Гримиране - идеи и техники (Тема № 61)

  • 89 578
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 752


Две неща влизат в лятното ми гримиране - бронзър с частици и цветни моливи за очи

Същото и при мен   Peace

И по-леки бази- осовно ББ или само пудра.

# 46
  • Мнения: 1 095
Аленка, извинявам се, но не съм следяла темите много по-назад, та да попитам нещо: ти по-опушен грим без категорични линии правила ли си? Просто си мисля, че и той ще ти отива. Шарлот Тилбури прави талива.

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Не, не съм  Blush Дори за първи път виждам Simple Smile Предимно неутрален ли е? Основно с матови продукти  Rolling Eyes Мога да пробвам някой път  Peace



Алена червилото ти седи уникално. Кое е? Много ми харесва, а по принцип не нося такива цветове.
...

От последните снимки ли? Различни съм ползвала, за коя снимка те интересува Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 095
Не, не съм  Blush Дори за първи път виждам Simple Smile Предимно неутрален ли е? Основно с матови продукти  Rolling Eyes Мога да пробвам някой път  Peace


Може да е както с матови, така и със сатенени или с перлени. Идеята е да се получи деликатна фееричност, като елф. Мисля, че имаш подходящи черти за него.
Скрит текст:



https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Другото, което на мен ми харесва напоследък и мисля, че също ще ти отива, е очна линия със сенки - черно или други тъмни цветове нанесена с притискане на четка в основата на миглите.

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 23:31 от gevestra

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ключовата дума е деликатност   Hug Бих пробвала, обичам различните неща и разчупването на стереотипите  Peace

Благодаря, че ми го показа   newsm51

# 50
  • Мнения: 1 095
Очна линия за дневен грим със сенки:
Скрит текст:

Аз благородно завиждам на хора, на които им отиват графични гримове, на мен с моите бузки не стоят така добре. Това е най-доброто, което мога да постигна с очна линия гел:
Скрит текст:

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ооооо, много добре ти се е получило даже  Heart Eyes

Какво наричаш графичен грим  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 1 095
 Laughing Графичен наричам грим с категорични линии - очна, очертани вежди, очертани устни.
за Тейлър Суифт се сещам...



# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ахаааа, ама защо да не ти отива, показаното ти отива, виж и мацките са с обли черти  Peace

Моето лице е доста остро, ръбесто, подчертано. Такъв грим, може би го прави още по-рязко  Thinking

Очарование има и в двата варианта - ефирния и графичния, а и подходящи място и време също  Blush

# 54
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Лелеееее  gevestra , тези мигли истински ли са, браво, направо ме изумяваш!!!  #Crazy

# 55
  • Мнения: 1 095
ха ха ха, не са ами.  Laughing
Миглите са на MUFE 21 номер.

# 56
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Ах тииииии, знаеш ли колко време ги зяпах и се чудих каква е тая спирала   newsm78, малеее хич ме няма.  Добре, че е тая темичка, че да си отворя малко очите с тия гримове.

# 57
  • Мнения: 87
Не, не съм  Blush Дори за първи път виждам Simple Smile Предимно неутрален ли е? Основно с матови продукти  Rolling Eyes Мога да пробвам някой път  Peace



Алена червилото ти седи уникално. Кое е? Много ми харесва, а по принцип не нося такива цветове.
...

От последните снимки ли? Различни съм ползвала, за коя снимка те интересува Simple Smile

Извинявам се, че не уточних. Да, тези снимки в скрит текст Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 727
Ахаааа, ама защо да не ти отива, показаното ти отива, виж и мацките са с обли черти  Peace

Моето лице е доста остро, ръбесто, подчертано. Такъв грим, може би го прави още по-рязко  Thinking

Очарование има и в двата варианта - ефирния и графичния, а и подходящи място и време също  Blush

може ли и аз да попитам нещо, начинаещ съм и ще се изразя непрофесионално Simple Smile , но бих искала да те видя с грим с мнооого тъничка очма линия по ръба на миглите, и ако може без цветове по долния клепач

# 59
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Т.е. под окото нищо - нито сенки, нито молив - голо, а отгоре много тънката очна линия в миглите и да има ли сенки нагоре? Или само очната линия?  Blush



Unreal_, различни са Simple Smile Но, вероятно за първото в въпросът Simple Smile - то е на Флормар Simple Smile Имам го от Адри и може би не се продава вече - сатенен оранжевеещ корал:




Ето ги и другите, все пак Simple Smile

Следват 410 Catherine и 402 Adrienne на Chanel oт Rouge Coco серията:






Последните две са Costa Chic на МАС и Chanel Rouge coco Shine 507 Insoumise - мисля с пролетнитe неща го пуснаха  Peace



Общи условия

Активация на акаунт