Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 427
  • 710
  •   1
Отговори
# 45
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Хоп!   food010 Пия си кафето с вас и мисля да се излегна и да почета малко.

Скрит текст:
Ходих в болницата, но като се върнах, пак почна главоболието. Като вчера. То си има причина това главоболие, де, женска му работа, ама така ми пречи. И на четенето ми пречи, очите ми сълзят. А пък ми се чете, нямам друга работа.

ЕвиHug, и аз чакам края на тази серия.  ooooh! Дано започне доброто, нали уж има равновесие в природата.

 Гиговче , СливHug Hug!

 Вчера пресаждах цветя, ама като гледам, има още желаещи да отидат в по-широк дом. Обаче нека да отложа, днес не ми се клечи.  Laughing

 Бъбъл, ще се справиш!  Peace Ще изпиташ съвсем скоро удовлетворение от себе си.  Hug

Кали и Маришка, лека да е работата ви днес!  Hug Hug

Мижжж, много приятно ревю прочетох за книгата, която четеш. Чак ми се причете и на мен.

Мариш, скоро мъжът ми чете книга на Зарев, но не помня коя, хем аз му я взех. Не беше много впечатлен сякаш.

 А аз имам големи колебания за списъка за играта. Просто не знам кои книги да включа в него. И дали ще мога да ги направя 5, също не знам. Ще взема да огледам пак вашите списъци, но сякаш и това няма да ми помогне.  newsm78 Освен да оставя другарчето ми да направи личен избор на книга за мен. Това също ми е сред вариантите.  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 405
МаришHug
Нели,  Hug
За Човек без куче ли става дума? Ако искаш, Миж може да ти я прати, след като я прочете, моя е  Peace

# 47
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мери, да, за тази книга говоря. Но нека не ми я праща сега, имам какво да чета, просто ми хареса как го написа. А забравих една твоя книга, която пак беше за куче. Имаше и дъжд в заглавието. Нея искам да прочета. Май беше и тъжна. Дали не беше Как да се състезаваме в дъжда.  newsm78

 Аз четох малко, но пък спах цял час. Сега гледам с око и половина.  Crazy

# 48
  • Мнения: 5 405
Нели, Изкуството да се състезаваш в дъжда  Heart Eyes Ще си я купя някой ден Simple Smile Краят е очакван, поне за мен беше, но това не ми попречи да си поплача и в същото време да се усмихна Simple Smile

# 49
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Да, точно тази е книгата. Объркала съм заглавието й.  Peace

 Сега пък видях в темата с пъзелите един пъзел с кафе и го пожелах. Направо ми замириса на кафе, толкова фин и красиво е направен. Не ми минава и манията за пъзели, ей.  Crazy

 А вие какво правите, момичета?

 При нас напече предизвикателно, децата са навън, сякаш се постопли даже. По обед беше някакви си 3-4 градуса тук. Толкова са резки тези промени на времето.

 Мариетко, имаш ли да ни казваш вече нещо? Hug

Точ, почиваш ли доволно? Hug

 Зори, затъжих се за теб!  Hug Когато пишеш, мен ме няма, аз като пиша, ти липсваш.  Confused Кога ли ще се засечем.

Кости, и ти си заета, няма те отдавна, но само да ти кажа, че живот и здраве, ще отседнем в Платамонас. Нали обещах да ти кажа.

Авлига виждали ли сте я на друго място? А Кифчето? Много липси, много...

# 50
  • Мнения: 1 828
Добър ден  Hug

Нели, тази книжка "Изкуството да се състезаваш в дъжда" и аз си я записах след като Мери я чете и даже ми е в списъка сега  Wink

Аз съм отново на път, чувствам се леко като парцал но пък се заредих с емоции за следващите 2 седмици  Heart Eyes Нямам търпение довечера да се прибера  Rolling Eyes

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Привет и от мен мили момичета  Hug
Станах рано, ходихме до Димитровград на разходка, макар, че валеше...тръгнах уж за сандали на платформа, но се върнах с чанта, тениска и туника  Heart Eyes с бухал, много съм доволна от покупките и от цените за пореден път се убеждавам, че в Пловдив страшно много надуват цените  ooooh!
Сега си лежа да събера сили и ще ходя към Пловдив да се видя с приятелка...хубаво е да почистя из вкъщи, но ще е утре след работа, че днес няма да имам време...сега мисля и да почета и по-късно пак ще намина...

Лофче, и на мен ми се ходи на сватба  Grinning

Нели мисля, че Авлига и Кифчето не съм ги засичала там  newsm78 и теб днес те мислих покрай една калинка...но не я усетих като за теб Hug

# 52
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

 Мариетко, имаш ли да ни казваш вече нещо? Hug


Уф, още не Confused...едва стоя вече, ама срещата се отлага за по към вечерта...дръжте палците още няколко часа Praynig...аз отивам да готвя, пълнени чушки.

# 53
  • Мнения: 2 134
Гледам - само 20 нови отговора. Викам си - Ъ newsm78
А то имало нова тема  Party
Алекс, благодаря   bouquet
ДД   bouquet

Благодаря на всички, които ми пожелаха хубави неща вчера. Разходих се, хареса ми. Искам да повторя  Crazy Освен това, подтикната от вас, се реших да пробвам френски макарони и .... аааааааамаааааааааа мнооооооооого ми харесаха!!! Сега не знам какво ще правя. Трябва да се науча да си приготвям  Crazy Crazy Crazy Тук не знам дали ще намеря от къде да си купя  Crossing Arms Сега една кутийка ме чака и мисля да я опустоша  Mr. Green
Кой щял да идва на северно море лятото? Обаждайте се  Peace И аз имам две седмици отпуск в края на Август, но ако се случи ММ да не е тук, ще я отложа за Септември Flutter
Мариетко  Hug Hug Hug Hug
Кали, браво на хубавото момче!  bouquet
Скарамуши, среща си имала снощи, а?  Flutter И как беше?  Mr. Green
Лофче, как беше партито? Flutter Ааа виждам - жива си  Mr. Green Аз един път съм била на моминско парти и .... легнах си почти в 8 сутринта, а излязох към 19 от нас  Crazy Чак не ми се говори  Mr. Green Mr. Green
Нелко, бързо да оздравява и да си идва у дома с бодри сили ТМ  Hug
Петяя, много хубав ден сте имали с принцесата  Hug
Сливче, хубав ви празник  bouquet
Рейни, радвам се, че все пак нещата ще се наредят някак с нещото. Щом е заменимо не е толкова страшно Peace Hug
Еви, минавали сме много пъти покрай Варварските минерални бани, но никога не сме отсядали. А иначе са в самото подножие на планината, на главният път от Пазарджик за Велинград Peace
Бъбли, спорна да ти е работата днес Peace И на другите работни - Кали и Мариш. Аз съм довечера  Tired
Маришкинче, 'спокой сЪ - IE не заслужава  Hug Hug Hug И аз си помислих, че Гиг се е объркала, ама викам чета 10000 коментара, може аз да съм в грешка  Crazy
Гиговче, на миналата майска игра аз ти бях другарче Flutter А мое беше Авлига Heart Eyes Къде си птиченце? Нямаш ФБ нали? А Киф от време на време се подвизава там. Отдала се е на прекрасната Ева  Heart Eyes
Деско, да ти се похваля - имам нов лак от екскурзията bowuu Толкоз  Mr. Green Само принцесата има подаръци  Heart Eyes
Отивам да си почина още малко, че довечера не знам как ще изкарам  Tired Tired

Чао за сега   bouquet  bouquet

ПП Мариетко, стискам!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 266
Точи  Hug Как така само с един лак се прибра?  smile3534
Нел, това е добра идея - за книгата-избор от другарче, и аз не бих имала против да ми подарят нещо извън списъка ми, изненадата ще е пълна  Party
Деска, честити ти придобивки, с радост да си ги носиш  Hug
Мариетко, и аз стискам палци   bouquet

# 55
  • Мнения: 2 134
Точи  Hug Как така само с един лак се прибра?  smile3534
Нямах време да разгледам подробно  Crossing Arms Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 3 266
Аааа, това обяснява нещата  hahaha  Hug

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Точи, скоро да ни го покажеш  Hug така, така не прекалявай...пожелавам ти още стотици лакове от различни дестинации  Wink

# 58
  • Мнения: 2 134
Аааа, това обяснява нещата  hahaha  Hug
tooth
Точи, скоро да ни го покажеш  Hug така, така не прекалявай...пожелавам ти още стотици лакове от различни дестинации  Wink
Ей, а дано!  Party Heart Eyes Hug Да ти се връща тъпкано!

# 59
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Точи, скоро да ни го покажеш  Hug така, така не прекалявай...пожелавам ти още стотици лакове от различни дестинации  Wink

 Ааааа, показан е, аз го видях преди тя да се включи тук.  Whistling

 А ти кога ще покажеш твоите красоти, м?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт