Грешки при гримиране

  • 22 517
  • 317
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 794
 Hug

 Miss_Bingley ,съгласна съм.:Отчитам като грешка много напластена спирала,сплъстени на снопчета мигли.Мисля си и друго,по-добре само спирала,отколкото грим на очите,но без такава.

# 106
  • Мнения: 18 562
О, много е грозно грим без спирала и сплъстена спирала. Виж обаче аз бих носила изкуствени мигли и през деня, ако разбира се не са няккави много дълги и екстравагантни.  Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 1 500
Не ми харесват и изкуствени мигли за през деня Confused

Аз също. А ако стоят много изкуствено и за вечер не ми харесва.  Peace

# 108
  • Мнения: 5 892
Днес видях мигли косъм по косъм, които ми харесаха.
Скрит текст:
И моята козметичка прави, но ги нарежда като войници и става изкуствено. След 2 седмици като опадат- трагично.

# 109
  • Мнения: 9 991
Така самоука гримьорка харесвам, само да пропуска изкуствените мигли.
https://www.facebook.com/beautybycarli/photos_stream
Miss_Bingley, а тази намазаната не се гримира така за някакви специални поводи, а ежедневно. Сутрин като стане се почва с кит и официална прическа с много лак и чак след това почва деня за нея.  Mr. Green

Хубава е, спор няма. Доста слагат същото количество но пък не са толкова хубави. Мария Илиева и тя така се гримира.  newsm78

# 110
  • Мнения: 18 562
Карли Бибел и аз много я харесвам и я следя. Смятам, че се гримира чудесно, с малки забележки, понякога много силен грим слага.За мен изкуствените мигли й стоят добре.  Simple Smile

# 111
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Поставените от козметик мигли - една по една, опадват след време, стават на снопчета с носенето и се иска честа поддръжка, след свалянето им изглеждаш като без мигли- личен опит Confused

# 112
  • Мнения: 5 892
Да споделя с вас един вечерен грим, който много ми хареса. Малка забележка имам към очертаването на долната устна, но гледайки другите снимки дамата явно така се харесва  Peace
https://instagram.com/p/1t0VZoIPVY/?taken-by=makeup__lessons

# 113
  • Мнения: 9 991
Да споделя с вас един вечерен грим, който много ми хареса. Малка забележка имам към очертаването на долната устна, но гледайки другите снимки дамата явно така се харесва  Peace
https://instagram.com/p/1t0VZoIPVY/?taken-by=makeup__lessons

Тази същата ли е, защото устата и не е само с червило? Малко кифленско, иначе с  хубави черти е.
https://instagram.com/p/1tjeydoPZM/?taken-by=makeup__lessons

# 114
  • Мнения: 5 892
Да, същата е и има филър. Коментирам грима, не момичето и не обръщам внимание дали устните са боднати или носа е гърбав. Грим като цветове и техника.

# 115
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Това очертаване на устните доста извън контура е просто нелепо за мен.Какво се случва ако решиш да хапнеш или пийнеш нещо,особено с такова ярко червило?Или се наджофряш и стоиш като мумия само и само да си в тренда?

А ,и адски ме дразнят разни гурута като започнат да качват клипове от сорта-това ми е бързият,лесен пет минутен,ежедневен грим само с 1500 продукта,изкуствени мигли и ужасяващо изрисувани веждИ.

# 116
  • Мнения: 9 991
Това очертаване на устните доста извън контура е просто нелепо за мен.Какво се случва ако решиш да хапнеш или пийнеш нещо,особено с такова ярко червило?Или се наджофряш и стоиш като мумия само и само да си в тренда?

А ,и адски ме дразнят разни гурута като започнат да качват клипове от сорта-това ми е бързият,лесен пет минутен,ежедневен грим само с 1500 продукта,изкуствени мигли и ужасяващо изрисувани веждИ.



Ми седят като изтипосани, как.  Party И перманентен грим си правят сигурно. Плащат им да правят такива клипове, да рекламират дадени продукти, не е на добра воля. На моя братовчедка, която живее в чужбина са и предложили, да прави такива клипове.

# 117
  • Мнения: X
Една позната така много си рисува устните с едни ярки цветове. Особено горната. И после като я видиш без червило и молив, разликата е просто фрапираща.

# 118
  • Мнения: 5 892
Това си е цял бизнес. Онази черничката Лили, която ви споменах, че следя също това "работи". Първо се набира популярност, после се печелят пари от нея. Продава собствена линия мигли, дрехи, рекламира чужди неща срещу заплащане, продава китайски боклуци на десетократна цена.
Моята позната, която ходи като клоун също така си очертава устните извън контура. А има хубави големи устни. След хранене пъвата й работа е да си оправи червилото. Слага молив много извън контура, червило и гланц с блястящи частници Crazy. Един път я базиках като прави секс колко пъти спира да си оправи червилото.  newsm78И това човек, който се смята за гримьор...  Crazy

# 119
  • Мнения: 9 991
Това със секса и червилото, ми стана смешно hahaha ама ще се цензурирам. Бях си взела червило на Евелин, като химическо, нямаше сваляне, но цветовете много цикламено розово-лилави. Принципно червила не ползвам, но фон дьо тени, спирали и сенки, но във възможно най-ненатрапчиви цветове.

Общи условия

Активация на акаунт