ОКТОМВРИйското мъниче поздравява мама с първото ритниче - еп.6

  • 26 749
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Включвам се да гласувам за заглавие - "Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее"  Peace

# 691
  • Мнения: 118
Включвам се да гласувам за заглавие - "Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее"  Peace
Плюс мен  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 923
И аз съм за!
Като говорим за име на темата, къде изчезна пчеличка?

# 693
  • Мнения: 3 199
А вие направо ме ошашавихте с тези грешки при определяне на кръвната група Shocked И не се случва за първи път, а на много хора, та това според мен е подсъдимо  #2gunfire

# 694
  • Мнения: 923
Ами в сегашно време не вярвам да стават грешки, би трябвало да са подобрили технологиите по лабораториите. Аз това с пластмасовите ванички го видях преди 9 години и не се учудвам, ако тогава са ставали грешки.

# 695
  • Мнения: 3 199
Аз си разбрах кръвната група 2011 година и сега не са ми я изследвали, а показвам документа от медицинския център...

# 696
  • Мнения: 804
Денис, остaнa в гръбнaкa, мaхнaхa я чaк след кaто родих. По мои спомени беше епидурaлнa. A при секцио кaквa упойкa се слaгaше?

Знaм, че не сa нaй-вaжни килогрaмите сегa, просто досегa не проумявaх кaк се кaчвaт 30 и повече килигрaмa зa еднa бременност... Е, вече ми стaнa ясно  Crazy

# 697
  • Мнения: 3 199
При секцио е спинална, но мисля, че някои използват и епидурална.

Относно заглавие на темата, на мен ми харесват и двете предложения на Skeeter   bouquet

# 698
  • Мнения: 804
И дa се допълня зa упойкaтa: по същия кaтетър след рaждaнето ми пуснaхa другa упойкa, с която ме обездвижихa от кръстa нaдолу зa дa ме зaшият  newsm78 Вече се объркaх кигa кaквa ми е билa упойкaтa. Отделно след рaждaнето през aбокaтa ми пуснaхa и упойкa дa ме приспят, кaкто aнестезиологa кaзa:  "Дa ти почине глaвaтa!" Събудих се след около 30 минути, a крaкaтa ми бяхa обездвижени три чaсa след товa...

# 699
  • Мнения: 3 199
Ей това вече не го разбирам - да избереш да родиш нормално и да ти сложат после пълна упойка  newsm78

# 700
  • Мнения: 923
Ако не си имала упойка и се наложи спешно секцио ще ти сложат спинална. Аз вече имах сложена епидурална. В операционната ми пуснаха нещо и тогава вече не усещах нищо от кръста надолу, ама чак като започнаха да ме шият... Анестизиолога ми бърбореше набързо, че нямало време за не знам си какво аз само говорех вадете бебето. В началото докато подейства добре усещах всичко (без болка). Как ме режат, бъркат вътре...абе всичко. Чак когато извадиха малкия спрях да усещам каквото и да е. Абе.... може ли някой друг да ражда вместо мен, че аз искам да избягам!  
Тез пък те приспали.....  ooooh!

# 701
  • Варна
  • Мнения: 178
 гласувам за заглавието - "Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее"  Peace

# 702
  • Мнения: 57
И аз раждах нормално с епидурална,ама пък не помня катетър да съм имала, хм newsm78. То на мен ми я сложиха след няколко часа контракции и чакане на разкритие и за капак май ме пусна тъкмо на финала, та всичко си усещах, но поне ми даде възможност да събера сили  bowuu! Вероятно пак така бих раждала  Peace ,а и болките толкова бързо се забравят  Crazy

# 703
  • Мнения: 115
Много слаДко  За !  newsm44  "Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее"

# 704
  • Мнения: 625
Аз утре имам мероприятие - класна съм на 12 клас и утре е изпращането на абитуриентитите

Супер! Знам какво е.....а представям си какво е да си бременна и тези емоции....Страхотнооо!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт