше прочела добре и го подведе.
Много ми липсва ходенето пеш, но тук ако тръгна няма да стигна никога.
Нели, къде ги намери тези повече от час ходене във Вашият град, тя болницата Ви е почити на центъра  newsm78
Дев, вземай мерки, да не се докараш като мен. Сега 8 седмици ще съм на лекарства, а после още сигурно половин година ще кашлям. От един вирус...вече се чудя как да се предпазвам.
Гигич, много ти е хубава орхидеята. При мен за съжаление не виреят. Лятото сдават багажа, че няма кой да ми ги гледа докато ни няма.

От утре сме в ремонт, стискайте палци да не завали, че ще сме без покрив. Praynig

# 82
  • София
  • Мнения: 5 423
Добро утро!
Ще ходя в Банско с децата на зелено училище!
Дев бързо се оправяй   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 198
ДУ! Успешен ден!

 smile3507 smile3507 smile3507 smile3507



Сигурно ще ми се наложи днес да изпия едно от тези, след като заспах чак в 3 ... и станах преди малко  Peace  smile3507

Сливче, успех на зеленото, да изкарате приятно!  Hug

Титина, пази се повече!  Peace

Днес честваме 139 години от Априлското въстание. Поклон  bowuu

# 84
  • Мнения: 738
ДУ.
Взимам си кафенце, Бъбълче.
Ще имам нужда днеска.

# 85
  • Мнения: 11 003
Добро утро,

Бъбли, направо ми се сви душата, колко ти се спи  Hug Изпий един-два зелени чая или черен, ако ги харесваш повече от кафето, ще те ободрят също.

Слив, времето дават ли го хубаво, дано да можете да изпълните плана за зеленото училище и да си изкараш и ти хубаво.

Титина, то ясно, че при вас е трудно придвижването пеш, ама няма ли къде просто да се разхождаш?

# 86
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Титина, то ясно, че при вас е трудно придвижването пеш, ама няма ли къде просто да се разхождаш?
Има, по улицата -нямаме тротоари  Laughing Laughing, в мола, в парка (има змии, една мина през краката на съпруга ми)...общо взето карламе с детето колелета, тротонетки, от есента ще го метна на ролери,ча съм му замислила и конна езда.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Бъбли, благодаря за кафето.

Слив, приятно да бъде зеленото училище.

МариетаHug

Точ, страхотни снимки видях във фейса от разходката ти.

Дев, бързо да мине настинката. Вземи си клеева тинктура. Може като я разредиш да си капнеш в носа или с клечка за уши директно да се намажеш.  Peace Аз така оправям детето.

За всички   bouquet Hug Hug

Хубав ден и успешна седмица.

# 88
  • Мнения: 456
Добро утро !
Ули  Hug липсваше Simple Smile Simple Smile

Слив,  Зелено училище звучи супер Simple Smile

Нези,  имам бледи спомени от огромната работа в градината. Тогава ми беше мъка, сега ми липсва Simple Smile
Дев,  да го пресечеш!

Маришка и тя по нощите се е разписала....
Недоспалостта ми е много тежък момент на мен. Едно време покрай бебето мислех , че ще загина, ама оцелях....
Мариетка да разбираме , че добрата новина е налице Simple Smile

Иии кой каза среща:)
  bouquet
Пожелавам слънчев ден на всички !

# 89
  • София
  • Мнения: 3 313
Мноооого добричко утро!  Blush bouquet Hug
И от мен да е хубав денят ви  Heart Eyes
Пете, Лотхен  Hug


Каза ли някой среща?   jumpuu  Party Само да не е другата събота, че съм дневна смяна на работа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт