Гримиране - идеи и техники (Тема № 61)

  • 89 579
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 436
Днес в Сефора ми казаха, че очакваната палитра на Сефора с ментовото и лилавото на Крейг и...незнам- си кой си, противно на очакванията не пристигнала. Така че да си знаете, да не я очаквате скоро.

Figs, радвам се! Hug

"М/у нас казано" приех, че просто не я бяха докарали в Sephora-Paradise и че за да ' позамажат' гафа споменаха повторно зареждане след 15 май. От тук нататък, ако ме опровергаят, само ще ме изненадат приятно Peace

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Момичета, благодаря Ви   bouquet

А ако знаете как ми се прави топъл грим, нещо, като залез ...... показаното от gevestra направо ме простреля с вдъхновение  Crazy Обаче за утре съм планирала кучето - много го дебнах, ам анали е кафяво - сега ме е страх от него  Crazy Обещаха ми, че няма да е тъмно - ще видим. И съм си наумила едно любимо червило - Coco - дано паснат  Blush Много ми се носи  Blush

gevestra - добре дошла вече и със снимки и поздравление за смелостта Simple Smile Имаш феноменални очи - не мога да не отбележа. Трудно ми е да кажа дали украсяват грима или гримът ги изкарва на преден план  Crazy

Ще се радвам по-често да споделяш какво сътворяваш  Blush

Figs  Hug не се ядосвай, Слънце - получили са само 6 палитри и ....явно няма да има други, жалко Cry Но пък аз все надавам едно ухо - дали няма по грешка да дойде 1 кашон палитри  Blush

# 32
  • Мнения: 1 095
Леле, така се изчервих, че руж не ми трябва! Благодаря ви от все сърце, момичета!   bouquet  bouquet  bouquet

Използвани продукти:
Лице:
Mac studio finish concealer duo nw20 за пъпчици и петна, nc25 за под очите.
NARS all day luminous powder foundation pinjab
Mac mineralize skinfinish in medium
Chanel blush reflex (мерси, Денси!)
DIOR Sun Powder Amber
NYX Taupe blush

Очи:
Mac paint pot soft ochre
Benefit gimme be brow medium/deep
Guerlain meteorites compact 2 clair под веждите
Inglot 27
Makeup geek creme brulee
Makeup geek cosmopolitan
Makeup geek goddess
Makeup geek mango tango
Makeup geek latte
Makeup geek appletini на долния клепач бленднато с latte, но на снимките не се вижда красотата му...
Zoeva Bang Bang от Zoeva Rodeo Belle палитрата
Makeup geek corrupt
Rimmel scandaleyes retro glam

Устни:
Kiko 903
Kiko creamy lipgloss 104

# 33
  • Мнения: 1 436
О Аленка благодаря ти  Hug Не се ядосвам, просто тогава бях в настроение и щях да я взема. Сега и да я получат май ми е все едно. Важно е по-скоро за тях и за имиджа им пред клиентите (ако някой въобще задълбава толкова  Crazy )

* Още помня топлия ти грим с Rodeo палитрата, така ме прободе  Heart Eyes
Дано и gevesta се включва по-често  Nature Sun With Face

# 34
  • Мнения: 2
Красота голяма! Simple Smile Адмирации

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
О Аленка благодаря ти  Hug Не се ядосвам, просто тогава бях в настроение и щях да я взема. Сега и да я получат май ми е все едно. Важно е по-скоро за тях и за имиджа им пред клиентите (ако някой въобще задълбава толкова  Crazy )

* Още помня топлия ти грим с Rodeo палитрата, така ме прободе  Heart Eyes
Дано и gevesta се включва по-често  Nature Sun With Face

Една приятелка има една топла герленска палитра - фантастичен топъл грим прави с нея  Crazy. Иначе, за себе си - и аз за Родеото се сетих (благодаря  Embarassed ) и се замислих имам ли алтернатива  Rolling Eyes М, ще огледам утре  Blush

# 36
  • Мнения: 1 095
gevesta колко харесвам смели, интензивни гримове в червената/оранжева гама на светли очи; ако знаеш колко ме радват в редките случаи, в които видя някой гримиран с подобни  Heart Eyes

Figs, и аз харесвам цвтни гримове, ама все към неутрални посягам... За това предприех крайни мерки - прибрах поне 2/3 в една торба и оставих 3 палитри само. Тази:

И пепеляшкината на Мак, както и първата осмичка на Клиник ако ми потрябва нещо по-нюд.
И нюд червилата прибрах (някои подарих).   Joy

# 37
  • Мнения: 1 436
Хаха това се казват крути мерки! Всички опити да надлъжем себе си, даващи резултат, са позволени Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 248
Страхотни гримове, момичета!

Лятото моята процедура се променя. Добавям слънцезащита, когато се геимирам ползвам по-леки продукти, по-свежи цветове.

# 39
  • Мнения: 35 971
по въпроса от първия пост:
повече слънцезащита, матираща и бронзираща пудра
рядко фдт и сенки, по-често /или само/ молив за очи
ружовете стават по-топли като цвят, червилата по-телесни

# 40
  • Мнения: 31 208
Chanel blush reflex (мерси, Денси!)
Много се радвам да прочета това!
Грима ти е чудесен! Heart Eyes Hug  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 692
По въпроса за запис: Лятото залагам на бб крем или сс крем. Използвам по-ярки цветове в грима.
gevestra, прекрасно съчетание на цветове - в грима, облеклото, та чак и във фона.

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Днес правих кафявия грим  Crazy Не си падам много по кафяво. Очаквах сянката повече да ми хареса. Хареса ми, но не колкото някои други то серията - онази неснимаема серия на Urban Decay - Moondust, а сянката е Diamond Dog - на кратко "кучето"  Blush



Използвах базата на ТФ, за да е прозрачна - излизат сребристи брокати в матова кафява база  Peace Добави малко бяло отвътре (Ателие) и затъмних с мат кафяво  Peace

Пробвах Feline Black на ХР - не е моята спирала  Thinking Те и миглите ми, може би сега са никакви,  Mr. Green

Пробвах с различни червила пак, пускам няколко снимки и другите скрити  Blush









Скрит текст:









Някои червила изглеждат доста подобни, а има и такива, които не съм носила изобщо  Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet
Лятото почти не ползвам фон дьо тен, а само пудра, сенките са по-свежи и цветни.  Peace

# 44
  • Мнения: 87
Алена червилото ти седи уникално. Кое е? Много ми харесва, а по принцип не нося такива цветове.

Две неща влизат в лятното ми гримиране - бронзър с частици и цветни моливи за очи

Общи условия

Активация на акаунт