90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 733
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 518
Добро утро и от мен! Толкова бях скапана вчера, че спах до 9,00 Shocked
Ир, честита ти годишнина в Америка, все пак Сан Диего е един от най желаните за живеене градове в света...., честито и на мама и тате още дълги години да са заедно... Hug Hug Hug
Тинки, ама къде се губиш чеде, сега пък и диета Shocked
Гиригер, не пренебрегвай думите на ТМ, прав е, жената не трябва да е само домакиня, а ние българските жени сме железни......и на работа ходим, и диета правим и с децата учим и на кукъри готвим....и сме фини, красиви и секси.....
Маичка, честит рожден ден, здраве, щастие и благополучие ти желая, това се казва почерпка.... hahaha добре че не са само плодове hahaha
Савинка браво.....аз от плодовия минус 700 гр но то доста ще се върнат днес....
Курдов, умори ме с вашето чесане, все пак с измити ръчички и позволявай по малко то не се търпи иначе...спиртът не облекчава ли....
Нина, честита почивка моите поздравления за свалените кила    bouquet
Менюто
З банан със сусам
О пиле, ако стане до тогава
В млечни имам извара още, купих някаква на драгоданово страхотна е , много приятна
Менианте bouquet



Последна редакция: пт, 01 май 2015, 10:07 от mimi.7299

# 46
  • Мнения: 1 080
Лунно момиче, ти докато не си на 90ДД си на детокс или на друга диета  Simple Smile По колко искаш да сваляш на месец?! Аз свалих 3кг през първият месец, има да свалям доста повече. Отделно режимът е за да се научиш да се храниш правилно. Ти се опитваш да постиш, да гладуваш е как да се случи?! Нито един режим няма да ти работи според мен. Смятала ли си си калориите средно дневно, не само в белтъчни или ВХ дни? 500кал докарваш ли поне?!
пп Искам да те  fight  hahaha
Според мен добави някаква физическа активност преди да се откажеш. Нещо кардио примерно или тичане.

# 47
  • Мнения: 1 180
Тамара   bouquet Аз не мога да издържам на глад  ooooh! ...но тестено и сладко са ми слабост  #Crazy Старая се да не съм само на ВГХ, ще го махна този плюс наясно съм   bouquet

# 48
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро фиданки и Курдов, аз да се оплаче, днес вали Crossing Arms и естесвено никакво пътуване #Cussing out Това скапано време, понякога ми писва #2gunfire Така след вечерното омазване, днес кафенцето на Ирка и един фреш от ябълка. Днес мисля да го изкарам варива, малко ми поомръзнаха тия белтъчни, забелязвам, че когато сме почивка доста от нас май си хапват млечни или месо newsm78 А аз винаги качвам от тях, та затова днес мисля нещо елда или пък боб, може и нахут newsm78
Лунно момиче, Мимс ти е казала, с твоето гладуване, незнам как искаш да сваляш, ама ти си знаеш newsm78 Вода пиеш ли, да не спазваш там за няколкото чаши, някой беше писал, за твоите кг поне 2литра, че и отгоре. Започни да ядеш на тази диета не се гладува, ако искаш да имаш резултат, пример мога да ти дам: плодов ден- две чаши фреш и един грейпфрут+3л вода - +100гр, друг плодов- 2 грейфрута, плодова салата, 2 авокада, и 2 банана - минус 800грама Rolling Eyes така, че си хапвай Hug
Хайдеее "надухме гайдата", изчезвам лек ден Heart Eyes

# 49
  • UK
  • Мнения: 4 308
Здравейте и от мен,
Нинка, прекрасен резултат! Честито! Браво за усилията, търпението, сигурна съм, че се чувстваш превъзходно в момента!  На първата си врътка аз смъкнах от 70 на 56 и имах чувството, че летя, а не ходя и че съм най-красивата жена на света и всички по улиците мен заглеждат Crazy

Отчитам първи успешен месец от почивката, след не особено стриктно, но все пак спазване на правилата и удържане на юздите продължавам да съм 61 кг, колкото завърших. Това е добре мисля, че задържам без особени усилия, друг е въпросът, че ми се искаше да посваля нещичко Simple Smile Всъщност стоя си на толкова от 2 месеца, последния месец от 90-те дни не мръднах и грам и сега пак. Нямам против да избутам така и другите два месеца, поне ям каквото си искам и не качвам, хахаха.  Joy На 1.07. ще съм обратно в редиците с цел 7 кг.

Менюто, вчера беше плодов, днес банан за закуска, за обяд свинско със салата, за вечеря се колебая дали да е млечни или да е пълнени чушки.    

Приятни почивни дни на всички!  Hug

# 50
  • Мнения: 3 961
Привет в новата тема  Hug

След вчерашното меню - гъби с извара и кашкавал и домат с извара за обяд и за вечеря малко парче домашна бисквитена торта(след което бях още гладна и си купих паста тирамису, която ми дойде много и въпреки това я натъпках), кантарът днес отчете изненадващо 87,8. С което се върнах на кг-те, които бяха най-ниското ми тегло. Изчистих всички плюсове. Сега продължавам надолу. Да се впиша в групата на почиващи с минуси.

Ир, честити годишнини  Hug
Мая, честит рожден ден   bouquet Всичко най-хубаво ти пожелавам.
Нинка, страхотен резултат. Ти си пример, че и с по-малко стартови кг-ми режимът дава чудесни резултати.
Лунно момиче, според мен ти доста си изтормозила организма и не бива сега да го форсираш. С най-добри чувства го казвам  Hug

# 51
  • Мнения: 2 107
Здравейте  Hug
Днес белтъци:
з-банан
о-пилешка пържола и салата
в-същото или сирене и салата

Имам въпрос, като съм в почивка, но правя режимни четворки, да оцветявам ли менюто?  newsm78

Мая, честит празник! Много здраве, късмет и любов! newsm38

 Купих си ряпа Дайгон и ще я правя с моркови на салата, пише че е с по-мек вкус, някой пробвал ли е?

# 52
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добро утро!

Честит рожден ден на Maya!  bouquet


Нина, брилянтен резултат! Браво!  bouquet Лека почивка   bouquet








Деми - казвай тука марката на сиренето ...
Курдов,
Скрит текст:
не живея в Бг  Peace, та си е щастие да откриеш вкусен продукт, който да се доближава до нашите. Но е възможно тази марка да я има и в Бг Лидла - Eridanous /Greek Style  Crazy Salad Cheese/


Днес варива - нещо и аз започнах да не му се радвам на този ден.
з - ябълка
о- Не съм го измислила, сигурно ще са варени картофи и ще добавя задушен грах от замразения в пакет.
в- ще е навън, на място ще решавам


Лек ден на всички  Hug

# 53
  • Мнения: 1 080

Имам въпрос, като съм в почивка, но правя режимни четворки, да оцветявам ли менюто?  newsm78

Мая, честит празник! Много здраве, късмет и любов! newsm38

 Купих си ряпа Дайгон и ще я правя с моркови на салата, пише че е с по-мек вкус, някой пробвал ли е?

Оцветявай според мен, някой ако те следи да не се обърка Simple Smile
Ряпата не люти и изобщо не е точно ряпа  Flutter приятна на вкус де

# 54
  • София
  • Мнения: 2 799
Благодаря, благодаря   bouquet
Ето ми и менюто:

З - 1 ябълка
О - 120 гр. обезсолено домашно сиренце, 1 филийка Вита и домати.
В - пресни картофчета с чесън и копър, салата.


Не бях яла сирене от доста време /много качвам от млечните - сирене, кашкавал ... в последните около 45 дни ги бях забравила  Confused/ - а много ги обичам.
И от картофи качвам доста. И от тях се бях лишила.
Та днес ще си наваксам  Crazy с любимите ми неща  Heart Eyes

# 55
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Не бях яла сирене от доста време /много качвам от млечните - сирене, кашкавал ... в последните около 45 дни ги бях забравила  Confused/ - а много ги обичам.

Аз нали снощи ви се хвалих за вкусното сиренце? Възнагради ме с мазен плюс тази сутрин  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 312
Привет и от мен група!!!
Мая,  bdbaloni Желая ти много здраве,щастие и мечтаната фигура!
Ир, честито за двойната годишнина!Да са живи и здрави мама и тати и още дълги години заедно!
Нинка, браво, страхотни резултати отчиташ!
 mimi.7299,Курдов,Сави, честито за минусите!
Вили, не му се вързвай на плюса, както е  дошъл,така и ще си отиде. Hug
 Аз тази сутрин очаквано + 900гр. след млечните вчера. Mr. Green
Днес:
З - 2 банана
О - задушени картофи,зелен фасул,салата цвекло и моркови,1 ф.п.хл.
В - неясна
Лек ден!!!

# 57
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
menyanthe   bouquet че си ни осигурила място за писане и хвалене с минуси  Grinning

Здравейте банда  Hug А дано не изпусна някой:
Благодаря на всички ви   bouquet малкия днес и вчера не е повръщал и спа спокойно. Апетита му се връща - само с разстройството се борим, ама е доста по - добре  Praynig
elenky Не знам от колко време ни "четеш тайно" ама е доста по - лесно като пишеш (Според моя личен опит  Flutter )
ir74 Честити ти годишнини   bouquet
ninnann  smile3501 Страхотни резултати - на твоите минуси се радвам повече, от колкото на моите  Grinning Защото знам, че си стриктна, пък аз през 3 дена чистя някой +  doh
maya_76 Честито ти помъдряване  Wink   bouquet   ura
marchelka Няма ли да се похвалиш с минуси - завършила си първия цикъл от режима  Flutter
vicky87 Не трябва да слагаш сол на краставицата - ако си правиш салати с плодов ден, може само лимонов сок за овкусяване  Peace
kurdov Да оздравявате по - бързо  Heart Eyes  fingerscrossed

ГАТАКА ...?

Днес Белтъци:
З - Ябълка
О - http://magyclub.com/yaytsa-v-domaten-sos/ без захар и брашно
В - 1/2 от О (Много вкусни станаха)

# 58
  • София
  • Мнения: 2 799

Не бях яла сирене от доста време /много качвам от млечните - сирене, кашкавал ... в последните около 45 дни ги бях забравила  Confused/ - а много ги обичам.

Аз нали снощи ви се хвалих за вкусното сиренце? Възнагради ме с мазен плюс тази сутрин  Crossing Arms

demmy26, за съжаление и мен винаги ме възнаграждават по този начин млечните. Та заради това ги избягвах .. и ще продължа. Ще си позволявам кисело мляко и извара.
Ама днес - сиренцето и картофките са ми награда за положения труд  Flutter

РадостнаИ  Hug  Heart Eyes

dejie  Hug - ходя, въпреки че с това сляпо око май ще ми е по-лесно да летя. Малко хумор  Grinning
Да, чувствам се добре  Party

Нинка  Heart Eyes - хайде драсни .. чакаме те, мислим те ... оффф

# 59
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Ама днес - сиренцето и картофките са ми награда за положения труд  Flutter
Така ами! На принципа 'И аз съм хора'!  Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт