Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 440
  • 710
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
А ти кога ще покажеш твоите красоти, м?  Whistling

 Blush като се лакирам, тези дни, тези дни съм по заздравител само.

# 61
  • Мнения: 10 716
Точи, хубаво е, че си отишла, видяла, разходила...  Hug
Покупките /поне на мен/ вече не са ми приоритет. Особено, когато си само за два-три дни то си е цяло изкуство хем да обиколиш и разгледаш, хем и да напазаруваш стабилно, пък и всичко има и тук /с малко изключения/  Wink
Затова аз гледам да купувам главно суверини и типични за страната неща /някаква типична напитка например или както ти френски макарони Wink/, както и подаръци за най-близките. За себе си само ако нещо ме грабне  Hug Иначе Зара-Мара, Манго и сие си имаме доволно и тук  Simple Smile Затова напоследък ми е много смешно като питат - Ама какво си донесе? сякаш се връщам от Страната на чудесата  Laughing И като им кажа Нищо гледат странно ...
Ценни са преживяванията, емоциите, спомените, не толкова вещите ...  Simple Smile

Нели, мисля, че книгата ще ти хареса  Wink
Аз вярно я преполових, но не зная другата половина кога ще я прикюча, че тази седмица ми е натоварена ... Така че ще имаш време да размислиш и /евентуално/ да ти я пратя  Hug

# 62
  • Мнения: 2 138
Мижи, точно си го написала. И аз съм така. Единствено се изкушавам да купя нещо на малката, че все ме посреща "Йейо, дай дарък"  Joy Heart Eyes Та си има рокля и кукла, от магазини, които тук нямаме. А аз имам картички и макарони...и един мини лак  Mr. Green И мнооооого снимки  bowuu

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Леле срам записвам се на 5 страница  ooooh!

Ха ,здраавейте  Hug

Вчера цял ден бяхме по разходки ,а вечерта бях на гости и не ми остана време да пиша .

Утре вече трябва да пусна и списъка ама като стана на прясна глава ще го мисля .
Нели ,надявам се ТМ да е по добре  Hug
Точ,много добре звучи и аз не съм опитвала макарони а искам  Peace
Деска ,да се похвалиш с покупките  Heart Eyes
На Бъбълче палци за теста  Hug
Иии и още имаше ама забравих какво  Embarassed
Отивам да слагам вечеря после ще ви нагледам .

# 64
  • Мнения: 10 915
Хей, момичета-кокичета, липсвахте ми!  Hug
Толкова време без нет и единственото, което ми липсваше сте вие и дружките, с които четем заедно виртуално Simple Smile

Старата тема ме чака да я дочета, само новата прочетох.

Нели, стресна ме новината за ТМ, нали е добре вече?

Точи, разходила си се, че и макароните си открила. Все си мисля, че няма как да няма при теб.
Имам си аз една приятелка в едно село на север, дано да идваме натам лятото, ще ти звънкам Simple Smile

Скарамуш, как беше срещата? Simple Smile А филмът?

Кали, да поздравиш Тони от мен. Още повече вдъхновяващи успехи му пожелавам.

Рейн, много ми хареса това, което разказа за 10-тия РД. Не се бях замислила. Да сме живи и здрави, ще го мисля като му дойде времето Simple Smile

Гиговче, аз ти бях казвала, ама пак ще ти кажа, завиждам ти за вилата близо до града Simple Smile Искам и аз Simple Smile особено ако е близо до теб  Hug

Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug
Аз ще се включа в играта, почвам да мисля списъка, че не остана време.
Пак ще пиша, като прочета и старата тема, че там ме чакат 99+ нови отговора Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 138
Ули, ще търся макарони и ще те чакам да се обадиш  Party

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 10:10 от tochica11

# 66
  • Мнения: 10 915
Аз нали чета старата тема, та предварително се извинявам, че ще ви занимавам със стари и вероятно неактуални теми  Rolling Eyes

За матраците ние сме с Екон и съм доволна. Не съм се интересувала от топ матраци, ама все си мисля, че не би трябвало да има нужда от тях и са просто маркетингов трик.
На "леглото за гости" пък е прост дунапрен и също е удобно.

