90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 745
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 297
Лунно момиче, на обяд спагетите трябва да са 120 гр. сухи. Simple Smile

Аз пък не си пиша менюто, тъй като ям каквото ми дойде и да не ви заболи главата  hahaha

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 09:45 от Лъчо

# 721
  • Мнения: 28 772
mimi.7299 страхотен резултат,  а колко имаш да сваляш?

Искам да стана 50 кг, по малко не е реално вече....
Ей голям хитруш съм, отрязах кокала на бута и той се скъси и муш в слоукукъра натупкан хубаво с червен пипер, чубрица, гьозум, самардала и сол, пак си спестих обикаляне край печката hahaha отвивай, завивай, па гледай дали изгоряло...... Twisted Evil, трак на 9 часа на бавно и пей сърце и свободни ръце....
Сега ще направя и една баница и повече да не ме закачат с готвеници.....имам да чистя у свеки, че е оперирана, колянна став, ще и нося и бобец и после дух навън....
Слънчев топъл ден на всички Hug

# 722
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Лунно момиче, на обяд спагетите трябва да са 120 гр. сухи. Simple Smile
Grinning Да, да знам. Ама нали правилото е вечерята да е половината, то тогава колко гр. сладко трябва да ядем 60 newsm78 Явно ВГХ ден правилото за вечерята не е наполовина или трябва вечерям 3 бисквити?

# 723
  • Мнения: 1 180
Добро утро днес +100, но имам още малко да смъкна  Mr. Green
За днес
З-банан
О-св.пържола със салата, 1 ф. Вита
В-боб със салата

Мърки браво за детенце, дано свикнете бързо с яслата  Hug
Менианте честита ясла и на теб   bouquet
Как си Заната, след снощният глад. Оцеляла, и доволна от кантара, а  newsm78
Мммммм Ир моето кафе си сложила днес, точно същото го пия, в бяла чашка  Heart Eyes
Ей тази врътка всички сваляте стремглаво,ето и Мими -2кг. Браво   bouquet Сави и Ади също са надолу, само така момичета  Hug
Мими хитрушата  Party
Стаси къде си  Hug С гаджето, а  и ни забрави Mr. Green

Айде аз чакам децата да хапнат и навън  Crazy

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 09:43 от Виляна 81

# 724
  • София
  • Мнения: 2 817
Lunno momi4e, когато се сготвят, спагетите поемат вода, и реално вече не са 120г, а повече. Но не мога да ти кажа колко стават. ВГХ ден май е малко по-особен по отношение на грамажите.

# 725
  • Мнения: 14 342
Здравейте   bouquet

От вчера +200, обаче си хапнах добре на обяд. Режимно, ама стабилно  Twisted Evil

Днес:
З: 1 банан
О: леща с филийка хляб
В: леща и салата

Довечера съм на моминско парти и вероятно ще съгреша с малко алкохол.

Слънчев ден!

# 726
  • Мнения: 28 772
Lunno momi4e, когато се сготвят, спагетите поемат вода, и реално вече не са 120г, а повече. Но не мога да ти кажа колко стават. ВГХ ден май е малко по-особен по отношение на грамажите.
Момичета от собствен опит ви казвам, особено на хората с по малкото кила, че грамажите са важни ....аз на втората врътка не спазвах грамажи, ядах си на корем от режимната храна и резултатите бяха повече от незадоволителни.............няма ка да се отслабне ако излапаш една чиния мазни сирена на вечеря и пет кила тесто във ВХ.....тази врътка според мен нещата ми вървят по добре, защото спазвам грамажи и гледам храните, за което съм благодарна на  ТамараHug, да е жива и здрава, че качи онези обяснения обобщени и като доказателство вижте нейните резултати - малко хора за една врътка отслабват колкото тя успя да свали, ако се не лъжа 23 кг Shocked Shocked

# 727
  • Мнения: 775
Добро утро на всички  Simple Smile
 

Лъчо, Благодаря за помощта, която непрестанно ни оказваш, лично на мен доста ми помагаш, когато нещо около режима на ми е ясно:)

mimi.7299,
Според мен ще успееш да станеш 50кг, нямаш много за сваляне. Колко дни ти остават до края на режима?

kurdov,
Евала, че успяваш да запазиш доброто настроение на духа въпреки факта, че работиш много. Освен това по-назад във форума попаднах на снимки с твоите добри резултати. Със сигурност вдъхновяваш много хора да спазват режима.

Добрата новина за мен днес е, че за първи път тази година кантарът показа 49.7 - днес. Shocked
Реално постигнах целта си на 26-тия ден от започването на режима. Дано да се задържа така, смятам по някое време да увелича малко порциите си, защото май много бързо отслабвам-предишният път като спазвах режима, исках да стигна до 49-50 пак, но реално по едно време станах 47-48, а съм висока и не изглеждаше добре.
Интересното е, че поне за себе си разбрах, че в белтъчен е по-добре да ям яйца вместо сирене. 2 или 3 пъти след сирене (на обяд и вечеря), на другия ден имах +. Вчера ядох сирене само наобяд и то малко със салатката, а вечерта изядох 3 яйца.   newsm78 Между другото не спазвам правилото за вечерята, която да е половината на обяда, рядко успявам да се заситя с толкова малко количество.

