90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 740
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 107
Лека нощ и от мен  newsm46

# 706
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
И аз да лягам, че много дълъг ден и преди малкия да се е събудил 1crib smile3524
Утре реших едни соленки за обяд да метна, а дано да стане.

# 707
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Мими, Деси  Hug той шефа може и да хърка но си има много наблюдатели и доносници  #2gunfire Плюс това всяко включване и изключване на сот-а сутрин и вечер отива директно на телефона му като смс с часа  #2gunfire

Ето че вече си лягам. Лека нощ на всички   bouquet    Hug   bouquet

# 708
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
           


   Спете сладо, аз сложих кафенцето за сутринта!

# 709
  • Мнения: 969
ir74 .това е объркан пост който беше за лично не за тук--не намерих друг начин да го изтрия Simple Smile

# 710
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
ir74 .това е объркан пост който беше за лично не за тук--не намерих друг начин да го изтрия Simple Smile

  Помислих си, че нещо е разисквано и пусто любопитство  Embarassed. Хайде, лягай и почивай, нали Мими казва, че сънят разкрасява  Hug Hug Hug.

# 711
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Добро утро банда   bouquet

ИРКА   Hug Hug Hug

Тази сутрин Кантарев беше заспал и се оттървах с една голяма НУЛА.  hahaha

Менюто за днес: З - ябълка, О - картофи на фурна и салата, В - пилешко бутче варено и салата.

Следобяд съм дежурен по принцеси, та ще готвя из къщи. Ще им направя пиле с ориз, а за мен ще си отделя само едно бутче.

Приятен ден на всички   bouquet Hug  bouquet

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 07:55 от kurdov

# 712
  • Мнения: 28 754
Ей го и караконджолът мими стана, що ще спи....
Ще пека агнешки бут, много е голям и не влиза в слоукукъра и сега ще ме постави пред кулинарно изпитание....дано го докарам #2gunfire
Менюто
З банан
О агнешко, ако стане hahaha
В извара си купих с доматче ще я ям
Днес канатарът паказа 53 оки, за три четворки близо 2 кг минус Joy, доволна съм, дано е живот и здраве до лятото да стана 50 Simple Smile

# 713
  • Мнения: 448
Добро утро прекрасни!Аз още не мога да се отърся от хубавата новина за ясла.И почти не съм спала от вълнение,после Дари беше будна от 5 до 7.Но не ми пука.И моя кантарев е заспал след четворката е на нула-баван е тази врътка.В сряда ще ми е първия воден,но колкото толкова
Днес ще пътуваме на село,малко на въздух и да потича малката
З-ябълка
О и В-месо със зеленчуци+ салата
  bouquetна всички

# 714
  • Мнения: 90
Добро утро   bouquet

ir74  благодаря за кафенцето, веднага си взимамо
zanata дано си издържала глада  Sunglasses пиши във форума и така ще го преодолееш по лесно   Heart Eyes
myrkyy честитоо  Hug
mimi.7299 страхотен резултат,  а колко имаш да сваляш?

охх днес нещо ми е криво, кантара не помръдва, а и аз не усещам резултат и започвам да усещам как първите съмнения се прокрадват...  #Cussing out а имам да свалям доста.. надявах се поне в началото да мърда.. почвам да си мисля че са ми големи количествата..  #Crazy

# 715
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
 Sylver*Rain и аз съм така, но ще почакам още малко. Днес ВГХ
закуска-банани
обяд соленки и филии с лютеница
вечеря сладичко нещо 200 гр, торта сигурно, но още не знам какво ще си купя и ред черен шоколад.

# 716
  • Мнения: 533
Добро утро слънчеви хора Simple Smile. Как сте?
Прочетох колебание в някои съфорумки...недейте така момичета, по добре баавно но сигурно да стават нещата!!!
Аз вчера си направих прекрасен ден варива:
З: банан
О: табуле ( обожавам го), вътре при булгура сложих и полагащата ми де салатка ммммм...
В: пълнени чушки с ориз и зелена салата
Днес ВХ:
З: ябълка
О: купешка баница( знам че е грешно...но ще се опитам да магна сиренето), на работа съм от 7.00 и нищо не работеше и краставица
В: на гости сме и домакинът ще прави турско пиде, за мен постно.
За първи път няма да ям сладко на ВХ, ще издържа ли до следващият ден Sad
Лек слънчев ден!!!

# 717
  • София
  • Мнения: 2 817
А моят кантар напоследък само плюсове отчита.  Tired
Днес +1кг от вчера.  Sad

Нещо напоследък май не е много ефективен този режим при мен. Вчера  го изкарах само с  млечни - на обяд ядох и чери домати, зелени маслини, филийка хляб (някакъв с моркови и овесени ядки) и един зеленчуков бульон. Млечните ми бяха - топка моцарела и няколко резенчета кашкавал. На вечеря ядох малко салата Цезар от Била и малко кисело мляко. Изядох и няколко маслини. Може би като цяло беше малко количеството на вечерята, но не се чувствах особено гладна.

Поне малкият е приет в ясла - шансовете му са били около 52% - направо не мога да повярвам!  newsm44

# 718
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
menyanthe честито,макар че не знам , с тия ясли направо ми се свива сърцето, аз надявам се няма да давам малкия.Каката не е ходила и той няма най-вероятно.
Зачудих се нещо, щом за ВГХ вечеря сладкото е 200гр, то на обяд 400 гр спагети ли трябва да са ?

# 719
  • София
  • Мнения: 2 817
Lunno momi4e, той вече ходи на частна ясла - аз се върнах на работа. Държавната, в моя случай, просто ще ме облекчи - финансово и времево - тъй като ще ходи на едно място с кака си.

Общи условия

Активация на акаунт