Миж, гледам, че за термочаша питаш. Според мен обаче ако искаш ефект на термос е добре да си вземеш термос. Чашите го нямат този ефект за дълго. Аз имам на старбъкс, 15 или 20 лв струваше. Аз обаче не търсех ефейт на запазване на топлината, а такава, която да можеш да пуснеш в чантата без да се притесняваш, че ще се разлее (защото и това ми се е случвало) и най-доброто като цена-качество беше тази от старбъкс, но купена от бг Simple Smile иначе е същата цена, но в съответната валута Simple Smile

Всъщност май трябваше да започна с това, че така и не съм дочела старата тема, но напредвам Simple Smile
Ние бяхме на село, останахме повече от предвиденото, обаче беше супер. Малкият тича на воля, по цял ден навън, аз с книжка го следя, къде е Simple Smile изобщо идилия Simple Smile

Допълвам Simple Smile Маришка, имам Затворникът на Рая на Сафон, ако решиш, че я искаш само за прочит  Whistling Аз така и не съм я чела все още. След Сянката на вятъра, която харесах ужасно много, Играта на Ангела ме разочарова малко и не смея да посегна към последната.

Завидях на Нели, че се е видяла с Месечинка Simple Smile Ние пишехме в една и съща отчетна, в която за съжаление вече никой не пише. Нещо се изпокараха във фейсбук участниците и темата тук пострада накрая  Embarassed

Лотхен, Петя  Hug Hug не бързам с книгите, спокойно ги дръжте докато се видим. Това ако не е повод за среща, не знам  Whistling Лоти, Миж иска Павилиона, ако е стигнала до него, може на нея да го пратиш.

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 20:50 от Ули

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет, момичета  Hug Hug Hug

Точи, гледах чудесни снимки от разходката във ФБ
Работих вчера, днес домакинствах и ви наглеждам.
Предстои пак една тежка седмица с много одити от клиенти и нали знаете, че "Парен от каша и айрян духа", та реших още сега да пусна списъка си за играта  Heart Eyes

„Защото те обичам” Гийом Мюсо
„Трилогия Бьорндал” Тригве Гюлбрансен
"Аз преди теб" Джоджо Мойс
„Аз бях тук” Гейл Форман
„Сестра” Розамунд Лъптън

Успешна нова седмица, момичета  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 21:36 от Мария.Ч

# 68
  • Мнения: 2 491
Ох ooooh! винаги съм казвала че това почивните дни, хич не са почивни за жената...днес не съм се спряла, че и кръста ме заболя ooooh! Rolling Eyes

Ули, добре дошла, спокойна съм, че с теб много скоро ще се видим Hug

Кифчето също скоро ще я видя и ще я напрегръщам от вас Wink

Ох, все обърквам Мариетка и Маришка, ама те си знаят вече Laughing, ще им купувам пижамки..., нали Мариш Wink Hug

За които нямат фейс, ето и моята орхидея Wink
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11150170 … 2&oe=55DBC561

Точи, добре завърнала се Hug, заредихте се с хубави емоции нали?! Зариби ли се и ти като мен с макароните, а??? Викам ти, че са невероятни аз Crazy Crazy Crazy

Нели, как си, оправи ли ти се главата Hug

Вени, къде зачезна бе душа Hug

Ох, момичета, не мога да стоя седнала, май ще се опъна на диванчето, че много ме боли кръста...
Хубава вечер и прегръдки на всички, които неволно не споменах Hug

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 21:50 от Гигова

# 69
  • Мнения: 6 821
Гиговче,много си права ,ще знаеш!  Peace
И аз тръгнах с голяма нагласа за почивните дни,книжки и релакс,но не се получи. И мен вчера кръста много ме болеше. Пийни си едно спазмалгонче-помага.  Peace
Лоти,хубаво е да имаш градина ,но и много работа иска. А аз съм лакома,искам да имам много цветя,но вече физически ми е трудно да се справям с всичко.  Confused
Ули,бях се замислила тези дни за теб-викам си варицелата ли ви хвана,защо така изчезна? Радвам се,че сте добре!  Hug
Нели,дано утре си дойде ТМ и кризата да е отминала. Вземете мерки за по-сериозно лечение.  Peace
Бъбълче,сигурна съм,че ще се справиш на теста.  Peace
Сигурно пропускам някой и нещо,но вече едва гледам.   newsm46
Лека нощ и до скоро!  Hug

# 70
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Гигова, лягай, опъвай се и почивай.  Hug Почивните дни са за почиващите. Жената почива нощем само.  Laughing Или както си го направи.  Crazy

Ули, много си внимателна към всички. Четеш назад, връщаш се, споменаваш всичко, което се е коментирало. Много добро впечатление ми прави това.

 А Гигова защо ще те види, Ули? Ти от кой край си? Май много любопитно питам, но ми стана интересно. Иначе за Кифчето и Гигова знам.  Heart Eyes Heart Eyes

 Гигова
, колко тъмен цвят е орхидеята ти само.  Heart Eyes И при мен цъфна още една, но пак е бяла. Само е по-различна от другата бяла по муцунката. И по големината. Искам новИ орхидеи.  Crazy Flutter

 Мария, "Парен каша духа" викаш, а?!  Joy Записах те, сигурен участник си, плюй си в пазвата вече. И работи спокойно, ще те повикаме, ако се разсеяш и не идваш.  Hug

 Аз поразгледах из нета за книги за моя списък  и вече отбелязах 5. Не знам дали няма да променя нещо, затова не бързам да го пускам. Искам "Франкенщайн", слагам я в списъка, колебая се дали да  я има, но я искам. Два пъти съм я чела, и откъси на английски съм чела доста, че в един учебник ги имахме, но ме привлича и това е. Знам, че пак ще я чета, затова реших да я включа. Но може пък да размисля  и да си я купя някой ден.  newsm78

# 71
  • Мнения: 1 198
Аз съм си вкъщи най-накрая, малко бясна от едни неща, но няма да ви занимавам. Само ще кажа, че ми омръзна от несериозни хора ...  #2gunfire #Cussing out

Сега ще пиша, ще се къпя и евентуално ще спя .. ако остане време. Утре съм първа, после на училище  ooooh! #Crazy Rolling Eyes Rolling Eyes

Благодаря ви за палците и пожеланията за успешен ден и тест утре. Ще го видим, то няма тежест първите три месеца, но аз искам да се представя добре, пред себе си, за да знам, че не е напразно стоенето ми там  Peace
Днес ми беше много забавно да уча и да записвам книжки  Heart Eyes

Точенце, добре дошло! Радвам се, че си си изкарала хубаво, а принцесата винаги трябва да получава "даръци"!!! За къде без тях??  Shocked  Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green Mr. Green

Ули, добре завърнала се!  Crazy

Гиговче, това е в случай, че мъжа в къщата не е готвещ и чистещ персонаж ...  Joy Съжалявам те, дано успееш да се съвземеш до утре  Hug

И мен ме болят зверски краката, защото на всичкото висене днес, ходих пеша 3 спирки, защото автобусът в неделя е на 20 минути....  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ох, започвам с работата, която ме чака ...  Peace

# 72
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
НезиHug, дано си дойде, дано!  Praynig

Бъбъл, ходенето пеша е здраве, не намирай кусури в него. Дори като съм изморена, като ходя още, сякаш отморявам така. Освен ако нямам някоя пришка или мазол, които да ме карат да се чувствам некомфортно. Сега ходя до болницата и обратно пеша, повече от час вървя, доста е разстоянието, но някак релаксирам. Е, вечер съм изморена, но то и без ходене съм. Разбирам те, де, ти си и недоспала, но то повечето сме така. Дано по-скоро се настрои организмът ти към този режим на живот. И късмет утре! Да ги смаеш!  ooooh! Heart Eyes

 Не знам дали Вивиан ще ме прочете, но искам да я питам за тези протеинови продукти, които ползва за косата си. Проявих интерес, прочетох в темата за косата, но не ми се включва в нея. Вив, кога са нужни протеини на косата, кога усещаш тази необходимост. И в случай, че искаш да се отървеш от някои от твоите, защото пишеш, че не знаеш какво да ги правиш, дали не можем да направим някоя сделка.  Crazy Да видим аз какво мога да ти пратя в замяна.  Hug

Мариетко, хайде, идвай с подскоци.  Party

# 73
  • Мнения: 10 915
Нели, светът се оказа малък Simple Smile родителите на ММ имат къща в село, което е близо до Гиговчето и й е на сърцето Simple Smile и ние като ходим там обикновено се отбиваме и до града, та следващия път се надявам да е скоро и да се видим Simple Smile

Бъбли, стискам палци утре.

Нези, май се разминахме с варицелата, макар да си мислех, че на село е подходящо място да се изкара ако се кара леко Simple Smile.

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 07:49 от Ули

# 74
  • София
  • Мнения: 5 395
Малко диагонално,но Ули, липсваше  Hug
Точи,добре си дошла.Радвам се,че сте си изкарали страхотно.
Нашето парти мина перфектно.
Утре заминавам и през седмицата ще ви чета пО малко.
Ай лека да ви е   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт