90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 729
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 84
Здравейте Фиданки и Крудов! От доста време ви чета, но днес вече не се стърпях и айде регистрация Simple Smile Много сте готини и мотивиращи! Аз съм режимна от 17-ти април, начални килца не съм мерила, само сантиметри, че ако се кача на кантара ще го счупя сигурно... Резултати засега не забелязвам, аз попринцип си ходя с много широки дрехи, та няма как да съдя по тях. Със сантиметъра срещата ни ще е след водния.

# 736
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Спазвам ги грамажите, днес едва успях да изям три тънки филийки лимецов хляб с лютеница.За вечеря съм си купила някаква вкусотия. Утре плодов, после воден: изобщо ще се чувствам повече в свои води.

# 737
  • Мнения: 297
A Wily Zailor, ако имаш желание, силна воля и правиш нещата както трябва резултатите няма да закъснеят. При повечето намаляване на обиколкие се наблюдава след първия воден ден. Успях и много смъкнати сантиметри ти желая Simple Smile
Лунно момиче, хапвай и салата с филиите, може да го пропуснеш водния ако ти е труден:)

# 738
# 739
  • Мнения: 1 180
 A Wily Zailor добре дошла, сама ще се убедиш , че сваляш на см.  Peace
Ааааа Лъчо , тя Лунно момиче без храна може, с храна не може  Mr. Green Затова водният ще й е лесен, тя сега се учи да яде  Hug

Общи условия

Активация на акаунт