Желая ви успешен, красив и изпълнен с приятни емоции ден!
 1swing Kissing Heart

# 728
  • София
  • Мнения: 2 817
mimi.7299, да, де, ама на 90 дни глад не бих издържала.
А със салати само не се нахранвам - подувам се, но не ме нахранват.  Blush

# 729
  • Мнения: 28 772
mimi.7299, да, де, ама на 90 дни глад не бих издържала.
А със салати само не се нахранвам - подувам се, но не ме нахранват.  Blush
Ми и из така скъпа, не е лесна нашата, като имаш предвид, че това е първата диета дето спазвам прези живота си и, че преди това ядях по 5 пъти на ден, че понякога и по 6, верно по малко но все пак...... hahaha Та на първата врътка такъв глад ме гонешеееее, особено в четири след обяд, когато бях свикнала да ходя по стаите и да си подхапвам кой каквото има....по едно,  по две ама все пак прихапка Joy, после в къщи мушкам една филика намазана с нещо, докато стане вечерята и така..... Joy

# 730
  • Мнения: 309
Здравейте ,

Ууу, Мими ти докрая с тези темпове и до 40 може да стигнеш .

Ей, Мърки ти направо трябва да черпиш , че е на ясла , знам какъв зор е . Все едно в Сорбоната влизат . Така е , като направиха градините и яслите на ДКЦ -та  Simple Smile

Как  Нинка не е писала - незнам . И какво стана с професорката , драсни нещо деее...

Аз да кажа , че задържам, явно и стреса напоследък оказва влияние и тялото се дърпа и не се дава , но аз съм търпелива .

Ден плодов - старта беше с банани и сусам , за после всички възможни плодове по - малко - ягоди , ябълки , киви ...че нещо съм хремава , та да се витаминизирам . А, и орехи ще хапна , и чай джинджифил .

Хубав ден на всички !

# 731
  • Мнения: 2 107
Привет  Hug

Вилянка, след снощния глад -600гр.  1swing

Днес:
з-ябълка
о-пилешко вретено със спанак, сотиран морков и кисела краставичка (мое произведение   chef , малко прекалих със спанака и натръшка на мирис, но.......)
в-същото
Естествено с много салата от зеле от това тъмнозеленото, мекичкото- много ми харесва
 Joy

Мимче, голяма си лисичка, браво  Hug , ако ние не се уважаваме и пазим, то кой друг  Laughing

 Гледах парада по руската телевизия, русофил съм си и това е  Mr. Green

Лек и приятен ден на всички!   bouquet

# 732
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз уж чета, а пък пропускам някакви неща.
Сега видях, че и на Мърки детето се е класирало! Честито и на вас!   bouquet

# 733
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро и от мен. Да не ви остави човек за няколко дни, вие сте изписали цялата тема. Аз няколко дни се бях поизгубила, имах имен ден на 6-ти- изцяло режимен си го изкарах, после пък на гости бяхме -пак само салатка си хапнах със Бг сиренце, единствено вчера така омазах вечерята, че чак ме е срам-такава ламя Спаска се беше развихрила, незнам какво не ядох ooooh! Както и да е, днес ще е леко разтоварващ ден, че снощи така ме боля стомаха Sick Това смесване не ми се отразява добре вече, явно доста съм свикнала на режима и ми е много по-леко, когато е режимно.
Менюто днес:З-кафенце, Ир е сложила много хубаво кафенце днес, плод няма, сега станах, О-талиатели със спанак, салатка, В-мисля да е сладка-правих пробна торта, нищо не стана ама трябва да се яде Joy
Мърки, честито за детската, и ние чакаме в чакащите листи сме още Thinking Дано и нас ни приемат.
Мими, мисля че не само 50 ами много по малко ще видиш, сега е започна диетата,а и щом спазваш грамажите ще стане работата, аз също започнах да ги гледам и мисля почивката също да ги спазвам.
Лек и усмихнат ден, чакам тантурка да се наспи и ще ходим да мерим обувки, отново hahaha

# 734
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Мърки, menyanthe   Hug  Hug Честита ви ясла!!! Genni   Hug стискам палци и вие да влезете с тантурка   bouquet

Мими  Hug истина е че си голяма хитруша. Накара ме да си поговоря с чичко Гугъл да ми каже що е то гьозум. А то се оказа прост джоджен... Хубаво си се сетила и за кокала - абе, жена и половина!   bouquet

Изядох си картофите, даже малко множко ми дойдоха  Embarassed

Аз още 40 минути съм на работа, после ще отида да взема брошурите на тъста и до 14 ще се прибера. Ако принцесата иска да е спяща красавица - ще си спинкаме двамата, няма да откажа. Но ако иска да е в ролята на Бабя Яга (както прави обикновено) - ще си летиме пак двамата из къщи, или може и до площадката да отидем. А като се приберем, към 16.30-17 - аз и Делимано ще готвим фючъринг малката въпросителна - защо лукът от вън е жълт, защо отвътре не е жълт, защо морковите не лютят.... Тя е просто малка машина за въпроси. Между другото не съм ви се похвалил, но ни се клати първото зъбче, та скоро ще има въпроси за 10 000 лева  hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт