90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 730
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 137


Прекрасна групичка почерпете се виртуално за мое здраве. Днес остарявам с още една година, но се чувствам прекрасно в кожата си и свалените 14кг. въобще не ми липсват, да не се връщат повече си пожелавам Flutter

Сега изчезвам че ме чака готвене и посрещане на гости.
Хубав ден на всички  Hug

# 31
  • Мнения: 448
menyanthe   bouquet
Влизам само да ви честитя празника и да ви пожелая приятно изкарване на почивните дни
Нинка честито Heart Eyes,като се върна ще чета отчета ти
Аз днес съм -0,3 спрямо предната четворка,малко ми се вижда.Но колкото толкова
 newsm51 на всички
Бягам да стягам багажа

# 32
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
maya_76 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet Желая ти много здраве, другото се постига   bouquet

Нина Браво за минуса и за резултата Hug ЖелЕзна си!   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 080
Здравейте. Честит празник и от мен!
Аз малко нахално ще подходя, но никой не ми отговори за шоколада? Дали е ОК, черен шоколад, но овкусен с мента, кафе....?
Мисля точно след твоят пост Савина писа, че може  newsm78

Гени, изобщо не съм сигурна дали мога да изкарам 3 дни на сок, а с тая английска сол и евентуалните пътувания съвсем ме е страх да опитам  Laughing ще изчакам резултати и може да се прежаля на следващото пълнолуние. За това ще ти стискам палци  Grinning
Лаура, ти държиш добри килограми  Hug Аз започнах да съжалявам, че не направих един плодов след АБ, кантарът нови висоти отбелязва  Crazy
Курдов, само минусите виждам аз  Joy
Геригер, прав е МТ че трябва цялостна тренировка, а не само коремни. Отделяш 20мин. примерно сутрин или вечер. Сложно е с децата, но вкарай малко егоизъм  Simple Smile
Танте, белтъците не се смесват в едно ядене, за по-добри резултати за целият ден са еднакви, но повечето тук не го спазваме, хубаво е да ядеш филийка пълнозърнест хляб с обяда.
Ирка, честити ти годишнини!
menyanthe и аз благодаря за темата!
Нина, от прекрасен по-прекрасен става резултата  Hug
Петя, ти в последният ден за дрехи, че да е сигурно, че са точни ли хихихи
Мая, честит РД! Да си здрава и щастлива!
Аз днес ябълка, елда, айсберг с краставица, пилешко филе със задушени зеленчуци
Надявам се елдата да ме прочисти, че ще гръмна.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 799
Ето ме ... нали обещах да е скоро  Grinning

Начало 72 кг. Край 56 кг. От мен си заминаха едни 16 кг ...
Талия - минус 9 см.
Ханш - минус 16 см.
Бедро - минус 9 см.
Подгръдна обиколка - минус 8 см.
Аз проблем с талията и при 72 кг. нямах ... та режимът работи, и то перфектно. На най-проблемните за мен места - там са и най-големите минуси. И да уточня, че мерки не взех в началото на режима ... някъде около 15-ия ден. Та сигурно са и повече сантиметрите.

Четох доста преди да се включа в режима и съответно в темата. Реших, че това ще е моят режим - и не сгреших.
Бях стриктна, ако съм допуснала грешка е от незнание ... не се изкуших в нито един от дните. Имаше и тежки моменти ... кантарът не мърдаше с дни, седмици. Ама не се отказах. И това е моят съвет към новите - не се отказвайте - резултатите ще дойдат. Просто трябва търпение и воля.
Благодаря на всички за съветите и препоръките относно режима. Няма да изброявам поименно, защото ще пропусна някой.
На всички  smile3525
Благодаря и за подкрепата в тежките лични моменти /намираха се/ ... много положителна енергия изпращахте  newsm51
Стана малко искрено и лично  Crazy ...

Имам си план и за почивката, дано е правилния /записвах много внимателно всички препоръки от почиващите/. Искам да си заминат още 4-5 кг. Дано успея в почивката. Пък, ако не - на есен с песен с нова врътка  Wink

Ми ... това от мен  Hug
Понеже леко ме е страх от почивката няма да "отсъствам" от темата. Ще си пиша менютата ... и ще ме поправяте.
Продължавам да имам нужда от вас  Hug
Със ставането и кафето сутрин съм тук - освен полезните постове е и приятно и уютно  Heart Eyes

Мая  Heart Eyes - честит рожден ден!
Да си жива, здрава и много щастлива пожелавам   bouquet
Хубаво изкарване на празничния ден  Hug






Последна редакция: пт, 01 май 2015, 08:44 от ninnann

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро! Днес - 900 гр., или общо за четворката - 2 кг. Много съм доволна, жалко само че тази скорост не се запазва и по-нататък.  Mr. Green Днес белтъци:
з - ябълки
о - салата, сирене и кашкавал и може би мляко с нес кафе;
в - салата и пържола.

Перфини, аз ти отговорих, че може, веднага след въпроса, пропуснала си сигурно.

Мая, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много усмихната и много, много щастлива!  newsm59

Тинки, успех!

Нинка, честита ти почивка. Браво на теб!

Весел ден на всички!  Hug

# 36
  • Мнения: 4 711
Добро утро,
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

Мая, честит рожден ден  Hug
Ирка, честити две годишнини  Hug
Курдов, браво за минуса  Hug
Нинка, браво за успешното завършване на врътката  Hug. Ей сега иде трудното  Crazy
Перфини, Савина вчера ти отговори, че може.
Атари, не съм Лунното момиче, но имаше един детокс на д-р Михайлов - прави се с цитруси и английска сол. Бих пропуснала английската сол Simple Smile
Мимс, правих го точно лятото без тази сол. Моя приятелка ми беше казала за този детокс и ме предупреди, че е желателно третия ден да съм си вкъщи, за всеки случай. На всеки различно действа. Ако ще го пробваш, гледай да си на място, където имаш тоалетна под ръка. Особено пък ако включиши тази сол. На мен не ми действаше чак така, но при други е било жестока работа. Прехвърли темата за д-р Михайлов тук в бгмама.
Пете рррррр, дадохме ти разрешение отдавна да си смесваш на сватбата  Wink
Тинки, нова врътка?  Shocked Вярно?  Shocked Та ти си толкова слабичко  Shocked

# 37
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Добро утро и от мен.  Simple Smile Честит празник! Честит рожден ден на Мая 76 newsm59
atari, няма ограничение, единствено за бананите, но а зи тях ги ям като правя детоск 14 дни, защото ги обичам и ме засищат. Само с ябълки не е добре, използвай цялото разнообразие, можеш да ядеш и фурми, но сушените плодове трябва ила да са домашно сушени или да си купиш такива, тези от магазина са пръскани за да изглеждат така, нямат нищо общо с истинси сушени плодове, имат добавена захар, така че не трябва да се ядат. Peace При мен нищо не мърда, някакви 100 гр минус, май няма да издържа дълго, защото имам 4-5 кг за сваляне и ми се иска да стане тази година Grinning Мисля, че пир мен диетата не работи, дори когато я правих за първи път пак ми беше много нисък резултата.  Sad Общо взето за почти 20 дни има няма 2 кг да съм свалила. от 71.7(реално тегло, а не по лъжливия кантар) сега съм 69.7.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 09:27 от Lunno momi4e

# 38
  • Мнения: 969
Добро утро  Nature Sunny

maya_76Честит рожден ден  newsm38

ninnannБраво!!!...и добре дошла в групичката на почиващите с минуси Mr. Green

menyanthe  bouquet

Lunno momi4eИди на лекар!Няма човек дето да не е отслабнал с този режим,щом при теб не работи значи нещо не ти е наред.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 09:23 от Taмara

# 39
  • София
  • Мнения: 2 799
Стаси  Hug, хайде недей с лошо  Grinning
Аз не съм лакома, по принцип вечерям рано. Пия много вода. Не близвам алкохол. Не ям сладко. Не съм от хората, които като видят нещо им се прияжда ... абе не съм човек, който е зависещ от храната -  винаги съм била слаба. Опрасих се от едни хормони. Та в този ред на мисли се надявам да не е толкова страшно  Mr. Green

Тамара  Heart Eyes, добре заварила  Mr. Green

# 40
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Тамара и аз това мислех да направя, мисля и на диетолог да отида и да видя как ще вървят нещата. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 533
Първо:
Майче, честит празник. Много здраве и тесни дънки  Wink
Мимс, добре се сети, всеки ден все по финна  Party
Стаситкр, от вашето позволение ми е спокойно, и ще си прекарам супер безгрижно! Но няма да се уливане естествено Naughty
 Hug Hug

# 42
  • Мнения: 1 180
Добро утро  Hug
Честит празник на всички
Днес се събудих с голям плюс +1,300  ooooh!защо така нз,иначе
З-банан
О-леща със салата
В-заек със салата


Лаура весело изкарване на екскурзията  Peace Ние си знаем, че ще си режимна  

Ир за кафето  Hug Аз съм почивка, така че ще си открадна малко от вкуснотийките  Mr. Green
На родителите ти още много дълъг съвместен живот, а на теб честита годишнина и ти пожелавам БГ да се оправи в скоро време и да се завърнеш тук с цялото си семейство, при близки и роднини  Hug

Гери браво за най-ниското тегло, и браво за детенце   bouquet

Мая честит рожден ден, да си жива здрава, слаба, обичана и уважавана   bouquet

Нинка браво 16кг. а как беше забила на 62кг.  hahaha Страхотни см. си свалила  Hug

Тамара аз защо не съм в групичката на почиващите с минусите  newsm78 я виж какъв плюс извадих  hahaha

Успешен ден на всички, ние днес ще се разходим и детето иска лодка за морето, та отново до Декатлон ще се ходи-прави си подготовка  hahaha

# 43
  • Мнения: 969
Виляна 81Не му се плаши на тоя плюс,нали знаеш че женското съсловие сме подложени на постоянен стрес тест ,ден с ден няма и въпреки всичко стискаме зъби и някак отслабваме.Както е дошъл тоя плюс така ще си отиде Peace
Внимавай да не гладуваш и сега като нямаш ред на храненията си слушай организма ...яж каквото усещаш, че имаш нужда да ти се яде.Лесно е  ,само внимавай със сладкото ако имаш слабост към него .

# 44
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!Хубав и слънчев ден на всички!
Честит Рожден ден на Рожденчиката Мая-винаги да е упорита за всичко!
Нинка много хубави резултати ,точно такива искам и аз!
Днес ми е плодов,по принцип плодовите ги обичам,когато съм на работа,но и днес ще се справя,защото синчето е заминало на гости ,а за таткото ще приготвя нещо набързо и няма да се изкушавам с ядене.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт