Как да освежим една измъчена връзка

  • 42 402
  • 656
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
И аз съм бил така. Като си влюбен не чуваш и не виждаш нищо. Като разлюбиш някоя и се чудиш какво си и харесвал и колко си бил тъп.  Laughing
То и при нея ще стане ....след някой и друг месец/година ще    ooooh!  и ще се чуди сама на себе си какво му е харесала на тоя балък...Ние просто искахме да й спестим малко сълзи и тормоз, ама ....Прав си, човек сам трябва да мине през голготата си.

# 586
  • Мнения: 14 144
И аз съм бил така. Като си влюбен не чуваш и не виждаш нищо. Като разлюбиш някоя и се чудиш какво си и харесвал и колко си бил тъп.  Laughing
То и при нея ще стане ....след някой и друг месец/година ще    ooooh!  и ще се чуди сама на себе си какво му е харесала на тоя балък...Ние просто искахме да й спестим малко сълзи и тормоз, ама ....Прав си, човек сам трябва да мине през голготата си.


Не знам кой е балък в тази история, но определено не е той. Има си нужди, задоволява ги. А това, че други си мислят и мечтаят за любов, прави ли го него балък? Rolling Eyes

# 587
  • Мнения: 46 565
Ако той тичаше след нея а тя му връткаше същите номера и споделяше тук щяхте ли да я окуражавате ?  Laughing

Щях да я посъветвам да спре контактите си с него.

И аз съм бил така. Като си влюбен не чуваш и не виждаш нищо. Като разлюбиш някоя и се чудиш какво си и харесвал и колко си бил тъп.  Laughing

Това е ясно, но докато не се откачи от него няма да го разлюби.

# 588
  • Мнения: 466

Обратното е - разлюбваш и се откачаш.  Laughing

Или откачаш  Mr. Green

# 589
  • Мнения: 46 565
Хора като нея докато те не ги изритат съвсем от живота си и прекъснат контакт, не се откачат.
Но дано греша и й дойде акъл с главата, вместо да си пропилява дните, има толкова мъже навън все пак, не си заслужава да седи и да чака  Laughing

# 590
  • Мнения: 541
Демек - глупак си, щото си показваш чувствата и се тъпанарски искрен, там дето никой не  зачита. Има логика. newsm78
Имам някакви намеци от други мъже, но не искам и не смея да правя нищо - от страх, от нежелание и от това, че бих го наранила.  newsm78
Оф, наистина се сбърках. Кое, какво, що...

# 591
  • Мнения: 466

Няма да го нараниш спокойно.  Laughing

Виж там намеците дали няма да излезе нещо. Легни си с някой. "Клин" "клин" избива  Mr. Green

# 592
  • Мнения: 1 127
Дреме му на него.  
Той, ако му дремеше, нямаше да злоупотребява със състоянието ти, като знае, че си все още подвластна на чувства, а не да се възползва и играе с теб.

# 593
  • Мнения: 541

Няма да го нараниш спокойно.  Laughing

Виж там намеците дали няма да излезе нещо. Легни си с някой. "Клин" "клин" избива  Mr. Green
Никога не съм го правила. Няма и да го направя. Имам си някакво достойнство. не си лягам с когото ми падне, ей така за спорта или на инат.
Говорех за връзка, не само за секс!

# 594
  • Мнения: X
Демек - глупак си, щото си показваш чувствата и се тъпанарски искрен, там дето никой не  зачита. Има логика. newsm78
Имам някакви намеци от други мъже, но не искам и не смея да правя нищо - от страх, от нежелание и от това, че бих го наранила.  newsm78
Ами, да, ако си разкриваш душата пред някой, който я подритва с кеф, глупак си.Нищо лично.

И не, няма да го нараниш, на него не му дреме за теб....
В предишния си пост питаш как те манипулира.Ами, като те държи на въженце и прави с теб каквото иска.Хем не те иска в живота си, хем не те пуска да си уредиш живота без него.Този твоят е от най-мръсната порода.
Искрено се надявам да го видиш и да забравиш за него, преди да е опустошил тотално и душата ти, и живота ти.Такива поразии може да ти нанесе, че с години да не знаеш на кой свят си.....  Той вече го прави, де.

Не отговори чия е била идеята да се видите няколко пъти напоследък.

# 595
  • Мнения: 466
Е щом си имаш достойнство аз се оттеглям.  Laughing

# 596
  • Мнения: 1 159
Ох,Симона,Симона........
Яко си затънала с двата крака.Знам много добре какво ти е,защото наскоро и аз бях в това положение и все още ближа рани!Дълбоки рани!Знам,че няма да послушаш нито един съвет даден ти тук,ще направиш каквото си искаш,ще си го изживееш,ще виждаш стена срещу теб,но със всичка сила ще бягаш срещу нея докато не си блъснеш главата.После само се надявам да имаш психическата издръжливост да се справиш със последиците.Няма да правя анализи на неговото поведение,на твоите чувства и мисли.Просто няма смисъл.Още преди време,когато почна да пишеш,че вече е взело да ти минава,че се чувстваш по-добре,че можеш и без него си знаех,че не е вярно.Не минава толкова бързо! Успех ти пожелавам Peace

# 597
  • Мнения: 541
Ами, така го усетих, но може би е било моментно състояние.

# 598
  • Мнения: 1 793
На мен ми се струва (извинете за цинизма), че след 3 години и половина, колкото е била връзката на авторката с това момче, вече не може да се говори за такова шеметно и неовладяно влюбване. Хормоните за това отдавна са свършили. При авторката проблемът е нейде в характера.

Симона, по време на тези срещи стигна ли се до секс или не още?

# 599
  • Мнения: 14 144
Стигнало се е, има си хас да не се е. Нали написа "поддадох се".

Общи условия

Активация на акаунт