Гримиране - идеи и техники (Тема № 61)

  • 89 574
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 483
Да, за цената си е изключително поносим! Simple Smile Hug
Имитирам твоят на Стила, знаеш! Твои са авторските права! Flutter Simple Smile

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
julia_gt  Hug благодаря  Blush

Днес правих последен грим с Вайса - тъмен ми е и неподходящ за топлото, особено денем. Ще видя има ли снимки  Peace

За лятото предпочитам по-светли, пастелни, матови цветове. Асоциация с прохлада и свежест  Peace

бронзър ползвах само една година. за лятото съм приготвила нова Тера Ора, но подозирам, че ще ем разочарова и ще замине нанякъде Sad



kopche, днес с приятелки си говорихме за лилавия молив на Шанел - яд ме е , че не слагам молив, като теб и Ел под долната водна линия. Обаче трябва да взема да пробвам  Blush



Благодаря за темата  Peace Харесват ми последните две снимки, както и заглавната  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 9 483
А преди редовно там слагаше. Joy
Даже те бях питала, защо не слагаш във водната линия, а под нея.
Тук съм сложила молива във водната линия и малко под нея, в самите мигли, и размазах смело с пръст. Моливът го позволява защото е като пастел. Peace
Скрит текст:
За Тера Ората да ме имаш предвид, ако не си допаднете! Simple Smile

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Под водната линия на долния клепач и сега слагам, но сенки и то тези, които са на горния клепач. На самата водна линия - черен молив  Peace

Мисълта ми беше, че не правя грим - с едни цветове на горния клепач, а с различен цвят молив под водната линия на долния клепач  Peace

# 19
  • Мнения: 1 095
Момичета, който и молив от тези, които имам, да сложа във водната линия до час изчезва или по-лошо - събира се в началото на окото. Приличам на гурлясала мързелана, която не си е почистила грима от предишния ден.  Close
Моля Ви, дайте препоръки за моливи, които да се ползват поне 4 часа (ако е възможно newsm78)   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 981
kopche моливът е страхотен!

Elle-même    bouquet мерси

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ето го днешното "труд и творчество"  Laughing












Пробвах с неутралните червила - по-тъмни, по-светли .... май с по-тъмното ми хареса повече  Blush Rolling Eyes

И пак фал със спиралата - този път една на Кларанс - хубаво има гумичка отпред и перфектно хваща късите косъмчета във въртешната част. Но самата четка е къса и като слагам спирала на крайните мигли - гумата маже и по средните и става "мамма миа"  Crazy А пък не съм с огромни очи  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 095
От днес:






Снимките не стават с такава острота и контраст за да се видят цветовете... Браво на всички с прекрасни снимки!
И ще ме извините за прането на заден фон, но съм на терасата под тентата.  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 9 483
gevestra, прекрасно е!
Преливки, цветове, контраста със зелените очи и гердан! Всичко ми хареса! Hug

Аленка- гримът е космически добър, просто! Heart Eyes
Харесвам те с по-интензивни, наситени, изразяващи характер цветове! Flutter Hug

# 24
  • Мнения: 5 001
Страхотни гримове сте показали   bouquet  bouquet

Лятото се гримирам много малко, основно вечер за излизания. 2 месеца съм вкъщи с децата, крем с фактор ми е достатъчен. Мисля една водоустойчива спирала да си взема за жегите, но от среден клас, защото няма да я изхбя. Кои са хубави и нямат проблем със свалянето?

# 25
  • Мнения: 1 436
gevesta колко харесвам смели, интензивни гримове в червената/оранжева гама на светли очи; ако знаеш колко ме радват в редките случаи, в които видя някой гримиран с подобни  Heart Eyes
-----

kopche току що си купих 'ментовия' молив и го намазах в/у целия клепач като сенки. (Нали се разминах със Sephor_ската шарена палитра, която бях нарочила да ми е 1вата проба с подобни цветове.) Ами мн стил 80те се получи   Laughing  Mr. Green
Сложих малко кафяво в сгъвката, по спомен от ментовите гримове на Elle-même, и се облагороди леко.
Мн ми е смешно да се гледам така, толкова е нетипично за мен.

Момичета благодаря ви!   bouquet Hug   bouquet (под момичета, освен преките виновници да се разбират всички участвали/щи в темата) Ако не бяхте вие, никога, абсолютно никога, нямаше дори за проба да доближа подобен цвят до клепача си. Откривам the fun, cheerful part of make-up V/S непременно елегантната и изтънчена.

Утре ще пробвам да направя реален грим с ментовото, ако се получи и изляза така ще е истински пробив  Crazy

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 21:27 от Figs

# 26
  • София
  • Мнения: 9 483
Днес в Сефора ми казаха, че очакваната палитра на Сефора с ментовото и лилавото на Крейг и...незнам- си кой си, противно на очакванията не пристигнала. Така че да си знаете, да не я очаквате скоро.

Figs, радвам се! Hug

# 27
  • Мнения: 2 214
gevestra много ми хареса визията ти!
С какви сенки го прави?

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Гевеста, Аленка много красиви гримове сте показали.   bouquet

# 29
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 475
Hello и от мен Hug

gеvestra е събрала цялата пролет в себе си - от ризката, през бижутата, грима, та чак до прането Laughing Laughing Просто лъха на пролет от снимките! Heart Eyes

Алена много, страшно много я харесвам гримирана в синьо, особено това от последните снимки. Peace

Лятото използвам само прозрачна пудра със фактор, гримът на очите става в по-ярки цветове. Любимият ми е тюркоазеният или ментово, както казва Копчето, съчетано например с цикламено червило. Очната линия отпада, както и черният молив, сивото, кафявото. Най-често съм с цветен молив във водната линия, спирала и червило - друго не ми трябва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт