Как да освежим една измъчена връзка

  • 42 443
  • 656
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 46 615
Пред камерите е едно, като ги спрат - друго...
А и всяка връзка е индивидуална, не може по развитието на друга да се съди за нашите. Може да се получи точно обратното, няма правила.

# 556
  • Мнения: 1 127
Пред камерите е едно, като ги спрат - друго...
А и всяка връзка е индивидуална, не може по развитието на друга да се съди за нашите. Може да се получи точно обратното, няма правила.

Така е. И това се отнася за всеки аспект на живота.

# 557
  • Мнения: 541
Някой по-назад написа, че насила опитвам да го забравя, но не е така. Просто дори не се сещам за него. А относно срещата - не се видяхме. Май не е писано да се видим, не че има защо де. Уж остана за когато има време, но просто няма начин да се засечем с едно и също свободно време. Всичко до желание и организация, а аз такива нямам. Малко ми е все тая дали ще се видим. Може да звучи глупаво, но по искам да се видим, за да види, че съм добре. Такава, каквато не е виждал скоро,а и може би мисли, че и не мога да бъда такава.

# 558
  • Мнения: 541
Да ме види силна,а не както преди мрънкаща, хленчеща. Но не целя нищо с това.

# 559
  • Мнения: 50
Искаш това за своето самочувствие.....Ясно!

# 560
  • Мнения: 541
По-скоро да види, че мога и без него. И, че в крайна сметка не е дошъл краят на света като ме е оставил. А иначе не искам да му правя никакви неща напук. Не да го карам да страда, защото той ме е карал така да се чувствам. Не искам да лъжа, че съм с някой или да си измислям тем подобни истории. По-добре безразличие и когато трябва (да речем ако има нужда от помощ, ама едва ли ще опре до мен пък чак толкова) - добро отношение, отколкото такива  истории.
Самочувствие да си градя на нечии гръб  - не, мерси. Самочувствие имам, когато се чувства добре. Иначе не съм от тия със самочувствията. При мен е временно явление.

# 561
  • Мнения: 46 615
По-скоро да види, че мога и без него. И, че в крайна сметка не е дошъл краят на света като ме е оставил...

Това ще го усети по-скоро, ако не се появиш на срещата. Докато притичваш да се виждате ще е ясно, че още имаш какво да му показваш/доказваш. Пълен игнор.

# 562
  • Мнения: 1 163
Съгласна съм с Не се сърди,човече! Ще види,че си наистина добре и че се справяш прекрасно без него,когато не отидеш на срещата.То по скоро според мен ти искаш да се видите за да докажеш на себе си,че си го преодоляла наистина и че няма да ти трепне нищо така както и преди! Peace А приятели,щом толкова искаш,пак може да си останете,но след време.

# 563
  • Мнения: 50
Да се останат приятели.....закакво  пък е това? Не ми е ясно! Симона, много добър форум се е получил по темата ти! Наистина момичетата тук са много компетентни и много полезни съвети са дали не е само на теб, но и на други хора! Писах и преди, че и на мен са ми помогнали!

# 564
  • Мнения: 46 615
Да се останат приятели.....закакво  пък е това?

По този въпрос мисля така  Laughing

# 565
  • Мнения: 1 163
Да се останат приятели.....закакво  пък е това? Не ми е ясно! Симона, много добър форум се е получил по темата ти! Наистина момичетата тук са много компетентни и много полезни съвети са дали не е само на теб, но и на други хора! Писах и преди, че и на мен са ми помогнали!

Ако тя иска да си останат приятели,това имах в предвид! Защото според мен предпочита да си останат такива.Сама беше написала " когато трябва (да речем ако има нужда от помощ, ама едва ли ще опре до мен пък чак толкова) - добро отношение, отколкото такива  истории.". А и няма лошо да се поддържат приятелски бегли отношения с бившите(зависи си пак от самите връзки какви са били де).Аз със всичките си бивши съм запазила добрия тон и сме си приятели(тук не разбирай,че се чуваме и пишем постоянно или пък че се виждаме),и нямам проблем с това.

# 566
  • Мнения: 145
Я, стига! Прочетох темата! Какви приятели след тази болка?

# 567
  • Мнения: 466
Ако искаш да му докажеш че можеш и без него изобщо не трябва да се съгласяваш да се виждате.

Кажи че имаш друг  Laughing

# 568
  • Мнения: 145
Ако искаш да му докажеш че можеш и без него изобщо не трябва да се съгласяваш да се виждате.

Кажи че имаш друг  Laughing
Прав си! Това е най-доброто нещо в случая!

# 569
  • Мнения: 4 418
Няма нужда да влизаш в лъжи и схеми, в случая.

Общи условия

Активация на акаунт